متوقف کننده خودرو کد P5


متوقف کننده خودرو و یا همان کار استاپ ، نام یکی دیگر از محصولات ایمنی و تجهیزات پارکینگ پاخور می باشد. متوقف کننده خودرو محصولی است که در پارکینگ ها از برخورد خودرو در هنگام پارک با دیوار ، مانع ، سکو و یا خودروی پشتی جلوگیری می کند.

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

متوقف کننده خودرو و یا همان کار استاپ ، نام یکی دیگر از محصولات ایمنی و تجهیزات پارکینگ پاخور می باشد. متوقف کننده خودرو محصولی است که در پارکینگ ها و در هنگام پارک ، از برخورد خودرو با دیوار ، مانع ، سکو و یا خودروی پشتی جلوگیری می کند. کار استاپ ها در محل پارک خودرو و معمولا در فاصله ی یک متری از دیوار نصب می گردند. در هنگام پارک ، با برخورد لاستیک اتومبیل با متوقف کننده خودرو ، محل پارک مشخص شده و از حرکت بیش از اندازه ی خودرو به عقب ، جلوگیری می شود. متوقف کننده خودرو با طول 50 سانتی متر ، به صورت جفت ( به ازای هر لاستیک یک عدد کار استاپ ) نصب می شود. علاوه بر کارایی ذکر شده ی متوقف کننده خودرو ، این محصول می تواند تعیین کننده محل پارک هر شخص نیز باشد. جنس مواد اولیه در ساخت متوقف کننده خودرو ، از لاستیک طبیعی SBR بوده تا در هر نوع شرای جوی طبیعی ماننده تابش نور مستقیم خورشید ، بارش باران و برف ، گرما و سرما ، بدون کوچکترین تغییر باقی بماند و هیچ اتفاقی سلامت کار استاپ را تهدید ننماید. لاستیکی بودن متوقف کننده خودروی پارکینگ ، باعث شده است این محصول بهترین حالت ارتجاعی را داشته باشد و در هنگام برخورد تایر اتومبیل ، استحکام خود را از دست ندهد و اصطلاحا دچار شل شدگی نشود. نصب و اجرای کار استاپ ها با استفاده از پیچ و رول پلاک صورت می گیرد و برای هر چه بیشتر شدن زیبایی این محصول ، درپوش های دایره ای شکل برای متوقف کننده خودرو تعبیه شده است که بعد از نصب شدن پیچ ها ، روی حفره ی بالایی کار استاپ ( محل پیچ خور محصول ) قرار می گیرد. قیمت متوقف کننده خودرو بر اساس تعداد آن ها تعیین می شود. این محصول جهت اخذ گواهی HSE برای پارکنگ ها ، لازم و ضروری است. در قسمت جلویی کار استاپ پارکینگ ، نوار های زرد شبرنگ تعبیه شده است تا در هنگام تاریکی و تابش نور اتومبیل ، نقش خود را به عنوان یک محصول هشدار دهنده ، به بهترین شکل ایفا نماید. از دیگر محصولات ایمنی پارکینگ گروه تولیدی پاخور ، می توان به ضربه گیر ستون و یا همان گارد ستون و ضربه گیر دیوار نیز اشاره نمود.

 

شاسی لاستیک
رویه شبرنگ
نحوه نصب پیچ و رولپلاک
ارتفاع 7 سانت
عرض 16 سانت
طول 50 سانت

نقشه فنی متوقف کننده خودرو کد P5

مشاهده نقشه فنی متوقف کننده خودرو کد P5

نظرات متوقف کننده خودرو کد P5

ثبت نظر برای متوقف کننده خودرو کد P5

1 2 3 4 5

دیگر محصولاتی که در دسته بندی محصولات ایمنی پارکینگ می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش محصولات ایمنی پارکینگ با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت محصولات ایمنی پارکینگ با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

ضربه گیر دیوار کد P6

محافظ دیوار ، ضربه گیر دیوار و یا وال گارد یکی دیگر از سری محصولات ایمنی پارکنیگ شرکت پاخور می باشد که امروزه در بین مجریان و مشتریان ع...