پروفیل نور خطی دفنی کد N24


پروفیل های نور خطی دفنی یک محصول بسیار مناسب برای فضاهایی مانند باغ ها ، فضای سبز و... می باشد که می توان از نور خطی دفنی به عنوان راهنمای مسیر در محیط های مختلف بهره برد

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

پارک ها و فضای سبز یکی از مکان هایی هستند که نورپردازی در آن ها به دلیل فضای باز و بسیار وسیع این مکان ها و همین طور استفاده از متعلقاتی مانند سیم و لامپ ، بسیار سخت است . سیم موجب برهم ریختگی فضا می شود و شاید نور پردازی های هوایی به خوبی نتواند مسیر رفت و آمد افراد را مشخص کند . پروفیل نور خطی دفنی یک محصول نوین از خانواده نور خطی ها است که بسیار مناسب فضای باز می باشد و نوردهی کاملا یک دستی متناسب با محیط مورد نظر را داشته باشد .

لاین نوری چیست ؟

لاین نوری یا پروفیل نور خطی برای روشن کردن محیط های مختلف با کمترین مصرف انرژی طراحی شده است . لامپ های قدیمی دارای مضرات فراوانی بودند که استفاده از آن ها به مرور زمان با توجه به مضرات فراوان آن ها به فراموشی سپرده شد . پروفیل های نور خطی امروزه یک جایگزین مناسب برای لامپ های قدیمی شده است . پروفیل های لاین نوری در انواع مختلفی طراحی و ساخته شده اند تا متناسب با هر محیطی از نوع مناسب با شرایط محیط استفاده نماید .

معرفی پروفیل نور خطی دفنی کد N24

پروفیل نور خطی دفنی به نوعی طراحی شده است که در فضاهای غیرمسقف و محیط های سر پوشیده بهترین نوردهی و کارایی را داشته باشد . این لاین های نوری در کف زمین جای گذاری می شوند و فضای مورد نظر مانند راهرو ها ، کف محوطه ی بیرونی ساختمان و ... را روشن می کنند .

اجزای به کار رفته در پروفیل نور خطی دفنی کد N24

چراغ نوری های دفنی از بخش های مختلفی شامل محفظه ی آلومینیومی ، دیفیوزر ، ال ای دی و ... تشکیل شده است در ادامه این متن به کاربرد و ویژگی های اجزای به کار رفته در پروفیل های نور خطی خواهیم پرداخت .

LED

یکی از اجزای به کار رفته در لاین های نوری LED ها هستند . ال ای دی به تنهایی جلوه ی زیبایی برای استفاده در محیط را ندارد اما زمانی که در پروفیل های نور خطی قرار می گیرند ظاهری شیک و نوردهی بهتری خواهند داشت . LED ها یک لایه یتشکیل شده از دیود هستند که جریان برق را به نور تبدیل می کنند و می توان از طیف رنگی های متفاوت آن در پروفیل های نور خطی بهره مند شد .

محفظه آلومینیومی

بخش نگهدارنده اجزای مختلف در پروفیل های نور خطی محفظه ها هستند که از جنس آلومینیوم است . آلومینیوم به طور کلی فلز مقاومی است اما به دلیل بالاتر بردن مقاومت آلومینیوم شرکت تولیدی پاخور از آلومینیوم آنادایز شده با آلیاژ های 6063 استفاده می نماید . این آلومینیوم های به کار رفته موجب طول عمر بیشتر پروفیل های نور خطی در شرایط مختلف می شود .

دیفیوزر

دیفیوزر ها بخش انعطاف پذیر و مهم پروفیل های چراغ نوری هستند .دیفیوزر ها موجب نور پردازی یک دست و زیبا در محیط های مختلف می شوند به دلیل جنس آن که پلی کربنات می باشد بسیار متریال مقاومی در برابر حرارت آفتاب ، بارندگی و ... است .

جنسآلومینیوم 6063 آنادایز شده
حداکثر طول3 متر
درپوش رویهپلی کربنات
نحوه نصبپیچ و رولپلاک ، چسب

نظرات پروفیل نور خطی دفنی کد N24

ثبت نظر برای پروفیل نور خطی دفنی کد N24

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پروفیل های نور خطی می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پروفیل های نور خطی با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پروفیل های نور خطی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

چراغ سیلندری کد N21

چراغ های سیلندری از جمله محصولات لاین نوری می باشد که می توان از آن ها به عنوان منبع اصلی نور به صورت آویز ، توکار و روکار برای نورپرد...