چراغ مگنتی لنز دار کتابی کد N34


چراغ لنز دار کتابی یکی از چراغ های مگنتی میباشد که این چراغها را با نام هایی نظیر چراغ های ریلی، چراغ ماژولار، چراغ متحرک نیز میشناسند که برای محیط های مختلف استفاده میشود

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146859344

به طور کلی زیبایی و دکوراسیون داخلی بسته به عوامل زیادی می باشد و زمانی تاثیر گذاری بالایی خواهد داشت که نور و روشنایی محیط به اندازه کافی و به صورت منحصر به فردی در محیط باشد .در دهه های قبل برای روشنایی محیط از لامپ های فلورسنت و قدیمی استفاده می شد که علاوه بر این که تاثیر بسیار منفی در دکور داخلی می گذاشتند نصب و اجرای پر دردسری نیز داشتند . لامپ های قدیمی دارای مضرات فراوانی از جمله تولید اشعه ی ماورا بنفش که در طولانی مدت آثار بسیار مخربی بر پروست و بدن انسان می گذاشتند اما با گذشت زمان محصولات به روز تری جایگزین این لامپ ها شدند که هم نور دهی زیباتری دارند و هم دردسر های نصب و اجرای آن ها بسیار کم است .

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

چراغ های مگنتی یکی از محصولات نوین و به روزی هستند که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است . بسیاری از مراکز خرید ، فروشگاه ها ، پاساژ ها و ... به دنبال متریالی هستند که نور پردازی داخلی بی دردسری داشته باشد و هم چنین کیفیت نور دهی آن بالا باشد و بتوان به راحتی آن ها را در محیط نصب و اجرا نمود چراغ های مگنتی دقیقا یک گزینه ی مناسب با این محیط ها می باشد . چراغ های مگنتی دارای انواع مختلفی هستند که یکی از پر کاربرد ترین انواع چراغ های مگنتی جهت دکوراسیون و نور پردازی داخلی چراغ های مگنتی لنز دار کتابی هستند .

چراغ های مگنتی لنز دار کتابی با نور دهی خاص و منحصر به فرد خود برای نور پردازی در تمامی محیط ها یک گزینه ی بسیار مناسب می باشد .

چراغ های مگنتی لنزدار کتابی کد N34

چراغ های مگنتی لنز دار کتابی یکی از انواع چراغ های مگنتی می باشد که این چراغ ها را با نام هایی نظیر چراغ های ریلی ، چراغ ماژولار ، چراغ متحرک  ، مولتی ترک و ... نیز می شناسند . چراغ مگنتی لنز دار کتابی شامل اجزای بسیار ساده ای می باشدکه می توان از اجزای آن به موارد زیر اشاره نمود .

 • بدنه ی چراغ های مگنتی لنز دار کتابی
 • پایه نگه دارنده در ریل های مگنتی
 • ال ای دی به کار رفته در چراغ مگنتی لنز دار کتابی
 • ریل مگنتی

جنس بدنه ی این چراغ های مگنتی لنز دار کتابی از آلومینیوم با آلیاژ 6063 می باشد که دوام و پایداری فوق العاده بالایی در برابر ضربه و خراش دارد .

ال ای دی هایی که در چراغ مگنتی لنز دار کتابی استفاده شده است به صورت منحصر به فردی می باشد که یک رنگ طبیعی دارد تا با محیط های مختلف بیشترین سازگاری را داشته باشد .

ریل های مگنتی نیز از جنس آلومینیوم با آلیاژ 6063 می باشد که با استفاده از منبع تغذیه ای که بر روی آن نصب می شود موجب روشنایی و نوردهی چراغ های مگنتی لنز دار کتابی می شود .

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

کاربرد های چراغ مگنتی لنز دار کتابی کد N34

چراغ های مگنتی لنز دار کتابی دارای ویژگی ها و کاربرد های فراوانی می باشد اما اصلی ترین کاربرد این چراغ ها نور رپدازی به صورت متحرک  استکه برای مکان های مختلفی کاربرد فراوان دارد در ادامه به چند مورد از کاربرد های چراغ مگنتی لنز دار کتابی در  محیط های مختلف می پردازیم .

 • مناسب برای استفاده در مراکز درمانی و بیمارستان ها
 • کاربردی برای مراکز خرید ، پاساژ ها و فروشگاه ها
 • کاربردی برای نور پردازی در محیط های داخلی و بیرونی ساختمان ها
 • مناسب برای استفاده در رستوران ها و کافه ها
 • کاربردی برای نور پردازی در محیط های بزرگ وکوچک مانند سالن ای نمکایشی و یا مغازه های کوچک
 • مناسب برای استفاده در سینما و تاتر ها
 • و ...

