پروفیل نور خطی کنج کد N2


پروفیل نور خطی کنج با طراحی مدرن و زیبا، جلوه ی زیبایی به کنج و گوشه های ساختمان های اداری و مسکونی می دهد و فضا را برای نشستن و دیدن لذت بخش می کند.

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146859344

پروفیل نور خطی کنج یکی از ابزارهای مجهز و کاربردی در صنعت ساختمان سازی است که با قرارگیری در کنج و گوشه های مختلف ساختمان های اداری و مسکونی، نقش مهمی در تامین نور خطی محیط و المان نوری و دکوراتیو ایفا می کند.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

در این مقاله قصد داریم شما را با موضوع پروفیل نور خطی کنج آشنا کنیم و به توضیح ویژگی ها و کاربردهایی این پروفیل در دنیای مدرن ایجاد می کند، بپردازیم، پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

در ابتدا توجه شما عزیزان را به تعریف، کاربرد و ویژگی های پروفیل کنج جلب می کنیم تا با درک درستی از این وسیله ی کارآمد، به خوبی از این تکنولوژی نور خطی در محیط اداری ومسکونی خود استفاده کنیم.

پروفیل کنج چیست؟

هنگام کاشی کاری و سرامیک کاری از پروفیل کنج در گوشه و کنج دیوارها استفاده می شود که بدون هیچ محدودیتی در مکان های مختلف اداری و مسکونی، پوشش و نمای زیبایی به فضا می دهد و به گونه ای نواقص کاشی و سرامیک را برطرف می کند.

با توجه به قابلیتی که پروفیل کنج در ساخت و سازهای ساختمانی دارد و به دلیل پوشش و المان زیبایی که دارد، امروزه توسط شرکت های مختلفی طراحی و تولید می شوند، که شرکت پاخور یکی از این شرکت ها می باشد و امروزه با طراحی و کیفیتی که در تولید محصولات خود دارد، توانسته است توجه و رضایت بیشتر خریداران و مشتریان خود را جلب کند.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

در ادامه با پروفیل کنج سرامیک آشنا خواهیم شد:

پروفیل کنج سرامیک چیست؟

پروفیل کنج سرامیک ساخته شده از آلومینیوم آنودایز شده و از آلیاژ 6063 در گوشه و کنج دیوارهای ساختمان های اداری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد.

هنگام برش کاشی ها، سطح تند و تیزی در گوشه های سرامیک ایجاد می شود که در طولانی مدت این سطوح آسیب پذیرتر و تندتر می شوند، هم چنین گوشه های اضافی و خالی برجای می گذارند که جلوه خوبی به فضا نمی دهند.

از این رو از پروفیل کنج سرامیک استفاده می شود که تمامی این معایب را برطرف کند.

کاربرد پروفیل کنج

از آنجایی که هنگام برش کاشی ها، بیشتر آنها لب پر می شوند از این رو استفاده از پروفیل کنج بیشتر کاربرد دارد و پوشش خوب و زیبایی را به ارمغان می آورد.

در اینجا ما به چند نمونه از کاربردهای پروفیل کنج می پردازیم:

 • در حمام و توالت مورد استفاده قرار می گیرد
 • در مراکز صنایع غذایی و رستوران ها کاربرد دارد
 • در ساختمان های درمانی و بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرد
 • مناسب برای ساختمان های اداری و مسکونی

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

ویژگی های پروفیل کنج

هر وسیله و تجهیزاتی که در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد، باید از حداقل ویژگی هایی برخوردار باشد که برای نصب و اجرا و هم چنین رضایت مشتریان، مناسب باشد.

در ادامه به ذکر برخی از ویژگی های پروفیل کنج می پردازیم:

 • قابلیت جداسازی دو متریال مختلف از یکدیگر
 • به وجود آوردن یک نمای زیبا
 • از مقاومت و دوام بالایی برخوردار است
 • نصب راحت و آسانی دارد
 • برخورداری از وزن سبک
 • از تنوع زیادی برخوردار است
 • در بسیاری از سطوح مورد استفاده قرار می گیرد
 • در برابر نم و رطوبت مقاوم است
 • از تجمع آلودگی جلوگیری می کند

