پروفیل نور خطی کابینتی کد N23


پروفیل های نور خطی کابینتی مخصوص فضای بین کابینت می باشد و می توان با استفاده از ال ای دی هایی که در آن به کار می رود نوری متناسب با محیط و قابل تنظیم در فضا ایجاد نمود .

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146859344

یکی از نور پردازی های ایده آل برای محیط آشپزخانه نوردهی در فضای بین کابینت است که  قابلیت کنترل نور برای آن وجود داشته باشد . به طور روزمره محصولات بسیار زیادی جهت نوردهی در محیط آشپزخانه تولید و عرضه می شوند یکی از محصولات کاربردی و بسیار متناسب با محیط پروفیل های نور خطی کابینتی می باشد .

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

همان طور که از نام این محصول پیداست این لاین نوری مخصوص فضای بین کابینت است و می توان با استفاده از LED هایی که در آن به کار می رود نوری متناسب با محیط و قابل تنظیم در فضا ایجاد نمود .

پروفیل نور خطی چیست ؟

پروفیل نور خطی در واقع محصولی مدرن برای روشنایی در محیط های مختلف است که دارای انواع بسیار زیادی می باشد . لاین های نوری با توجه به انواع آن دارای کاربرد های فراوانی نیز می باشند که می توان از آن ها در مکان هایی مانند مراکز درمانی ، تجاری ، اداری ، منازل مسکونی و ... استفاده کرد . از انواع پروفیل های نور خطی شامل

 • لاین های نوری روکار
 • لاین های نوری توکار
 • لاین های نوری دفنی
 • لاین های نوری آویز

پروفیل نور خطی کابینتی جز پروفیل های نور خطی توکار محسوب می شود تا در جای خود فیکس شود و پخش نوری زیبا و به دور از برهم ریختگی محیط داشته باشد .

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

معرفی پروفیل نور خطی کابینتی کد N23

پروفیل چراغ خطی ، چراغ نوری ، لاین لایت و ... از جمله نام های دیگر پروفیل های نور خطی می باشد که همگی این محصولات متریالی برای روشنایی و نوردهی متناسب با محیط های مختلف هستند . پروفیل نور خطی کابینتی نیز از این قاعده مستثنئ نیستند و برای روشنایی در محیط آشپز خانه کاربرد فراوان دارند .

پروفیل های نور خطی کابینتی کد N23 و اجزای تشکیل دهنده ی آن

نور خطی کابینتی از بخش های متفاوتی تشکیل شده است که شامل ال ای دی ، محفظه ی آلومینیومی ، هیت سینک و دیفیوزر است هر یک از این بخش ها دارای ویژگی های منحصر به فردی برای کارایی بهتر نور خطی کابینتی می باشد . در ادامه این مطلب به اختصار توضیحی برای هر یک از بخش های تشکیل دهنده پروفیل نور خطی خواهیم داد .

(Light Emitting Diode) یا LED بخش نوری پروفیل های نور خطی می باشد که با وسعت نور های متفاوت و طیف رنگی متنوع در بازار موجود است .

محفظه ی آلومینیومی که از آلومینیوم آنادایز شده ساخته شده است بخش اصلی در پروفیل های نور خطی می باشد که تمامی بخش های دیگر بر روی این قسمت تعبیه می شوند . هیت سینک که بخش خنک کننده ی پروفیل های لاین نوری است در پروفیل های نور خطی شرکت پاخور به دلیل جنس آلومینیوم به کار رفته استفاده نمی شود و خود محفظه ی اصلی موجب خنک ماندن فضای داخلی و LED ها می شود .

دیفیوزر ها ورق هایی از جنس پلی کربنات هستند که امروزه جایگزین بسیار مناسبی به جای شیشه در پروفیل های نور خطی به حساب می آیند و موجب پخش نور به صورت یکدست و زیبا می شوند .

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

ویژگی های پروفیل نور خطی کابینتی کد N23

لاین نوری کابینتی یکی از محصولات بسیار پر استفاده در طراحی داخلی برای آشپز خانه است که دارای ویژگی های فراوانی می باشد در ادامه این مطلب به چند مورد از ویژگی های این لاین نوری می پردازیم .

 • مقرون به صرفه
 • با توجه به ال ای دی های به کار رفته می توان از طیف رنگی متفاوتی در آن استفاده نمود
 • دارای مقاومت و ماندگاری بالا
 • قابل استفاده در قسمت های بالایی و پایین کابینت
 • نوردهی یکنواخت و زیبا
 • ایجاد نوری دلنشین و قابل تنظیم در محیط
 • و ...

نصب پروفیل نور خطی کابینتی کد N23

نصب این پروفیل های نیاز مند جای از قبل آماده شده است تا بتوانید متناسب با آن پروفیل مورد نظر خود را انتخاب نماید . می توانید با استفاده از پیچ و رولپلاک و یا چسب پروفیل نور خطی کابینتی خود را در محل مورد نظر نصب نماید .

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

 

جنسآلومینیوم 6063 آنادایز شده
حداکثر طول3 متر
درپوش رویهپلی کربنات
نحوه نصبپیچ و رولپلاک ، چسب

نظرات پروفیل نور خطی کابینتی کد N23

ثبت نظر برای پروفیل نور خطی کابینتی کد N23

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پروفیل های نور خطی می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پروفیل های نور خطی با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پروفیل های نور خطی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

چراغ سیلندری کد N21

چراغ های سیلندری از جمله محصولات لاین نوری می باشد که می توان از آن ها به عنوان منبع اصلی نور به صورت آویز ، توکار و روکار برای نورپرد...

منبع تغذیه کد N30

منبع تغذیه یک تبدیل کننده جریان برق به ولتاژ های بالا تر و پایین تر می باشد که منبع تغذیه های موجود در شرکت پاخور برای محصولاتی نظیر چر...

چراغ مگنتی خطی کد N35

چراغ های مگنتی خطی از جمله سیستم روشنایی نوین و به روز است که با استفاده از انرژی مغناطیسی که دارد به ریل های چراغ مگنتی وصل می شود و م...

لوستر 6 ضلعی کد N36

لوسترهای 6 ضلعی یک محصول بسیار کاربردی و زیبا جهت نورپردازی در محیط های مختلف است که به نام های دیگری از جمله لوستر دکوراتیور، لوستر خط...

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
دارای گواهی ssl