پروفیل نور خطی توکار بدون لبه کد N3


پروفیل نور خطی دو سانتی لبه دار از نمونه های کاربردی و موثر در فضاهای داخلی و خارجی است که امروزه با کنترل شدت نور از راه دور توجهات زیادی را به خود جذب کرده است.

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146859344

پروفیل نور خطی توکار بدون لبه کد N3 با قابلیت ها و ویژگی هایی که دارا می باشد، عملکرد و نورپردازی قابل ملاحظه ای از خود نشان می دهد که سبب جذب بیشتر طراحان و معماران در دنیای امروز شده است.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

در این مقاله قصد داریم شما را با موضوع پروفیل نور خطی دو سانتی لبه دار آشنا کنیم و به توضیح ویژگی ها و کاربردهایی که در دنیای مدرن امروز دارد، بپردازیم، پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

پروفیل نور خطی از لامپ های ال ای دی نور خود را تامین می کنند که قابلیت تنظیم نور از شدت زیاد تا کم را دارند، نور را به صورت یکنواخت پخش می کنند و کنترل بسیار نزدیکی بر پرتو نور را دارند.

پروفیل نور خطی

پروفیل نور خطی قابلیت نصب و اجرا در بخش های مختلف ساختمان از جمله: کف، راهرو، پله ها، سقف، دیوارها و... را ایجاد می کند و امکان نورپردازی برای محیط های داخلی و خارجی به عنوان منبع اصلی و هم چنین به عنوان المان نوری دکوراتیو فراهم می کند.

از ویژگی های استفاده از پروفیل های نوری در سقف و سقف کاذب می توان به فراهم کردن آسایش بصری و سکونت پذیر کردن محیط و هم چنین با کاهش و افزایش دادن شدت نور برای مدیریت بر خلق و خوی افراد اشاره کرد.

قابلیت تنظیم شدت نور این امکان را برای افراد فراهم می کند تا میزان نور را از یک فضای ملایم به فضای عمومی و عملیاتی با شدت نور زیاد تبدیل کند.

پرتوهای نوری پروفیل های نور خطی علائم گرافیکی جذابی را در فضا ایجاد می کند که به محیط شخصیت بدیعی می دهد و زمانی که روشنایی از کف تا دیوار و سقف انتشار پیدا می کند موفقیت یک طراحی مدرن را تضمین می کند.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

پروفیل نورخطی دو سانتی لبه دار چیست؟

پروفیل نور خطی دو سانتی لبه دار با ساطع کردن نور به صورت باریک و طولانی، نسبت به روشنایی های سنتی از سبک مدرن تر و باکیفیت تری برخوردار است که قابلیت استفاده در بخش های خاص ساختمان را دارد.

با طولانی بودن چراغ های پروفیل نور خطی می توان به صورت آویز از سقف، روی دیوار و سقف، فرورفتگی در سقف و دیوار نصب و اجرا کرد که با نام های پروفیل نور خطی آویز، توکار و روکار شناخته شده اند.

سیر تکاملی پروفیل نور خطی

در گذشته پروفیل های نور خطی وجود نداشت و امکان استفاده در خرده فروشی ها، انبارها و ادارات که مسیر طولانی داشتند، را غیر ممکن می کرد و از این رو برای روشن کردن این فضاهای بزرگ از لامپ های رشته ای بزرگ استفاده می شد.

اما آغاز و شروع پروفیل های نور خطی در دهه 1950 بود که در فضاهای صنعتی از لوله های فلئورسنت استفاده می شد.

با ساخت این روشنایی خطی رفته رفته توجه های زیادی را به خود جلب کرد و در گاراژهای خانگی، فضاهای خرده فروشی و تجاری و بسیاری از کارگاه ها مورد استفاده قرار گرفت.

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی افراد زیادی خواهان تغییر در روشنایی خطی بودند و در نهایت در اوایل سال 2000 روشنایی led جهش بزرگی در این وسیله های روشنایی ایجاد کرد.

پروفیل های نور خطی به دلیل عملکرد بالا و بحث زیبایی شناختی که در فضا ایجاد می کند و هم چنین پیوستگی نوری به صورت خطی بدون ایجاد هیچ گونه نقطه ای دیده شدن، روز به روز تقاضای آن افزایش می یابد.

