ترمزپله آلومینیومی تک کانال کد S2


این مدل شباهت زیادی به مدل ترمزپله آلومینیومی دوبل دارد با این تفاوت که قسمت رویه از یک ردیف pvc استفاده شده ، شبتاب رویه حذف گردیده و 4 سانت از قسمت جلویی پله را پوشش می دهند. این مدل مخصوص قسمت های بیرونی و تردد متوسط می باشد.

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

ترمز پله آلومینیومی تک و یا همان ترمز پله آلومینیومی تک کانال به صورتی ساخته شده است که چهار سانت از قسمت جلویی پله و یا محل اجرایی را پوشش می دهد. قسمت جلویی این ترمز پله نیز مانند ترمز پله آلومینیومی دوبل به گونه ای است که حالت نیم دایره و یا همان کرو مانند را داشته و باعث می شود که لبه ی جلویی پله نیز پوشیده شود و از بروز هر گونه شکستگی و ترک خوردگی پله جلوگیری شود.

قسمت های تشکیل دهنده ترمز پله آلومینیومی تک کانال

قسمت رویه ی ترمز پله آلومینیومی تک از یک ردیف pvc  شیاردار پوشیده می شود که اصطکاک و فرسایش مناسبی را ایجاد می کند و به خوبی نقش خود را به عنوان یک محصول ضد لغزش افراد ایفا می کند. Pvc قسمت رویه در رنگ های مختلفی آماده می باشد که به صورت کاملا سلیقه ای می تواند در انواع رنگ ها اجرا گردد. برای قسمت جلویی ترمز پله آلومینیومی تک و یا همان لب پله آلومینیومی تک کانال ، نوار شبتاب فسفری تعبیه شده است که نور را در خود ذخیره کرده و در هنگام تاریکی و شرایط اضطراری به خوبی پله ها را نمایان می کند.

دوام و ماندگاری ترمز پله آلومینیومی تک کانال

این ترمز پله ها مخصوص فضاهای بیرونی و داخلی با تردد متوسط هستند . در ساخت شاسی اصلی ترمز پله آلومینیومی تک کانال از آلومینیوم 6063 آنادایز شده استفاده شده است تا در شرایط جوی طبیعی هیچ اتفاق و تغییری در آن رخ نداده و به خوبی و سالیان متوالی کارایی خود را از دست ندهد.

نحوه ی نصب ترمز پله آلومینیومی تک کانال

اجرای ترمز پله آلومینیومی تک به دو صورت پیچ و چسب ، صورت گرفته که کاملا سلیقه ای می باشد. در محل هایی که محدودیتی برای سوراخ کردن کف و محل نصب ترمز پله آلومینیومی تک کانال وجود نداشته باشد ، بهتر است که اجرای ترمز پله آلومینیومی تک با استفاده از پیچ صورت بگیرد و در محل های که محدودیت اجرایی و عدم تغییرات در کف وجود دارد ، بهتر است مهار کردن لب پله با استفاده از چسب های مخصوص و ضد آب صورت گیرد.

محاسبه قیمت ترمز پله آلومینیومی تک کانال

مبنای محاسبه ی قیمت ترمز پله آلومینیومی تک و یا همان لب پله تک کانال آلومینیومی به صورت متر طول است. تمامی ابعاد و اندازه های دریافتی به صورت سفارش ساخت بوده و محدودیتی برای ترمز پله آلومینیومی تک وجود ندارد.

از دیگر محصولات ترمز پله شرکت تولیدی پاخور می توان به : ترمز پله آلومینیومی دوبل ، ترمز پله آلومینیومی دوبل تخت ، ترمز پله آلومینیومی نبشی ، ترمز پله LED دار ، ترمز پله سیلیسی ، ترمز پله لاستیکی و ترمز پله سمباده ای اشاره نمود.

 

شاسیآلومینیوم 6063 آنادایز شده
رویهلاستیک و pvc
نحوه نصبچسب آهن و پلی اورتان ، پیچ و رولپلاک
ارتفاع3 میلی متر
حداکثر عرض4 سانتی متر
حداکثر طول6 متر

نقشه فنی ترمزپله آلومینیومی تک کانال کد S2

مشاهده نقشه فنی ترمزپله آلومینیومی تک کانال کد S2

نظرات ترمزپله آلومینیومی تک کانال کد S2

ثبت نظر برای ترمزپله آلومینیومی تک کانال کد S2

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی ترمز پله و محصولات ضد لغزش می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش ترمز پله و محصولات ضد لغزش با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت ترمز پله و محصولات ضد لغزش با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

ترمز پله LED خور کد S6

ترمز پله LED خور یکی از انواع ترمز پله می باشد که هم برای نور پردازی و هم برای جلوگیری از لیز خوردن ، سر خوردن و جلوگیری از اتفاقات ناگ...

ترمز پله LED خور کد S7

ترمز پله LED دار که همان طور که اسمشان مشخص است داری نوار LED در قسمت جلویی خود هستند. قسمت جلویی محصول از نوار های ال ای دی پوشیده می ...

ترمز پله سیلیسی کد S8

ترمز پله ی سیلیسی و یا ترمز پله مگاترد ، نسل جدیدی از ترمز پله هاس که امروزه توجه بسیاری از مجریان و مهندسین امور ساختمانی را به خود جل...

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
دارای گواهی ssl