کاربرد پروفیل کنج سرامیک

با آشنایی مختصری که نسبت به کاربرد و ویژگی های پروفیل کنج پیدا کردیم، در ادامه به ذکر موارد کاربرد پروفیل کنج سرامیک می پردازیم:

 • از تنوع زیادی در طرح ها و رنگ های مختلف برخوردار است
 • آسیب پذیری افراد در برخورد با لبه های تیز کاشی ها را کاهش می دهد
 • در کنج و لبه سرامیک ها لبه های گرد و منحنی ایجاد می کند
 • در آشپزخانه و سرویس بهداشتی امنیت را افزایش می دهد 
 • از لب پر شدن کاشی ها جلوگیری می کند
 • نمای زیبا و دلنشینی به فضا می دهد

ویژگی های نوار کنج سرامیک

نوار کنج سرامیک از ویژگی هایی برخوردار است که با استفاده از این قابلیت ها، توانسته است، توجهات زیادی را به خود جذب کند.

از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قیمت ارزان و معقول
 • مقاوم در برابر تغییر رنگ و شکسته شدن
 • مناسب برای پوشش و نمای زیبایی
 • از طول عمر و کیفیت بالایی برخوردار است
 • در انواع رنگ ها و سایزهای مختلف طراحی و تولید می شود
 • مناسب با طرح و رنگ کاشی و سرامیک

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

قیمت پروفیل کنج و نوار کنج

براساس فاکتورهای مختلف، پروفیل کنج و نوار کنج از رنج قیمتی متفاوتی برخوردار هستند که از جمله آن می توان به ابعاد، جنس، کیفیت، طراحی و... اشاره کرد.

از این رو کارفرمایان، صاحبان پروژه، طراحان و معماران براساس نیاز و فضایی که در اختیار دارند، طراحی مناسبی را اجرا می کنند.

تا اینجا سعی کردیم شما را با پروفیل کنج و پروفیل کنج سرامیک آشنا کنیم و به موضوع مقاله که پروفیل نور خطی کنج است با دقت بیشتری بپردازیم، پس با ما همراه باشید.

پروفیل نور خطی چیست؟

پروفیل نور خطی در واقع یک ابزار روشنایی است که امروزه در صنعت ساختمان سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

این پروفیل با نورپردازی که از خود به صورت خطی ساطع می کند، نه تنها منبع نور اصلی محیط را تامین می کند بلکه به عنوان المان نوری در گوشه و کنج ها، در کف، سقف، دیوارها، راهرو، پله و... نصب و اجرا می شود.

از اجزای اصلی تشکیل دهنده پروفیل های نور خطی کنج می توان به بدنه آلومینیومی، ریل آلومینیومی، دیفیوزر، رفلکتور، منبع نور ال ای دی و... اشاره کرد.

انواع پروفیل نور خطی

پروفیل ها به دلیل کاربرد گسترده ای که در مکان های مختلف دارند، در انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند که ما در اینجا به سه نوع اصلی پروفیل نور خطی می پردازیم:

پروفیل نور خطی توکار:

پروفیل نور خطی توکار یکی از پرکاربردترین مدل های پروفیل است که در سقف ها و دیوارها به صورت استتار نصب و اجرا می شوند و نورپردازی جذابی را به ارمغان می آورند.

پروفیل های نور خطی توکار هم برای فضاهای داخلی کاربرد دارد و هم برای فضاهای خارجی که این نوع با نام پروفیل نور خطی دفنی شناخته شده اند.

مورد دفنی به دلیل قرارگیری در فضای بیرون از مقاومت بالایی برخوردار است و نسبت به شرایط محیطی و اقلیمی مختلف دوام بالایی دارد، از این رو قابل استفاده برای کف استخر، مکان های مرطوب نیز می باشد.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

پروفیل نور خطی روکار:

این مدل به صورت روکار در مکان هایی که سقف کاذب ندارند و هم چنین در معماری های اکسپوز مورد استفاده قرار می گیرند.

پروفیل نور خطی آویز:

علاقه مندان به لوستر می توانند سبک مدرن این روشنایی را به صورت آویز و خطی استفاده کنند که بیشتر برای متمرکز کردن سطوحی هم چون میز مدیریت، میز ناهارخوری در سالن پذیرایی و... استفاده می شود.

