پادری آلومینیومی شیار دار موکت دو سانتی کد M5


پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت از لحاظ شرایط ظاهری شباهت زیادی با گروه 300 یا همان پادری آلومینیومی دو سانتی دارند. با این تفاوت که پروفیل های آلومینیومی یکی درمیان حذف شده و pvc شیاردار با ارتفاع 2 سانت جایگزین آن شده است.

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146859344

پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت از لحاظ شرایط ظاهری شباهت زیادی با گروه 300 یا همان پادری آلومینیومی دو سانتی دارند. با این تفاوت که پروفیل های آلومینیومی یکی درمیان حذف شده و pvc شیاردار با ارتفاع 2 سانت جایگزین آن شده است. نحوه ی اتصال بین پروفیل ها نیز به وسیله ی همین pvc های شیاردار صورت می گیرد. این گروه در بین مشتریان ما به پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت معروفند.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت برای چه محیط های مناسب است ؟

پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت ، به علت اینکه تلفیقی از pvc و موکت هستند مخصوص فضاهای بیرونی تعبیه شده اند. علت آن هم این است که pvc های موجود در بین پروفیل ها به خوبی باعث جلوگیری از ورود گل ولای و برف و سنگ ریزه به محیط داخل می شود. استفاده ی به مراتب کمتر از آلومینیوم و جایگزینی pvc باعث شده است که پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت در عین کاربرد فوق العاده ، از کیفیت و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار بوده و کاملا مقرون به صرفه و کاربردی باشد. با توجه به اطلاعات فنی پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت ، این پادری های آلومینیومی ، اغلب مناسب فضاهای بیرونی و پرتردد مانند بانک ها ، سازمان ها ، ادارات ، مجتمع های مسکونی ، مراکز صنعتی و آموزشی ، هتل ها ، فروشگاه ها و... می باشد.

رنگ پادری های آلومینیومی دوسانتی شیار دار موکت

رنگبندی پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت با توجه به رنگ های موجود pvc ( سه رنگ ) و رنگ های موجود موکت ( هفت رنگ ) کاملا سلیقه ای به صورت تک رنگ و یا ترکیبی از رنگ های موجود اجرا می شود. شیار های عرضی موجود در pvc ها باعث می شود که پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت اصطکاک و فرسایش فوق العاده ای نیز ایجاد کند و مانع لیز خوردن شود. از این رو از پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت اغلب در ورودی ها بیرونی و روی پله ها استفاده می کنند. همان طور که در عکس ها مشاهده می کنید ، پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت تلفیقی از موکت و pvc شیار دار است ، از این رو به خوبی نقش خود را هم به عنوان یک رطوبت گیر و خاک گیر و هم به عنوان پادری آلومینیومی زداینده آشغال های درشت کف کفش مانند برف و گل و سنگ ریزه ، ایفا می کند.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

دوام و پایداری پادری های آلومینیومی دوسانتی شیار دار موکت

پادری های آلومینیومی که در تولید و ساخت آنها از موکت استفاده می شود ، بعد از مدت مشخصی و بسته به میزان تردد محل اجرایی ، موکت تعبیه شده در پادری آلومینیومی اصطلاحا کوبیده شده و به مرور زمان از بین می رود. تنها ماده ی مصرفی در پادری آلومینیومی ، موکت استفاده شده در آن هاست. البته موکت های تعبیه شده در پادری های آلومینیومی از نوع موکت های آنتی اسلیپ و یا ضد کوبش بوده و در ساختمانی با تردد متوسط تا میزان 8 سال متوالی بدون عیب و نقص باقی می ماند. در پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت این مشکل کاملا از بین رفته است. به این صورت که pvc های تعبیه شده در پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت ، فشار مضاعف پا را گرفته و اجازه نمی دهند فشار زیادی به موکت ها وارد شود. از این رو عمر مفید موکت های اجرا شده در پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت نسبت به سایر پادری های آلومینیومی ، دو برابر می باشد.

نظافت منظم پادری آلومینیومی شیار دار موکت دو سانتی

با نظافت منظم پادری آلومینیومی شیاردار، می توان از ذرات آلودگی، گرد و غبار و سایر آلودگی ها جلوگیری کرد. این کار می تواند با مکنده کردن پادری یا استفاده از مکنده ای مکانیکی صورت گیرد. با این کار، آلودگی ها از رویه پادری آلومینیومی شیار دار موکت دو سانتی برداشته می شوند و از ورود به داخل ساختمان جلوگیری می شود.

