پروفیل ریل چراغ مگنتی توکار کد N29


ریل های مگنتی یک پایه برای چراغ های مگنتی و یا چراغ های ماژولار می باشد که با استفاده از منبع تغذیه ای که بر روی آن ها نصب می شود موجب روشنایی چراغ های مگنتی بسیاری می شود .

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146859344

یکی از روش های بسیار کاربردی برای نور پردازی در ساختمان ها ی مختلفی استفاده از ریل های چراغ مگنتی می باشد . در دهه های گذشته برای روشنایی و نور پردازی در محیط های مختلفی از سیستم روشنایی پر دردسری استفاده می شد زیرا برای نوردهی در محیط های مختلف از  لامپ ها فلورسنت یا لامپ ها قدیمی استفاده می کردند که علاوه بر نوردهی متمرکز در یک نقطه دردسر های نصب آن ها و همین طور ایجاد نا منظمی ظاهری در محیط موجب کمرنگ شده این سستم روشنایی می شد . اما امروزه با ریل های چراغ مگنتی به راحتی می توان نور دهی زیبا و طیف نوری وسیعی را در محیط های مختلف تجریه کنید .

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

پروفیل ریل چراغ مگنتی توکار کد N29

ریل های مگنتی ، ریل های چراغ مگنتی ، پروفیل های ریلی ، ریل های آهنربایی ، ریل مغناطیسی و ... از جمله نام های دیگر پروفیل های ریل چراغ مگنتی می باشد . در واقع ریل های مگنتی یک پایه برای چراغ های مگنتی و یا چراغ های ماژولار می باشد . ریل های مگنتی با استفاده از منبع تغذیه ای که بر روی آن نصب می شود چراغ های مگنتی بسیاری را روشن می کند .

در بخش انتهایی پروفیل های ریل چراغ مگنتی یک نوار آهنی وجود دارد که خاصیت مغناطیسی را دارا هستند  که باعث نگه داشتن چراغ های ماژولار می شود . برخلاف سیستم روشنایی قدیمی این سیستم نیازمند سیم یا سرپیچ نیست تا موجب شلختگی محیط شود .

اجزای به کار رفته و جنس پروفیل های ریل مگنتی توکار کد N29

پروفیل های ریل چراغ مگنتی با توجه به مکان مورد استفاده دارای چند اجزای می باشد که برای نصب آن باید آن را تهیه نمود در ادامه این مطلب با چند نمونه از اجزایی که باید در کنار ریل های مگنتی تهیه نماید آشنا می شویم .

 • منبه تغذیه
 • رابط 90 درجه
 • چراغ های مگنتی یا چراغ های ماژولار

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

این موارد بخشی از اجزای مورد نیاز هنگام نصب پروفیل های ریل مگنتی است که با هر کدام از این اجزا بیشتر آشنا خواهیم شد .

منبع تغذیه

منبع تغذیه یا آداپتور محصولی است که با توجه به چراغ مگنتی های که می خواهید در ریل های مگنتی استفاده نماید باید آن را انتخاب نماید . کاربرد اصلی منبع تغذیه در ریل های مگنتی دریافت انرژی الکتریکی و یا برق معمولی از یک منبع و تبدیل به آن به ولتاژ یا جریان مورد نیاز است .

منبع تغذیه می تواند انرژی الکتریکی را به ولتاژ های پایین تر و یا بالا تر تبدیل کند .

رابط 90 درجه

رابط های 90 در ریل های مگنتی کاربرد های فراوانی دارد . رابط های 90 درجه را برای ریل های فارسی بر شده استفاده می نمایند تا بتواند جریان برق را از بین ریل های استفاده شده پخش کند .

چراغ های مگنتی یا چراغ های ماژولار

چراغ های مگنتی منبع روشنایی در ریل های مگنتی توکار هستند که با استفاده از خاصیت مغناطیسی که دارند به راحتی در ریل های مگنتی قابلیت جا به جای دارند . چراغ های ماژولار نیز دارای انواع مختلفی هستن که با توجه نیاز و سلیقه می توان هر کدام از انواع چراغ های مگنتی را برای طراحی نور و دکور محیط داخلی استفاده نمود . چراغ های مگنتی موجود در شرکت تولیدی پاخور به چهار دسته تقسیم می شود که شامل دسته بندی زیر می شود .

