پروفیل نور خطی کناف مخصوص کنج کد N27


پروفیل نورخطی کناف مخصوص کنج یکی از چندین مدل های لاین نوری می باشد که جهت استفاده به صورت نور مخفی و استفاده در طیف رنگی های متنوع به وسیله LED در کناف کاربرد فراوان دارد

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

طراحی و دکوراسیون ساختمان ها چه در محیط داخلی ، چه در محیط های بیرونی و نمای ساختمان ها امری مهم با محبوبیتی روز افزون است . کناف کاری به همراه نور پردازی در تمامی محیط ها جز یکی از روش های برتر دکوراسیون است . کناف کاری به همراه نور پردازی در محیط های مختلفی از جمله ساختمان های مسکونی ، اداری ، تجاری و ... بسیار مورد توجه است . پروفیل های لاین نوری یکی از محصولات بسیار کاربردی در کناف کاری می باشد که دارای انواع مختلفی از جمله پروفیل های نور خطی مخصوص کناف نیز در انواع آن موجود است .

پروفیل نور خطی کناف مخصوص کنج یکی از چندین مدلهای متنوع لاین نوری ها می باشد که جهت استفاده به صورت نور مخفی در کناف کاربرد فراوان دارد و می توان از آن برای نور پردازی در کناف با طیف رنگی های تفاوت بهره برد .

پروفیل نور خطی کناف مخصوص کنج کد N27

چراغ های نور کناف دارای مدل های بسیار متفاوتی می باشد که یکی از انواع مدل های جدید و به روز این محصولات پروفیل نور خطی کناف مخصوص کنج است . یکی از مواردی که در کناف کاری موجب جذابیت دو چندان می شود استفاده از منبع نور به صورت مخفی و توکار است یکی از ویژگی های بارز پروفیل نور خطی کناف مخصوص کنج این است که می توان آن را به صورت نور مخفی در کناف استفاده نمود و  زیبایی نور لذت برد . پروفیل های نور خطی کناف از وسعت نوری مناسبی نیز برخوردار هستند .

ساختار پروفیل های نور خطی کناف مخصوص کنج کد N27

تمامی محصولاتی که در طول روز با آن ها در تماس هستیم داری اجزا و ساختاری هستند پروفیل های نور خطی یز از اجزای مختلفی ساخته شده اند در ادامه این مطلب با اجزای پروفیل نور خطی کناف مخصوص کنج آشنا خواهیم شد .

منبع نور یا ال ای دی

ال ای دی هایی که در پروفیل های نور خطی به کار می روند در واقع منبع اصلی نور در لاین های نوری هستند که دارای رنگ بندی های متفاوتی است و می توانید از رنگ های تنوعی جهت نور دهی در محیط و کناف استفاده نماید .

دیفیوزر

بخش رویه پروفیل نور خطی دیفیوزر است که جنس پلی کربنات می باشد و موجی یک دست سازی نور می شود .

هیت سینک

یکی از بخش های مهمی که در پروفیل های نور خطی از آن استفاده می نمایم هیت سینک ها هستند . هیت سینک ها باعث خنک شدن محفظه لاین نوری هنگام استفاده می شوند اما به دلیل جنس آلومینیوم به کار رفته در پروفیل های نور خطی شرکت تولیدی پاخور نیازی به استفاده از هیت سینک به صورت جداگانه نیست خود محفظه به جای هیت سینک عمل کرده و موجب خنک شدن و خنک ماندن پروفیل هنگام استفاده می شود .

محفظه

قسمت اصلی که تمامی اجزا در آن قرار می گیرند محفظه است که از جنس آلومینیوم آنادایز شده با آلیاژ 6063 می باشد به همین دلیل دارای مقاوت و ماندگاری بالایی می باشد .

چگونگی نصب پروفیل نور خطی کناف مخصوص کنج کد N27

نصب پروفیل های نور خطی بسیار راحت بوده و حتمآ نیاز به نیروی متخصص جهت نصب و اجرا این لاین های نوری نیست خودتان می توانید به راحتی این محصول را نصب نماید .

ابتدا پروفیل نور خطی کناف را در جای تعبیه شده با استفاده از اتصالاتی مانند فنر های یک طرفه و دو طرفه ، تسمه های اتصال و ... فیکس کنید سپس با استفاده از چسب آهن و پلی اورتان و یا پیچ و رولپلاک پروفیل های نور خطی کناف مخصوص کنج را در جای مورد نظر نصب و اجر نماید تا از زیبایی نور پردازی و وسعت نور این محصول لذت ببرید .

جنسآلومینیوم 6063 آنادایز شده
حداکثر طول3 متر
درپوش رویهپلی کربنات
نحوه نصبپیچ و رولپلاک

نظرات پروفیل نور خطی کناف مخصوص کنج کد N27

ثبت نظر برای پروفیل نور خطی کناف مخصوص کنج کد N27

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پروفیل های نور خطی می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پروفیل های نور خطی با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پروفیل های نور خطی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

چراغ سیلندری کد N21

چراغ های سیلندری از جمله محصولات لاین نوری می باشد که می توان از آن ها به عنوان منبع اصلی نور به صورت آویز ، توکار و روکار برای نورپرد...