ترمز پله نبشی PVC بدون شبتاب کد S9


ترمز پله نبشی PVC بدون شبتاب برای ایجاد امنیت در پله ها و دکوراسیون ظاهری به کار گرفته میشود استفاده ازاین محصول از به وجود آمدن اتفاقات ناگوار دراثر سرخوردن افراد جلوگیری میکند.

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146859344

ترمز پله نبشی PVC بدون شبتاب از تجهیزات پرطرفدار و محبوب برای تکمیل دکوراسیون ساختمان محسوب می گردد. این محصول دارای قابلیت های زیادی است و در ابعاد مختلفی تولید می شود. وجود تنوع در ابعاد این ترمز پله باعث شده است استفاده از آن در مکان های مختلف بسیار رایج گردد و ساختمان های عمومی و مسکونی نسبت به استفاده از آن در قسمت های مختلف و سرویس پله های گوناگون اقدام نمایند.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

 ترمز پله نبشی PVC بدون شبتاب به آسانی هرچه تمام تر در مکان مورد نظر نصب می گردد و دارای پیچیدگی های خاصی نمی باشد. برای نصب این ترمز پله تنها به تجهیزات ابتدایی از قبیل پیچ و رولپلاک و انواع چسب های صنعتی مانند چسب آهن یا پلی اورتان نیاز است. قیمت ترمز پله نبشی PVC بدون شبتاب بر اساس عوامل مختلفی سنجیده می شود که از آن جمله می توان به مواد اولیه به کار رفته برای تولید قطعات این ترمز پله اشاره کرد.

تفاوت ترمز پله بدون شبتاب با نمونه های دیگر که دارای شبتاب هستند از جهت داشتن قابلیت تولید نور در آنها است. ترمز پله هایی که از خود نور ساطع می کنند با نام ترمز پله شبتاب شناخته می شوند و می توانند در به وجود آوردن دکوراسیون زیبا برای سرویس پله و دیگر نقاط ساختمان نقش موثری داشته باشند و چهره ظاهری بنا را بسیار زیباتر کنند.

 

آشنایی با ترمز پله نبشی PVC بدون شبتاب

این محصول از نوعی لاستیک ساخته شده است که دارای شیارهای باریک و مقاومی است. وجود این شیارها باعث می شود افرادی که با سرعت از سرویس پله بالا یا پایین می روند سر نخورند و دچار آسیب و صدمات جانی نگردند. لاستیک های به کار رفته در ترمز پله نبشی PVC بدون شبتاب می توانند بازدارندگی مناسبی در حرکت افراد برای شرایط آب و هوایی بارانی یا برفی ایجاد کنند و به این ترتیب اشخاص می توانند با خیال راحت بر روی سرویس پله تردد نمایند.

به کارگیری ماده پی وی سی مسطح در این ترمز پله باعث می شود به کارگیری آن در مکان های مختلف میسرشود. شما می توانید برای داشتن این ترمز پله در ابعاد دلخواه اقدام به ثبت سفارش نمایید و به این ترتیب محصولی با مشخصات مورد نظر خود دریافت کنید.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

ویژگی های ترمز پله نبشی PVC بدون شبتاب

ترمز پله هایی که امروزه در بازار موجود هستند دارای انواع متفاوتی می باشند که هر کدام از آنها برای قرارگیری در وضعیت های گوناگونی تولید شده اند و دارای ساختار منحصر به فردی هستند. از آنجا که برای ساخت سرویس های پله موجود در ساختمان ها از مصالح گوناگونی استفاده می شود انتخاب ترمز پله مناسب برای هر کدام از آنها حائز اهمیت است و بایستی با دقت لازم انجام گردد.

 برای اینکه بتوانید مناسب ترین ترمز پله را برگزینید نیاز است تا ویژگی های ترمز پله مورد نظرتان را بدانید تا بتوانید بهترین نتیجه را دریافت کنید. مهمترین ویژگی های ترمز پله نبشی PVC بدون شبتاب عبارتند از:

 • جلوگیری از سر خوردن و لغزندگی در سرویس پله
 • نصب آسان و راحت با حداکثر سرعت
 • داشتن انعطاف پذیری در کاربرد برای پله های بیرون از ساختمان و فضای باز
 • مقرون به صرفه بودن و داشتن قیمت منصفانه
 • استقامت عالی در برابر فشار و ضربه و آسیب های محیطی در شرایط آب و هوایی گوناگون
 • داشتن تنوع در رنگ بندی
 • امکان ثبت سفارش در شرایط دلخواه و تحویل کالای درخواستی در اسرع وقت

 

 

