رابط 90 درجه ریل مگنتی کد N31


رابط های 90 درجه ریل مگنتی ، وظیفه ی انتقال برق از ریل های مختلف را به یکدیگر در صورت فارسی بر شدن ریل های مگنتی دارند تا جریان الکتریکی در طول ریل ها امتداد داشته باشد .

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146859344

یکی از محصولات نوین و به روزی که امروزه در زمینه روشنایی برای محیط های مختلف بسیار محبوب شده است چراغ ها وریل های مگنتی می باشند . ریل های مگنتی با توجه به راحتی نصب و زیبایی به خصوصی که دارد یک گزینه ی ایده آل جهت نور پردازی های خاص برای مکان های مختلف مانند مراکز تجاری ، ادرای ، در مانی و ... است .

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

این سیستم روشنایی دردسر های نصب لامپ ها قدیمی را ندارد و همچنین زیبایی و نور پردازی بسیار عالی برای محیط دارد . ریل های مگنتی و چراغ های مگنتی با ویژگی ها و مزیت های فراوانی که دارند به سرعت به یکی از کاربردی ترین محصولات روشنایی تبدیل خواهند شد . در برخی از موارد به دلیل برش هایی که بر روی ریل های مگنتی انجام می شود نیاز مند یک محصول جهت اتصال جریان برق از ریل ها به یک دیگر می باشیم .

رابط های 90 درجه وظیفه ی انتقال برق از ریل های مختلف را به یک دیگر در صورت فارسی بر شدن دارند تا جریان الکتریکی در طول ریل  امتداد داشته باشد .

رابط 90 درجه ی ریل مگنتی کد N31

همان طور که گفته شد رابط 90 درجه یک انتقال دهنده نیروی الکتریکی در ریل های مگنتی است . در بعضی از موارد به دلیل مدل های مختلفی که از ریل های مگنتی استفاده می شود نیاز به فارسی بر شدن ریل ها است و یا استفاده از چندین ریل در امتداد یک دیگر که موجب می شود به یک محصول برای انتقال جریان الکتریکی موجود در ریل به ریل های دیگر نیاز داشته باشیم و در این موارد استفاده از رابط های 90 درجه ریل مگنتی یک گزینه ی عالی می باشد .

کاربرد های رابط 90 درجه ریل مگنتی کد N31

رابط های 90 درجه کاربرد های فراوانی دارند که اولین کاربرد مهم آن ها استفاده از این رابط در ریل های مگنتی است . ریل های مگنتی شرکت پاخور شامل دو دسته می شود .

 • ریل های چراغ مگنتی روکار
 • ریل های چراغ مگنتی توکار

 

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

از رابط های 90 درجه در هر دو ریل مگنتی توکار و روکار استفاده می شود . استفاده از رابط 90 درجه در ریل های مگنتی موجب روشنایی چراغ های مگنتی یا مولتی ترک در ریل می شود . چراغ های مگنتی نیز انواع مختلفی دارد که رابط های 90 درجه موجب تامین انرژی مورد نیاز آن ها برای روشنایی در ریل ها می شود . چراغ های مگنتی شرکت تولیدی پاخور به  چهار دسته تقسیم می شود که هر کدام دارای ابعاد و توان مصرفی متفاوتی می باشند و شامل دسته بندی زیر می شود .

 • چراغ خطی مگنتی
 • چراغ مگنتی استوانه ای
 • چراغ مگنتی لنز دار
 • چراغ لنز دار کتابی

این مولتی ترک ها یک سیستم روشنایی نوین می باشند که برای استفاده در بسیاری از محیط ها و مکان ها کاربرد فراوان دارند .

از دیگر کاربرد های رابط 90 درجه می توان  انتقال برق به ریل های مگنتی اشاره کرد که این ریل ها و چراغ ها را در محیط های مختلفی می توان استفاده نمود در ادامه این مطلب به چند مورد از مکان هایی که از ریل های مگنتی می توان با استفاده از رابط 90 درجه استفاده نمود اشاره می نمایم .