ویژگی های چراغ مگنتی لنز دار کتابی کد N34

چراغ های مگنتی دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشند که این محصول را به یک گزینه ی بسیار مناسب برای استفاده در محیط های مختلف بیشماری کرده است .

چراغ مگنتی لنز دار کتابی نیز یکی از انواع چراغ های مگنتی می باشد که از قاعده ی این ویژگی ها مستثنئ نیست و دارای ویژگی ها ومزیت های بسیار بالایی برای استفاده می باشد در ادامه این مطلب به برخی از ویژگی های چراغ مگنتی لنز دار کتابی خواهیم پرداخت .

 • اولین و مهم ترین ویژگی این چراغ های مگنتی لنز دار کتابی ایمنی بسیار بالای آن می باشد . چراغ های مگنتی لنز دار کتابی اتصال مستقیم با جریان برق ندارند و نیروی مورد نیاز خود را برای روشنایی از طریق منبع تغذیه ی نصب شده بر روی ریل های مگنتی دریافت می کند .
 • دومین ویژگی مهم چراغ های مگنتی لنز دار کتابی این است که می توان این چراغ ها را در ریل های مگنتی حرکت داد و با توئجه به سلیقه و نیاز خود آن ها درا در محل مورد نظر قرار داد . امکان حرکت این چراغ ها در امتداد ریل های مگنتی یک وجه تمایز مهم این محصول نسبت به لامپ ها مضر قدیمی است .
 • سومین ویژگی این چراغ های لنزدار کتابی مصرف کم و بهینه ی از انرژی می باشد که این محصول را به یک گزینه ی مناسب و به صرفه ی اقتصادی تبدیل کرده است .
 • چهارمین مزیت این چراغ ها نداشتن محدودیت مکانی و زمانی برای استفاده می باشد . چراغ های مگنتی لنز دار کتابی را می توانید در تمامی محیط ها استفاده نماید و از زیبایی نور پردازی آن لذت ببرید .
 • پنجمین ویژگی چراغ های مگنتی لنز دار کتابی نصب آسان و راحت این محصول است .
 • ششمین ویژگی جالب در چراغ های مگنتی لنز دار کتابی این است که قابلیت چرخش به صورت 90 در جه به طرفین را دارد و می توانید با توجه به قرار گیری ریل ، خود چراغ مگنتی لنز دار کتابی را حرکت دهید و جهت نور را عوض کنید .
 • هفتمین ویژگی چراغ های مگنتی لنز دار کتابی این است که با توجه به منبع تغذیه ی نصب شده بر روی ریل های مگنتی و ابعاد و طرح ریل های مگنتی استفاده شده می توان بدون محدودیت از هر تعداد  چراغ مگنتی لنز دار کتابی که می خواهید استفاده کنید .

 

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

سفارش چراغ  های لنز دار کتابی کد N34

جهت سفارش و خرید چراغ های مگنتی لنز دار کتابی می توانید از طریق مراجعه به بخش فروشگاه اینترنتی آنلاین ثبت سفارش انجام دهید و یا از طریق ارتباط با با مشاوران متخصص ما در زمینه ی تولید انواع ریل های مگنتی ، انواع چراغ های مگنتی و ملزومات مورد نیاز برای نصب آن ها در ارتباط باشد و مشاوره دریافت کنید .

جنسآلومینیوم 6063
ولتاژ ورودی48ولت
توان مصرفی6 ، 12 وات
نحوه اتصالکلیکی ، مغناطیسی
دمای رنگ نور4000K

نظرات چراغ مگنتی لنز دار کتابی کد N34

ثبت نظر برای چراغ مگنتی لنز دار کتابی کد N34

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پروفیل های نور خطی می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پروفیل های نور خطی با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پروفیل های نور خطی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

چراغ سیلندری کد N21

چراغ های سیلندری از جمله محصولات لاین نوری می باشد که می توان از آن ها به عنوان منبع اصلی نور به صورت آویز ، توکار و روکار برای نورپرد...

منبع تغذیه کد N30

منبع تغذیه یک تبدیل کننده جریان برق به ولتاژ های بالا تر و پایین تر می باشد که منبع تغذیه های موجود در شرکت پاخور برای محصولاتی نظیر چر...

چراغ مگنتی خطی کد N35

چراغ های مگنتی خطی از جمله سیستم روشنایی نوین و به روز است که با استفاده از انرژی مغناطیسی که دارد به ریل های چراغ مگنتی وصل می شود و م...

لوستر 6 ضلعی کد N36

لوسترهای 6 ضلعی یک محصول بسیار کاربردی و زیبا جهت نورپردازی در محیط های مختلف است که به نام های دیگری از جمله لوستر دکوراتیور، لوستر خط...

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
دارای گواهی ssl