 کاربرد ترمز پله نبشی PVC بدون شبتاب

این ترمز پله ها با توجه به ویژگی های مطلوبی که دارند دارای کاربردهای متفاوتی هستند که باعث شده است بسیار مورد توجه ساختمان سازان و معماران قرار بگیرند. از جمله مهم ترین کاربردهای این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بسیاری از فروشگاه ها و سوپرمارکت های بزرگ با استفاده از این محصول می توانند محیطی جذاب را برای مشتریان فراهم آورند.
 • بیمارستان ها و درمانگاه ها مشتریان اصلی ترمز پله نبشی PVC بدون شبتاب محسوب می شوند و استفاده از این محصول در سرویس پله این مراکز بسیار ضروری است و از بروز مشکل برای بیماران در هنگام تردد بر روی سرویس پله جلوگیری می نماید.
 • کافی شاپ ها و رستوران هایی که در سطوح بالاتر یا پایین تر از سطح زمین قرار دارند با استفاده از ترمز پله امنیت را برای مراجعین برقرار می نمایند.
 • کارگاه ها و کارخانه های صنعتی از طریق به کارگیری این محصول می توانند از به وجود آمدن مشکلات متعدد برای کارگران جلوگیری کنند.
 • استفاده از ترمز پله نبشی PVC بدون شبتاب در مدارس و مراکز آموزشی باعث می شود دانش آموزان در هنگام تردد بر روی سرویس پله در معرض افتادن و سر خوردن قرار نگیرند.

 

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

نصب ترمز پله نبشی PVC بدون شبتاب

اگر بخواهیم نصب ترمز پله را به صورت کلی بیان کنیم باید بگوییم دو راه برای نصب این محصول وجود دارد که راه اول استفاده از پیچ و رولپلاک بوده و روش دوم به کارگیری چسب های صنعتی مانند چسب آهن یا پلی اورتان است. انتخاب هر کدام از این روش ها بر اساس شرایط موجود و میزان تردد انجام می گردد. نصب این محصول بسیار آسان است و در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می پذیرد.

شما می توانید با صرف هزینه اندک و زمان کم این محصول را برای ایجاد امنیت بیشتر در ساختمان خود به کار ببریدو از وقوع پیشامدهای ناگوار جلوگیری کنید.

 

قیمت ترمز پله نبشی PVC بدون شبتاب

همانطور که می دانید برای تولید ترمز پله نبشی PVC بدون شبتاب از مواد اولیه گوناگونی استفاده شده است که هر کدام از این مواد دارای قیمت منحصر به فردی هستند و در بازه های زمانی مختلف دچار نوسان می شوند. قیمت ترمز پله با توجه به ویژگی ها و مواد اولیه آنها تعیین می شود و از آنجا که این محصول در مدل های متنوعی موجود است دارای قیمت های گوناگونی نیز می باشد.

 از جمله عواملی که در قیمت نهایی این محصول اثر می گذارند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جنس مواد اولیه به کار رفته در تولید ترمز پله
 • کیفیت عملکرد ترمز پله
 • ابعاد محصول
 • وجود تنوع رنگی در ترمز پله
 • خرید جزئی یا عمده

 

 

سخن پایانی

ترمز پله نبشی PVC بدون شبتاب یکی از پرفروش ترین تجهیزات ساختمان است که برای تکمیل دکوراسیون ظاهری و ایجاد امنیت در پله ها به کار گرفته می شود. استفاده از این محصول در مراکز دولتی، آموزش، درمانی و مسکونی بسیار متداول است و می تواند از به وجود آمدن اتفاقات ناگوار در اثر سر خوردن افراد جلوگیری کند. ترمز پله نبشی PVC بدون شبتاب در مدل ها و ابعاد گوناگون تولید می شود و اشخاص می توانند با توجه به شرایط ساختمان و نوع کاربردی که مد نظر دارند نسبت به انتخاب محصول مناسب اقدام کنند.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

شرکت پاخور ارائه دهنده انواع تجهیزات دکوراسیون ساختمان از جمله انواع پروفیل های نور خطی، پروفیل های دکوراتیو، انواع پادری ها و ترمز پله است که محصولات خود را در سطح کیفی مطلوب ارائه نموده است. پیشنهاد می شود قبل از انجام خرید ترمز پله نسبت به دریافت راهنمایی های مفید و کاربردی از کارشناسان با تجربه این شرکت اقدام نمایید مناسب ترین محصول را سفارش دهید.

جنس بدنه pvc درجه یک
ارتفاع3 میلی متر
ابعاد6*3 سانتی متر
حداکثر طول6 متر
نحوه نصبچسب آهن و پلی اورتان
رنگبندیمشکی

نظرات ترمز پله نبشی PVC بدون شبتاب کد S9

ثبت نظر برای ترمز پله نبشی PVC بدون شبتاب کد S9

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی ترمز پله و محصولات ضد لغزش می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش ترمز پله و محصولات ضد لغزش با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت ترمز پله و محصولات ضد لغزش با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

ترمز پله LED خور کد S6

ترمز پله LED خور یکی از انواع ترمز پله می باشد که هم برای نور پردازی و هم برای جلوگیری از لیز خوردن ، سر خوردن و جلوگیری از اتفاقات ناگ...

ترمز پله LED خور کد S7

ترمز پله LED دار که همان طور که اسمشان مشخص است داری نوار LED در قسمت جلویی خود هستند. قسمت جلویی محصول از نوار های ال ای دی پوشیده می ...

ترمز پله سیلیسی کد S8

ترمز پله ی سیلیسی و یا ترمز پله مگاترد ، نسل جدیدی از ترمز پله هاس که امروزه توجه بسیاری از مجریان و مهندسین امور ساختمانی را به خود جل...

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
دارای گواهی ssl