ترمز پله LED خور کد S7


ترمز پله LED دار که همان طور که اسمشان مشخص است داری نوار LED در قسمت جلویی خود هستند. قسمت جلویی محصول از نوار های ال ای دی پوشیده می شود که می تواند در انواع رنگ های مختلف بنا به سلیقه ی شما عزیزان اجرا گردد.

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

ترمز پله LED دار که همان طور که اسمشان مشخص است داری نوار LED در قسمت جلویی خود هستند. قسمت جلویی محصول از نوار های ال ای دی پوشیده می شود که می تواند در انواع رنگ های مختلف بنا به سلیقه ی شما عزیزان اجرا گردد. قسمت جلویی و بالایی این نوار LED نیز به وسیله ی یک در پوش pvc ، پوشیده می شود تا از بازتاب مستقیم نور و اذیت شدن چشم ، به خصوص در مواقع تاریکی جلوگیری شود. حالت کلی ترمز پله LED دار به صورت 90 درجه و نبشی بوده که تقریبا تماما آلومینیومی می باشد.

کاربرد ترمز پله LED دار

همان طور که از اسم این محصول مشخص است ، محصولی است جهت نور دهی و مشخص کردن پله ها و همچنین بخشیدن جلوه ی فوق العاده شیک و شکیل به ساختمان. قسمت فوقانی ترمز پله LED دار به صورت عاج دار بوده و به خوبی مانع لیز خوردن افراد در هنگام ورود به ساختمان می شود. همچنین در ساختار ترمز پله LED دار می توان از نوار های شب تاب نیز استفاده کرد تا در صورت عدم نیاز به نور LED ، بتوان از نوار های شب تاب جهت نمایان کردن پله استفاده کرد.

از ترمز پله های LED دار در چه محیط هایی استفاده می شود ؟

ترمز پله آلومینیومی LED دار اغلب در سالن های آمفی تئاتر ، سالن های سینمایی ، مکان هایی که نیاز به نور کم داشته و می خواهند مسیر تردد و پله ها را نمایان کنند ، ساختمان هایی که نمای آنها به صورت نور های مخفی و  LED دار است ، مناسب می باشد. قسمت ال ای دی خور ترمز پله LED دار ، در دو حالت 90 درجه و 45 درجه تولید می گیردد که هر کدام بسته به نوع کاربری و انتظار شما مشتریان عزیز از این محصول ، مخصوص نقاط مختلف می باشد.

جنس ترمز پله ی LED دار

آلومینیوم مصرفی در ترمز پله LED دار از نوع 6063 آنادایز شده بوده که به خوبی در هر نوع شرایط جوی طبیعی ، بدون تغییر باقی می ماند.

از دیگر محصولات ترمز پله شرکت تولیدی پاخور می توان به : ترمز پله آلومینیومی دوبل ، ترمز پله آلومینیومی تک ، ترمز پله آلومینیومی دوبل تخت ، ترمز پله آلومینیومی نبشی ، ترمز پله سیلیسی ، ترمز پله لاستیکی و ترمز پله سمباده ای اشاره نمود.

 

شاسی آلومینیوم 6063 آنادایز شده
رویه آلومینیوم
نحوه نصب چسب آهن و پلی اورتان ، پیچ و رولپلاک
ارتفاع 3 میلی متر
حداکثر عرض 8 سانتی متر
حداکثر طول 6 متر

نقشه فنی ترمز پله LED خور کد S7

مشاهده نقشه فنی ترمز پله LED خور کد S7

نظرات ترمز پله LED خور کد S7

ثبت نظر برای ترمز پله LED خور کد S7

1 2 3 4 5

دیگر محصولاتی که در دسته بندی ترمز پله و محصولات ضد لغزش می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش ترمز پله و محصولات ضد لغزش با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت ترمز پله و محصولات ضد لغزش با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

ترمز پله LED خور کد S7

ترمز پله LED دار که همان طور که اسمشان مشخص است داری نوار LED در قسمت جلویی خود هستند. قسمت جلویی محصول از نوار های ال ای دی پوشیده می ...

ترمز پله سیلیسی کد S8

ترمز پله ی سیلیسی و یا ترمز پله مگاترد ، نسل جدیدی از ترمز پله هاس که امروزه توجه بسیاری از مجریان و مهندسین امور ساختمانی را به خود جل...