 • چراغ های مگنتی استوانه ای
 • چراغ های مگنتی لنز دار
 • چراغ های خطی مگنتی
 • چراغ های مگنتی لنزدار کتابی

جنس پروفیل های ریل چراغ مگنتی توکار کد N29

به دلیل ماندگاری ، دوام بیشتر و جلوگیری از خط و خش بر روی ریل ها برای ساخت این ریل های مگنتی از آلومینیوم 6063 با استفاده از رنگ الکترواستاتیک استفاده می شود . رنگ های الکترواستاتیک مانع از خط و خش بر روی ریل های مگنتی می شود .

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

کاربرد های پروفیل های ریل چراغ مگنتی توکار کد N29

ریل های چراغ مگنتی دارای کاربرد ها و مزایای زیادی برای استفاده در ساختمان ها می باشد با توجه به ویژگی های منحصر به فرد این محصول ، ریل های مگنتی به یکی از سیسیتم های خاص روشنایی و دکور داخلی برای طراحان تبدیل شده است در ادامه این مطلب با چند مورد از ویژگی ها و کاربرد های ریل مگنتی آشنا می شویم .

 • تنوع در چراغ های مگنتی برای استفاده در ریل مگنتی
 • امنیت و ایمنی بالا هنگام استفاده از ریل های مگنتی برای روشنایی
 • امکان جا به جایی چراغ های مگنتی در طول و امتداد ریل های مگنتی
 • متناسب برای استفاده در محیط های مختلف مانند فروشگاه ها ، مراکز خرید ، منازل مسکونی ، مراکز رفاهی و تفریحی و ...
 • مقرون به صرفه بودن ریل های مگنتی نسبت به سیستم قدیمی روشنایی
 • جلوگیری از برهم ریختگی و  شلختگی محیط
 • نصب آسان و قابلیت نصب به صورت توکار در دیوار و سقف
 • مصرف بهینه و متناسب انرژی
 • و ...

نصب پروفیل های ریل چراغ مگنتی توکار کد N29

برای نصب پروفیل های ریل مگنتی توکار ابتدا محل مورد نظر را تعیین نماید سپس با استفاده از پیچ و رولپلاک ریل مگنتی خود را در آن محل فیکس و نصب نماید . پروفیل های ریل چراغ مگنتی را می توانید روی دیوار و یا سقف نصب نماید .

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

نحوه ی سفارش پروفیل های ریل چراغ مگنتی توکار کد N29

جهت سفارش پروفیل های ریل چراغ مگنتی می توانید به بخش خرید از فروشگاه اینترنتی آنلاین مراجعه نموده و ثبت سفارش انجام دهید و یا از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با مشاوران ما در ارتباط باشید و سفارش خود را ثبت نماید .

جنسآلومینیوم 6063
حداکثر طول3 متر
نحوه نصبپیچ و رولپلاک

نظرات پروفیل ریل چراغ مگنتی توکار کد N29

ثبت نظر برای پروفیل ریل چراغ مگنتی توکار کد N29

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پروفیل های نور خطی می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پروفیل های نور خطی با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پروفیل های نور خطی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

چراغ سیلندری کد N21

چراغ های سیلندری از جمله محصولات لاین نوری می باشد که می توان از آن ها به عنوان منبع اصلی نور به صورت آویز ، توکار و روکار برای نورپرد...

منبع تغذیه کد N30

منبع تغذیه یک تبدیل کننده جریان برق به ولتاژ های بالا تر و پایین تر می باشد که منبع تغذیه های موجود در شرکت پاخور برای محصولاتی نظیر چر...

چراغ مگنتی خطی کد N35

چراغ های مگنتی خطی از جمله سیستم روشنایی نوین و به روز است که با استفاده از انرژی مغناطیسی که دارد به ریل های چراغ مگنتی وصل می شود و م...

لوستر 6 ضلعی کد N36

لوسترهای 6 ضلعی یک محصول بسیار کاربردی و زیبا جهت نورپردازی در محیط های مختلف است که به نام های دیگری از جمله لوستر دکوراتیور، لوستر خط...

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
دارای گواهی ssl