پروفیل نور خطی کناف کد N9


پروفیل نور خطی دو سانتی لبه دار تخت از ویژگی ها و قابلیت های اصلی که یک منبع نوری استاندارد باید داشته باشد، برخوردار است و برای نصب و اجرا در بخش های مختلف ساختمان کاربرد دارد.

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146859344

پروفیل نور خطی دو سانتی لبه دار تخت از نمونه مدل های پروفیل نور خطی است که با ساطع کردن نور، محیط دلخواه را روشن می کند و جلوه دکوراتیوی به فضا می دهد.
در این مقاله قصد داریم به توضیح پروفیل نور خطی دو سانتی لبه دار تخت بپردازیم و شما را با ویژگی ها و قابلیت هایی که امروزه توجه های زیادی را به خود جلب کرده است، آشنا کنیم، پس تاپایان مقاله همراه ما باشید.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

دلایل ساخت پروفیل نور خطی

طراحی نور پروفیل های نور خطی به گونه ای فضا و محیط را می سازند که علاوه بر اینکه به فضا حجم می دهند بلکه ریتم جذابی را به دیوارها، سقف ها و نمای بخش هایی که نورپردازی را انجام می دهند، می دهد.
طراحی نور پروفیل های نور خطی این امکان را به خریداران می دهد تا در بخش های مورد نظر ساختمان اداری و مسکونی را طبق سلیقه شخصی خود نورپردازی کنند.
هم چنین امکان اجرای طراحی های مناسب و برش های نوری به صورت خطی در داخل و خارج از بخش های مختلف ساختمان برای طراحان و معماران فراهم می کند. 
از دلایل استفاده از پروفیل های نور خطی به شرح زیر است:

 • ترسیم اتاق ها به زیبایی
 • آوردن نور به راهروها
 • نورپردازی پله ها و مکان هایی که قابل پیاده روی و قدم زدن هستند
 • ایجاد فضای دلنشین و خاص توسط نورپردازی که از سقف و دیوارها ساطع می شوند

افزایش و بزرگ نشان دادن فضا با پروفیل های نور خطی

با پروفیل های نور خطی می توان فضای محیط را افزایش و دلنشین تر کرد که در ادامه به دو مورد از آن اشاره می کنیم:

 1. استفاده از ماژول های ال ای دی یکی از ترفندهای زیرکانه ای است که توسط مهندسین در ساخت پروفیل های نور خطی مورد استفاده قرار می گیرد که پایداری و دوام و هم چنین زیبایی جذاب از ویژگی های آن می باشد.
 2. چراغ های ال ای دی با بدنه فلزی که دارند داخل پروفیل های نور خطی قرار می گیرند و دلیل انتخاب فلز برای پوشش بدنه، ویژگی های کاربردی آن یعنی: پخش نور به صورت یکنواخت و جلوگیری از گرمای بیش از حد می باشد.
 3. از این رو با انواع مدل های مختلف پروفیل های نور خطی می توان فضای بزرگ و دلپذیری را به محیط دلخواه خود بخشید.
 4. محیط های مدرن مینیمالیسم گزینه ی مناسبی برای پروفیل های نور خطی فلزی هستند که با سیستم RGB نوری خود و سایه های ساطع کننده ی مختلف، فضای روشنایی پویایی را ایجاد می کنند.
 5. LED های  RGB با ساطع کردن رنگ های قرمز، سبز و آبی که از شدت نورهای متنوعی برخوردار هستند، امکان روشنایی تاسیسات مختلفی را در فضای داخلی و خارجی شهر فراهم می کند.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