سخن آخر

پروفیل نور خطی کنج یکی از پروفیل های کاربردی است که در کنج و گوشه دیوار ساختمانی های اداری و مسکونی جهت نما و پوشش مناسب و نورپردازی محیط مورد استفاده قرار می گیرد و براساس نیاز و بودجه در نظر گرفته شده در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شوند.

شرکت پاخور

شرکت پاخور با شناخت نیاز علاقه مندان به پروفیل های نور خطی و نیاز بازار داخلی اقدام به تولید محصولات و تجهیزات ساختمانی کرده است که از کیفیت و زیبایی بالایی برخوردار هستند.

این شرکت با دارا بودن گواهی استاندارد کارخانه ای از سازمان ملی استاندارد و هم چنین با تکیه بر کادر مجرب و متخصص و رزومه کاری درخشان، توانسته است همراهی شما عزیزان را برای ساخت محصولات جدید را داشته باشد.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

از انواع دیگر محصولات پروفیل نور خطی که توسط این شرکت طراحی و تولید می شود به شرح زیر است:

پروفیل نور خطی دو تیکه کد N8 ، پروفیل نور خطی قرنیز 8 سانتی led خور کد N16 ، پروفیل نور خطی قرنیز 4 سانتی led خور کد N15 ، پروفیل نور خطی کناف فنر خور کد N10 ، پروفیل نور خطی کناف 3 سانتی کد N11 ، پروفیل نور خطی لوستری کد N13 ، پروفیل نور خطی ده سانتی کد N14 ، پروفیل نور خطی پنج سانتی بدون لبه کد N12 ، پروفیل نور خطی پنج سانتی لبه دار کد N12 ، پروفیل نور خطی چهار سانتی کد N7 ، پروفیل نور خطی سه سانتی کد N6 ، پروفیل نور خطی آسانسور کد N5 ، پروفیل نور خطی توکار بدون لبه کد N3 ، نور خطی کناف کد کد N9 ، پروفیل نور خطی توکار لبه دار با تیغه وسط کد N4 ، پروفیل نور خطی کنج کد N2 ، پروفیل نور خطی دوسانتی توکار کد N1 و ...

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین و کارشناسان ما از طریق پل های ارتباطی ثبت شده در سایت ارتباط برقرار کنید تا مشاورین ما که به صورت شبانه روزی ( 24 ساعته ) مشغول به فعالیت هستند، پاسخگوی شما عزیزان باشند.

در این مقاله سعی شد اطلاعات تکمیلی و جامع درخصوص پروفیل نور خطی کنج ارائه شود، اگر تجربه استفاده از انواع مدل پروفیل های نور خطی از جمله پروفیل نور کنج را دارید، خوشحال می شویم با ما نظرات و پیشنهادات تان را به اشتراک بگذارید که کدام مدل را ترجیح می دهید و معیار انتخاب شما چه چیزی بوده است؟

شاسیآلومینیوم 6063 آنادایز شده
حداکثر طول3 متر
درپوش رویهپلی کربنات
نحوه نصبپیچ و رولپلاک

نقشه فنی پروفیل نور خطی کنج کد N2

مشاهده نقشه فنی پروفیل نور خطی کنج کد N2

نظرات پروفیل نور خطی کنج کد N2

ثبت نظر برای پروفیل نور خطی کنج کد N2

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پروفیل های نور خطی می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پروفیل های نور خطی با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پروفیل های نور خطی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

چراغ سیلندری کد N21

چراغ های سیلندری از جمله محصولات لاین نوری می باشد که می توان از آن ها به عنوان منبع اصلی نور به صورت آویز ، توکار و روکار برای نورپرد...

منبع تغذیه کد N30

منبع تغذیه یک تبدیل کننده جریان برق به ولتاژ های بالا تر و پایین تر می باشد که منبع تغذیه های موجود در شرکت پاخور برای محصولاتی نظیر چر...

چراغ مگنتی خطی کد N35

چراغ های مگنتی خطی از جمله سیستم روشنایی نوین و به روز است که با استفاده از انرژی مغناطیسی که دارد به ریل های چراغ مگنتی وصل می شود و م...

لوستر 6 ضلعی کد N36

لوسترهای 6 ضلعی یک محصول بسیار کاربردی و زیبا جهت نورپردازی در محیط های مختلف است که به نام های دیگری از جمله لوستر دکوراتیور، لوستر خط...

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
دارای گواهی ssl