 • متناسب برای مراکز خرید
 • متناسب برای منازل مسکونی
 • متناسب برای فروشگاه ها و پاساژ ها
 • متناسب برای استفاده در مراکز تجاری و اداری
 • متناسب برای مارکز بهداشتی و بیمارستانی
 • استفاده در کناف های ساختمان ها مختلفی
 • متناسب برای استفاده سال های کنفرانس
 • و ....

این موارد بخشی از مکان هایی است که می توان از ریل های مگنتی با استفاده از رابط 90 درجه استفاده نماید .

ویژگی های رابط 90 درجه ریل مگنتی کد N31

رابط های 90 درجه ی دارای ویژگی های فراوانی جهت استفاده در ریل های مگنتی می باشند که در ادامه به ویژگی های این رابط خواهیم پرداخت .

 • رابط های 90 درجه این امکان را می دهد تا طرح های مختلفی هنگام نصب بر روی ریل های مگنتی اجرا نماید .
 • زمان فارسی بر شدن ریل های مگنتی می توان با استفاده از رابط های 90 درجه جریان الکتریکی ایجاد شده توسط منبع تغذیه را به ریل های مگنتی دیگر انتقال داد .
 • رابط های 90 درجه به دلیل انقال جریان الکتریکی در ریل های مگنتی انرژی مورد نیاز چراغ های مولتی ترک را در ریل های دیگر تامین می کنند .
 • با استفاده از رابط 90 درجه می توان از ریل های مگنتی با متراژ بالا تری استفاده کرد .
 • و ...

موارد گفته شده برخی از ویژگی ها و مزیت های استفاده از رابط 90 درجه در ریل های مگنتی می باشد .

اتصال رابط 90 درجه ریل مگنتی کد N31

اتصال رابط 90 درجه در ریل های مگنتی بسیار سهل و آسان می باشدد و به راحتی و بدون نیاز به تکنسین برای نصب خودتان می توانید این رابط های را نصب نماید .

در بخش انتهایی ریل های مگنتی یک تسمه ی آهنی وجود دارند که رابط های 90 ابتدا به بخش های اولیه ی ریل کلیک می شود و سپس با خاصیت مغناطیسی که دارد به آن تیمه ی آهنی انتهایی ریل های مگنتی متصل می شود که موجب انتقال انرژی الکتریکی بین ریل های مگنتی خواهد شد .

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

سفارش رابط 90 درجه ی ریل مگنتی کد N31

جهت سفارش رابط های 90  درجه ریل مگنتی می توانید از طریق مراجعه به بخش فروشگاه اینترنتی آنلاین ثبت سفارش انجام دهید و یا از طریق ارتباط با با مشاوران متخصص ما در زمینه ی تولید رابط های 90 درجه ، انواع ریل های مگنتی ، انواع چراغ های مگنتی و ملزومات مورد نیاز برای نصب آن ها در ارتباط باشد و مشاوره دریافت کنید .

جنسپلاستیک
طول31cm
نحوه اتصالکلیکی ، مغناطیسی
رنگمشکی

نظرات رابط 90 درجه ریل مگنتی کد N31

ثبت نظر برای رابط 90 درجه ریل مگنتی کد N31

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پروفیل های نور خطی می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پروفیل های نور خطی با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پروفیل های نور خطی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

چراغ سیلندری کد N21

چراغ های سیلندری از جمله محصولات لاین نوری می باشد که می توان از آن ها به عنوان منبع اصلی نور به صورت آویز ، توکار و روکار برای نورپرد...

منبع تغذیه کد N30

منبع تغذیه یک تبدیل کننده جریان برق به ولتاژ های بالا تر و پایین تر می باشد که منبع تغذیه های موجود در شرکت پاخور برای محصولاتی نظیر چر...

چراغ مگنتی خطی کد N35

چراغ های مگنتی خطی از جمله سیستم روشنایی نوین و به روز است که با استفاده از انرژی مغناطیسی که دارد به ریل های چراغ مگنتی وصل می شود و م...

لوستر 6 ضلعی کد N36

لوسترهای 6 ضلعی یک محصول بسیار کاربردی و زیبا جهت نورپردازی در محیط های مختلف است که به نام های دیگری از جمله لوستر دکوراتیور، لوستر خط...

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
دارای گواهی ssl