جایگاه نصب پروفیل های نور خطی

روشنایی و نورپردازی پروفیل های نور خطی با شخصیت دادن به فضا و طراحی گسترده ای که دارند، برای بخش های مختلف از ساختمان مناسب می باشند.
پروفیل های گوشه ای، پروفیل نور خطی دو سانتی لبه دار تخت، پروفیل نور خطی روکار، پروفیل نور خطی توکار، پروفیل نور خطی آویز از نمونه مدل های پروفیل نور خطی هستند که در سقف، دیوار، کف، راهروها، پله ها و... قابل نصب و اجرا می باشند.
پروفیل های نور خطی توکار که به صورت مخفی در انواع متریال های مختلف هم چون چوب، سنگ، گچ و ترموود و... قرار می گیرند، در صورت خاموش بودن به صورت نامرئی هستند و راه حل جالبی برای سقف، دیوار و کف ساختمان می باشند.
در واقع مدل های نیمه فرورفته پروفیل های نور خطی امروزه با استقبال زیادی همراه شده است و در بخش های مختلف اتاق ها و آشپزخانه ( کشو و دراور و...) کاربرد دارند.
برای فضای داخلی و خارجی و نمای بیرونی مبلمان، برای نرده های راه پله در دو جهت به صورت همزمان و در کف از انواع پروفیل های نور خطی از جمله led های زاویه دار استفاده می شود.
هم چنین برای تاثیر زیباشناختی و ایجاد یک فضای عالی دید در شب از پروفیل های نور خطی استفاده می شود.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

پروفیل های نور خطی

پروفیل نور خطی از یک نور خطی دقیقی پیروی می شود که نتایج موثر و کاربردی دارد و یک سیستم سبکی مدرن را برای محیط های مختلف ایجاد می کند.
هم چنین وجود این تکنولوژی در دنیای مدرن، امکان تطبیق نور طبیعی و مصنوعی را فراهم می آورد و به گونه ای در بخش های مختلف ساختمان مانند سقف نصب و اجرا می شوند که نورپردازی به صورت متعادل و یکنواخت انجام می گیرد.
بنابراین اگر انتخاب مدل های پروفیل نور خطی با آگاهانه صورت گیرد، نه تنها زیبایی بصری برای محیط  و فضا ایجاد می کند بلکه یک محیط را با تمام جزئیاتی که دارد، تکمیل می کند. 
نورپردازی پروفیل نور خطی به یک رسانه ی نوری تبدیل شده است که با فضا ارتباط موثری برقرار کرده است.

ویژگی ها و خصوصیات پروفیل نور خطی

از ویژگی ها و خصوصیات پروفیل های نور خطی از جمله نور خطی دو سانتی لبه دار تخت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن تنوع در مدل و ابعاد و اندازه های گوناگون
 • ایجاد حس امنیت و آرامش در فضا و محیط
 • مقاوم در برابر ضربه و آسیب های فیزیکی
 • وزن سبک، حمل و نقل و جا به جایی آسان
 • کاهش مصرف انرژی 
 • قابل استفاده در مکان های مختلف داخلی و خارجی: مکان های ورزشی، دکوراسیون های داخلی رستوران ها، هتل ها، زیرگذرها، بیمارستان، سالن انتظار، آمفی تئاتر، مراکز آموزشی، ایستگاه مترو، کلینیک، پل ها و...
 • مناسب در شهرهای مختلف با آب و هوای متفاوت
 • استحکام و دوام بالا
 • طول عمر بالا

انواع پروفیل نور خطی

پروفیل های نور خطی از انواع مختلفی ساخته شده اند که براساس نیاز و کاربری مورد نظر مورد استفاده معماران، کارفرمایان، طراحان داخلی و خارجی و صاحبان پروژه قرار می گیرد.
پروفیل های نور خطی توکار که برای فضای بیرونی (دفنی) و فضای داخلی مناسب هستند، پروفیل نور خطی روکار، پروفیل نور خطی آویز از نمونه مدل های اصلی پروفیل های نور خطی می باشند.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

راهنمای خرید پروفیل نور خطی دو سانتی لبه دار تخت

برای اطمینان حاصل کردن از خرید پروفیل نور خطی و عملکرد و کیفیتی قابل قبولی که خریدار انتظار دارد، توجه به نکات زیر اهمیت دارد:

 • از شرکت معتبری پروفیل نور خطی را خریداری کنید: وجود ابعاد و اندازه های مختلف در بازار شما را سردرگم خواهد کرد، از این رو برای انتخابی درست با مشاوران و کارشناسان شرکت ارتباط برقرار کنید
 • با توجه به نیاز پروژه و کاربری که مد نظر دارید، شدت نور مناسبی را انتخاب کنید
 • توجه به قطعات به کار رفته در پروفیل های نور خطی از جمله هیت سینک که نقش مهمی را ایفا می کند و از گرمای بیش از حد چراغ جلوگیری می کند و به تعادل دما و خنک سازی کمک بسیاری می کند
 • براساس معماری پروژه پروفیل نور خطی از بدنه برخوردار باشد که قابلیت رنگ آنودایز شده را داشته باشد
 • از منبع نوری ال ای دی با عملکرد بالا استفاده شده باشد
 • کیفیت و جنس پروفیل قابل قبول باشد
 • گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد

