پروفیل آلومینیومی توکار LED دار کد N1


پروفیل آلومینیومی توکار LED دار در دو ارتفاع یک سانت و دو سانت ساخته و تولید می شوند. همان طور که از اسم این محصول مشخص است ، یک شاسی نگهدارنده نوار LED می باشد که قسمت رویه ی آن از یک طلق نیمه شفاف pvc پوشیده می شود.

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

پروفیل توکار LED دار در دو ارتفاع یک سانتی متر و دو سانتی متر ساخته و تولید می شوند. همان طور که از اسم این محصول مشخص است ، یک شاسی نگهدارنده نوار LED می باشد که قسمت رویه ی آن از یک طلق نیمه شفاف pvc پوشیده می شود. این کاور باعث می شود که نور مستقیما به بیرون نتابد و چشم را مخصوصا در شرایط تاریکی ، اذیت نکند. همان طور که می دانید ، پادری های آلومینیومی به دو صورت توکار و روکار قابل نصب و اجرا می باشند. در حالت نصب پادری به صورت توکار ، می توان از پروفیل های آلومینیومی مختلفی برای زیبایی بیشتر پادری اجرا شده استفاده نمود. یکی از این پروفیل ها ، پروفیل توکار LED دار می باشد که جلوه ی بسیار شکیلی به پادری اجرا شده می دهد. در قسمت پایین و عکس های اجرا شده ی پادری آلومینیومی همراه با پروفیل LED دار در اطراف آنها به صورت قاب ، می توانید زیبایی هر چه بیشتر نسبت به حالت عادی اجرای پادری را مشاهده نمایید. LED به کار رفته در پروفیل توکار LED دار ، می تواند در انواع رنگ های مختلف و کاملا سلیقه ای تعبیه گردد. از پروفیل تو کار LED دار اغلب در تقاطع دو پادری اجرا شده ، اطراف پادری توکار ، قسمت زیرین پله های ورودی به عنوان نور مخفی ، سالن های سینمایی و آمفی تئاتر ، کمد ها ، محوطه ی پارک ها ، فضاهای دکوراتیو و ساختمان های نمای  LED ، استفاده می شود. قیمت پروفیل توکار LED دار بر حسب متر مربع بوده و نوع LED به کار رفته در آن در قیمت پروفیل تو کار LED دار تاثیر ندارد.

 

نقشه فنی پروفیل آلومینیومی توکار LED دار کد N1

مشاهده نقشه فنی پروفیل آلومینیومی توکار LED دار کد N1

نظرات پروفیل آلومینیومی توکار LED دار کد N1

ثبت نظر برای پروفیل آلومینیومی توکار LED دار کد N1

1 2 3 4 5

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پروفیل های دکوراتیو پاخور می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پروفیل های دکوراتیو پاخور با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پروفیل های دکوراتیو پاخور با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

فرچه هوابندی

فرچه هوابندی نام محصولی است که در زیر درب های ساختمان مسکونی ، درب های اتوماتیک ، پله های برقی و... نصب و اجرا می گردد تا از ورود هر گو...