پادری آلومینیومی شیار دار موکت دو سانتی کد M5


پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت از لحاظ شرایط ظاهری شباهت زیادی با گروه 300 یا همان پادری آلومینیومی دو سانتی دارند. با این تفاوت که پروفیل های آلومینیومی یکی درمیان حذف شده و pvc شیاردار با ارتفاع 2 سانت جایگزین آن شده است.

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت از لحاظ شرایط ظاهری شباهت زیادی با گروه 300 یا همان پادری آلومینیومی دو سانتی دارند. با این تفاوت که پروفیل های آلومینیومی یکی درمیان حذف شده و pvc شیاردار با ارتفاع 2 سانت جایگزین آن شده است. نحوه ی اتصال بین پروفیل ها نیز به وسیله ی همین pvc های شیاردار صورت می گیرد. این گروه در بین مشتریان ما به پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت معروفند.

پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت برای چه محیط های مناسب است ؟

پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت ، به علت اینکه تلفیقی از pvc و موکت هستند مخصوص فضاهای بیرونی تعبیه شده اند. علت آن هم این است که pvc های موجود در بین پروفیل ها به خوبی باعث جلوگیری از ورود گل ولای و برف و سنگ ریزه به محیط داخل می شود. استفاده ی به مراتب کمتر از آلومینیوم و جایگزینی pvc باعث شده است که پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت در عین کاربرد فوق العاده ، از کیفیت و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار بوده و کاملا مقرون به صرفه و کاربردی باشد. با توجه به اطلاعات فنی پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت ، این پادری های آلومینیومی ، اغلب مناسب فضاهای بیرونی و پرتردد مانند بانک ها ، سازمان ها ، ادارات ، مجتمع های مسکونی ، مراکز صنعتی و آموزشی ، هتل ها ، فروشگاه ها و... می باشد.

رنگ پادری های آلومینیومی دوسانتی شیار دار موکت

رنگبندی پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت با توجه به رنگ های موجود pvc ( سه رنگ ) و رنگ های موجود موکت ( هفت رنگ ) کاملا سلیقه ای به صورت تک رنگ و یا ترکیبی از رنگ های موجود اجرا می شود. شیار های عرضی موجود در pvc ها باعث می شود که پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت اصطکاک و فرسایش فوق العاده ای نیز ایجاد کند و مانع لیز خوردن شود. از این رو از پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت اغلب در ورودی ها بیرونی و روی پله ها استفاده می کنند. همان طور که در عکس ها مشاهده می کنید ، پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت تلفیقی از موکت و pvc شیار دار است ، از این رو به خوبی نقش خود را هم به عنوان یک رطوبت گیر و خاک گیر و هم به عنوان پادری آلومینیومی زداینده آشغال های درشت کف کفش مانند برف و گل و سنگ ریزه ، ایفا می کند.

دوام و پایداری پادری های آلومینیومی دوسانتی شیار دار موکت

پادری های آلومینیومی که در تولید و ساخت آنها از موکت استفاده می شود ، بعد از مدت مشخصی و بسته به میزان تردد محل اجرایی ، موکت تعبیه شده در پادری آلومینیومی اصطلاحا کوبیده شده و به مرور زمان از بین می رود. تنها ماده ی مصرفی در پادری آلومینیومی ، موکت استفاده شده در آن هاست. البته موکت های تعبیه شده در پادری های آلومینیومی از نوع موکت های آنتی اسلیپ و یا ضد کوبش بوده و در ساختمانی با تردد متوسط تا میزان 8 سال متوالی بدون عیب و نقص باقی می ماند. در پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت این مشکل کاملا از بین رفته است. به این صورت که pvc های تعبیه شده در پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت ، فشار مضاعف پا را گرفته و اجازه نمی دهند فشار زیادی به موکت ها وارد شود. از این رو عمر مفید موکت های اجرا شده در پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت نسبت به سایر پادری های آلومینیومی ، دو برابر می باشد.

تنوع پادری های آلومینیومی 

از انواع دسته بندی های پادری آلومینیومی شرکت تولیدی مهندسی پاخور ، می توان به : پادری آلومینیومی یک سانتی ، پادری آلومینیومی شیاردار یک سانتی ، پادری آلومینیومی pvc موکت یک سانتی ، پادری آلومینیومی دو سانتی ، پادری آلومینیومی شیار دار موکت یک سانتی ، پادری موکتی ، پادری pvc کلاسیک ، پادری pvc کلاسیک موکتی و پادری بیمارستانی استیکی مت اشاره نمود.

 

شاسیآلومینیوم 6063 آنادایز شده و PVC
رویهترکیب موکت بلژیکی و PVC شیاردار
رنگ بندی7 رنگ موکت و 3 رنگ PVC به صورت تک رنگ و یا ترکیب رنگ
ارتفاع2 سانتی متر
حداکثر عرض6 متر
حداکثر طولآزاد

نقشه فنی پادری آلومینیومی شیار دار موکت دو سانتی کد M5

مشاهده نقشه فنی پادری آلومینیومی شیار دار موکت دو سانتی کد M5

نظرات پادری آلومینیومی شیار دار موکت دو سانتی کد M5

ثبت نظر برای پادری آلومینیومی شیار دار موکت دو سانتی کد M5

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پادری آلومینیومی و کفپوش ها می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پادری آلومینیومی و کفپوش ها با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پادری آلومینیومی و کفپوش ها با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
logo-samandehi