شرکت پاخور

شرکت پاخور با شناخت نیاز علاقه مندان به پروفیل های نور خطی و نیاز بازار داخلی اقدام به تولید محصولات و تجهیزات ساختمانی کرده است که از کیفیت و زیبایی بالایی برخوردار هستند.
این شرکت با دارا بودن گواهی استاندارد کارخانه ای از سازمان ملی استاندارد و هم چنین با تکیه بر کادر مجرب و متخصص و رزومه کاری درخشان، توانسته است همراهی شما عزیزان را برای ساخت محصولات جدید را داشته باشد.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

از انواع دیگر محصولات پروفیل نور خطی که توسط این شرکت طراحی و تولید می شود به شرح زیر است:

پروفیل نور خطی دو تیکه کد N8 ، پروفیل نور خطی قرنیز 8 سانتی led خور کد N16 ، پروفیل نور خطی قرنیز 4 سانتی led خور کد N15 ، پروفیل نور خطی کناف فنر خور کد N10 ، پروفیل نور خطی کناف 3 سانتی کد N11 ، پروفیل نور خطی لوستری کد N13 ، پروفیل نور خطی ده سانتی کد N14 ، پروفیل نور خطی پنج سانتی بدون لبه کد N12 ، پروفیل نور خطی پنج سانتی لبه دار کد N12 ، پروفیل نور خطی چهار سانتی کد N7 ، پروفیل نور خطی سه سانتی کد N6 ، پروفیل نور خطی آسانسور کد N5 ، پروفیل نور خطی توکار بدون لبه کد N3 ، نور خطی کناف کد کد N9 ، پروفیل نور خطی توکار لبه دار با تیغه وسط کد N4 ، پروفیل نور خطی کنج کد N2 ، پروفیل نور خطی دوسانتی توکار کد N1 و ...

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین و کارشناسان ما از طریق پل های ارتباطی ثبت شده در سایت ارتباط برقرار کنید تا مشاورین ما که به صورت شبانه روزی ( 24 ساعته ) مشغول به فعالیت هستند، پاسخگوی شما عزیزان باشند.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

در این مقاله سعی شد اطلاعات تکمیلی و جامع درخصوص پروفیل نور خطی دو سانتی لبه دار تخت ارائه شود، اگر تجربه استفاده از انواع مدل پروفیل های نور خطی از جمله پروفیل نور خطی دو سانتی لبه دار تخت را دارید، خوشحال می شویم نظرات و پیشنهادات تان را ما به اشتراک بگذارید که کدام مدل را ترجیح می دهید و معیار انتخاب شما چه چیزی بوده است؟

شاسیآلومینیوم 6063 آنادایز شده
حداکثر طول3 متر
درپوش رویهپلی کربنات
نحوه نصب پیچ و رولپلاک

نقشه فنی پروفیل نور خطی کناف کد N9

مشاهده نقشه فنی پروفیل نور خطی کناف کد N9

نظرات پروفیل نور خطی کناف کد N9

ثبت نظر برای پروفیل نور خطی کناف کد N9

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پروفیل های نور خطی می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پروفیل های نور خطی با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پروفیل های نور خطی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

چراغ سیلندری کد N21

چراغ های سیلندری از جمله محصولات لاین نوری می باشد که می توان از آن ها به عنوان منبع اصلی نور به صورت آویز ، توکار و روکار برای نورپرد...

منبع تغذیه کد N30

منبع تغذیه یک تبدیل کننده جریان برق به ولتاژ های بالا تر و پایین تر می باشد که منبع تغذیه های موجود در شرکت پاخور برای محصولاتی نظیر چر...

چراغ مگنتی خطی کد N35

چراغ های مگنتی خطی از جمله سیستم روشنایی نوین و به روز است که با استفاده از انرژی مغناطیسی که دارد به ریل های چراغ مگنتی وصل می شود و م...

لوستر 6 ضلعی کد N36

لوسترهای 6 ضلعی یک محصول بسیار کاربردی و زیبا جهت نورپردازی در محیط های مختلف است که به نام های دیگری از جمله لوستر دکوراتیور، لوستر خط...

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
دارای گواهی ssl