این باعث می شود که پادری همواره در شرایط تمیز و ظاهری زیبا باقی بماند و عمر طولانی تری داشته باشد. به علت استفاده از رویه موکت در پادری آلومینیومی، عدم نیاز به شستشوی آن نیز مزیتی است. رویه موکت اغلب مقاوم در برابر لکه ها و آلودگی ها است و می توان آن را با استفاده از مکنده یا خشک کننده مکانیکی تمیز کرد. این باعث می شود عمر پادری آلومینیومی طولانی تر شود و نیاز به شستشوی مکرر و مصرف انرژی برای آن کاهش یابد.

بنابراین، نظافت منظم پادری آلومینیومی با رویه موکت دو سانتی متری می تواند به طول عمر آن کمک کند و نیاز به شستشوی مکرر را نیز کاهش دهد.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

نصب پادری آلومینیومی به صورت داخلی یا خارجی

 پادری آلومینیومی شیار دار موکت دو سانتی می تواند به صورت داخلی و یا خارجی نصب شود، اما انتخاب بهترین مکان برای نصب بستگی به محیط و نیازهای شما دارد.

اگر نیاز به پادری برای استفاده در داخل ساختمان دارید، می توانید آن را به صورت داخلی نصب کنید. پادری داخلی معمولاً در فضاهایی مانند درب ورودی، سالن ها، لابی هتل ها، رستوران ها، فضاهای عمومی و دیگر فضاهای درون ساختمانی استفاده می شود. نصب پادری آلومینیومی داخلی می تواند به ظاهر و امکانات داخلی ساختمان شما زیبایی و استحکام بیشتری ببخشد.

اگر نیاز به پادری برای استفاده در فضای باز، مثل فضای های خارجی ساختمان، پارک ها، تراس ها، استخرها و فضاهایی با تماس مستقیم با محیط خارجی دارید، می توانید پادری آلومینیومی را به صورت خارجی نصب کنید. پادری خارجی باید مقاوم در برابر عوامل آب و هوایی، تغییرات دما و تردد بیشتر افراد باشد.

بنابراین، قبل از نصب پادری آلومینیومی چسبدار یا بدون چسب، باید محیط مورد نظر و نیازهای خود را بررسی کنید و بر اساس آن تصمیم بگیرید که آیا نیاز به نصب آن در داخل ساختمان دارید یا خارجی.

 

قیمت پادری آلومینیومی داخلی و خارجی 

قیمت پادری آلومینیومی داخلی و خارجی ممکن است متفاوت باشد. عواملی که می توانند بر قیمت پادری آلومینیومی تأثیر بگذارند، عبارتند از:

 1. مواد اولیه: استفاده از مواد اولیه با کیفیت تر و مقاوم تر می تواند قیمت را افزایش دهد. به عنوان مثال، استفاده از آلومینیوم با خواص مکانیکی بالا می تواند هزینه تولید را بیشتر کند.
 2. رویه: نوع رویه مورد استفاده نیز می تواند تأثیری در قیمت داشته باشد. رویه های با کیفیت بالا و مقاوم در برابر لکه ها و آلودگی ها ممکن است قیمت را افزایش دهند.
 3. ابعاد و اندازه ها: پادری های بزرگتر و با ابعاد و اندازه های خاص ممکن است قیمت بیشتری داشته باشند.
 4. طراحی و استایل: طرح و استایل پادری نیز می تواند تأثیری در قیمت داشته باشد. پادری های با طراحی خاص و استایل مدرن ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند.
 5. نوع نصب: متداول ترین روش نصب پادری آلومینیومی شیار دار موکت دو سانتی استفاده از پیچ است.

بنابراین، قیمت پادری آلومینیومی داخلی و خارجی می تواند متفاوت باشد و بر اساس عوامل فوق متغیر باشد. برای اطلاعات دقیق تر و قیمت گذاری دقیق، بهتر است با تولیدکنندگان و فروشندگان مشورت کنید.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

نقش به کارگیری آج های بلند در پادری برای جلوگیری از لغزش

استفاده از آج های بلند در پادری آلومینیومی می تواند به جلوگیری از لغزش کمک کند. آج ها یا ریل های بلند شیاردار که در پادری قرار می گیرند، عمدتاً برای افزایش ضربه گیری و جلوگیری از لغزش در سطح پادری استفاده می شوند. نقش آج های بلند در جلوگیری از لغزش به صورت زیر است:

 • افزایش ضربه گیری: آج های بلند به سطح پادری پایه و ثبات بیشتری می بخشند. وقتی که پاها بر روی پادری قرار می گیرند، آج ها با سطح کف کفش تماس می کنند و از لغزش جلوگیری می کنند. این کاهش لغزش می تواند در محیط هایی که خطر لغزش بیشتر است مانند فضاهای خارجی یا مناطق مرطوب و مرغوب مفید باشد.
 • جلوگیری از سرخوردگی: آج های بلند در پادری آلومینیومی شیار دار موکت دو سانتی می توانند جلوگیری از سرخوردگی پاها به دلیل اصطکاک زیاد با سطح پادری را نیز داشته باشند. این امر می تواند در فضاهایی که قابلیت لغزش بیشتری وجود دارد، مانند سطوح مرطوب و لغزنده، بسیار مفید باشد.
 • افزایش ثبات: با افزودن آج های بلند به پادری، ثبات پایه بیشتری برای کاربر فراهم می شود. این موضوع می تواند در فضاهایی که تردد برخی از افراد با مشکلات تعادلی همراه است، مانند فضاهای عمومی یا مکان های با تردد بالا، مفید باشد.

بنابراین، آج های بلند در پادری آلومینیومی می توانند به جلوگیری از لغزش کمک کنند و ایمنی و ثبات کاربر را افزایش دهند. این امر بستگی به نیازها و شرایط محیطی شما دارد و در صورت لزوم می توانید از پادری با آج های بلند استفاده کنید.

تنوع پادری های آلومینیومی 

از انواع دسته بندی های پادری آلومینیومی شرکت تولیدی مهندسی پاخور ، می توان به : پادری آلومینیومی یک سانتی ، پادری آلومینیومی شیاردار یک سانتی ، پادری آلومینیومی pvc موکت یک سانتی ، پادری آلومینیومی دو سانتی ، پادری آلومینیومی شیار دار موکت یک سانتی ، پادری موکتی ، پادری pvc کلاسیک ، پادری pvc کلاسیک موکتی و پادری بیمارستانی استیکی مت اشاره نمود.

 

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

شرکت تولیدی پاخور

شرکت تولیدی پاخور، یک تولید کننده پادری آلومینیومی و متخصص در زمینه پادری های صنعتی و ساختمانی است. ما با تمرکز بر کیفیت بالا و ارائه محصولات با استانداردهای بین المللی، به مشتریان خود خدمات می دهیم.

وب سایت قدرتمند ما، به مشتریان امکان خرید آسان و راحت را فراهم می کند. با یک نگاه به وب سایت ما، می توانید به طور آسان محصولات مورد نیاز خود را پیدا کنید و آنها را به سبد خرید خود اضافه کنید. همچنین، از طریق وب سایت ما می توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا راهنمایی، پاسخگوی شما باشیم.

شاسیآلومینیوم 6063 آنادایز شده و PVC
رویهترکیب موکت بلژیکی و PVC شیاردار
رنگ بندی7 رنگ موکت و 3 رنگ PVC به صورت تک رنگ و یا ترکیب رنگ
ارتفاع2 سانتی متر
حداکثر عرض6 متر
حداکثر طولآزاد

نقشه فنی پادری آلومینیومی شیار دار موکت دو سانتی کد M5

مشاهده نقشه فنی پادری آلومینیومی شیار دار موکت دو سانتی کد M5

نظرات پادری آلومینیومی شیار دار موکت دو سانتی کد M5

پاسخ
علیرضا ضیایی – ۱۴۰۲/۰۴/۰۷

سلام خسته نباشید / بنده یه مدتی میشه از این پادری ها برای ساختمون تهیه کردم خیلی راضی بودم هم گرد و خاک گیری خوبی داشت و هم خیلی به تمیز موندن محیط کمک کرده خیلی مچکرم از تیم حرفه ای و با اخلاقتون / فقط اینکه این پادری ها رو با چی میشه شست ؟ آب بزنیم برای شست و شو خراب نمیشه ؟

 • شرکت پاخور – ۱۴۰۲/۰۴/۱۹

  سلام و درود | مبارکتون باشه | سپاس از شما | نظافت این محصول مانند فرش می باشد یعنی با جاروبرقی صنعتی و هم با آب می توان این محصول را نظافت کرد .

ثبت نظر برای پادری آلومینیومی شیار دار موکت دو سانتی کد M5

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پادری آلومینیومی و کفپوش ها می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پادری آلومینیومی و کفپوش ها با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پادری آلومینیومی و کفپوش ها با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
دارای گواهی ssl