امروزه با وجود پروفیل نور خطی دو سانتی لبه دار و دیگر مدل های مختلف موجود در بازار، ویژگی های خارق العاده ای هم چون نور مستقیم و غیر مستقیم، RGB، رنگ سفید قابل تنظیم و کاهش و افزایش شدت نور باعث شده است که به یک محصول بی رقیب تبدیل شود.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

دلیل انتخاب پروفیل نور خطی

پروفیل های نور خطی به دلیل عملکرد بالا، ویژگی های منحصر به فرد و از لحاظ زیبایی شناختی قابل نصب و اجرا در سقف، دیوار، کف، راهرو، پله ها به صورت سطحی، روکار، آویز، توکار، دفنی و به صورت سقف شبکه ای می باشند.

یکی از دلایلی که طراحان و معماران به این تکنولوژی جدید جذب شده اند، طراحی وسیعی از طیف اشکال L و T است که براساس فضا و محیط و قابلیت طولانی بودن طول پروفیل، اجرای نورپردازی را به صورت دلخواه فراهم می آورد.

پروفیل های نور خطی دو سانتی لبه دار و دیگر مدل ها انتخاب را برای خریداران آزاد و آسان کرده است و از دلایل آن وجود: خطوط بلند خطی، نور مستقیم و غیر مستقیم، طرح های سفارشی با گوشه ها و مربع ها، رنگ های سفارشی و... می باشد که تنها نمونه هایی از قابلیت های این تکنولوژی مدرن هستند.

دمای رنگ چراغ های LED طیف گسترده ای از رنگ سفید گرم تا سفید سرد دارند و هم چنین نورپردازی خطی به صورت رنگ سفید و رنگ RGB  هستند که قابلیت کنترل از راه دور را دارند.

انواع پروفیل نور خطی

پروفیل های نور خطی نسبت به سال های گذشته از تنوع بیشتری برخوردار هستند و به صورت روکار، توکار و آویز در بخش های مختلف ساختمان قابل اجرا و نصب می باشند.

ضریب IP در رنج های مختلفی وجود دارند که روشنایی های خطی در این رتبه بندی قرار می گیرند، به گونه ای که بسیاری از محصولات ضریب IP 20 را دارند و دیگر موارد ضریب 65 دارند که برای مکان های هم چون آشپزخانه، حمام و مکان هایی که آب دارند، استفاده می شود.

به این صورت که در ابعاد بزرگ و روشنایی محیط های تجاری و صنعتی کاربرد دارند و هم برای بخش های کوچکی هم چون نورپردازی کشوها، دراور و کابینت ها مناسب می باشند.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

محل استفاده از پروفیل های نور خطی

پروفیل های نور خطی به دلیل انعطاف پذیری و کاربرد بالایی که دارند، در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

در گذشته استفاده از پروفیل های نور خطی محدود به مکان های خاصی هم چون محیط های تجاری، خرده فروشی ها و ادارات بود، اما امروزه با پیشرفت اینترنت و افزایش آگاهی مردم نسبت به این تکنولوژی مدرن، روز به روز رشد پیدا می کند و در مکان های دیگری هم چون مراکز آموزشی، مصارف خانگی، بیمارستان ها، رستوران ها، ایستگاه های مترو و... استفاده می شود.

تحول پروفیل های نور خطی در واقع به چراغ LED برمی گیرد که در یک محفظه باریک و طولانی قرار می گیرد و به صورت خطی نور طبیعی با شدت مختلف نورپردازی می کند.

فناوری LED، کاربرد تجهیزات چراغ  LED را در طیف گسترده ای گسترش داد که با ترکیب مواد دیگر رشد و تکامل آن را سرعت بخشید و با عملکرد و زیبایی که دارد، تحول جدیدی را در روشنایی محیط های مختلف ایجاد کرد.

یکی از مزیت هایی که چراغ ال ای دی در پروفیل نور خطی دو سانتی لبه دار ایجاد می کند، ساطع کردن نور مناسبی است که تاثیر مثبتی بر سلامت انسان دارد که در اینجا ما به چند نمونه از آن اشاره می کنیم:

  • از سردرد جلوگیری می کند
  • مانع از خستگی چشم ها می شود
  • هم راستا با نور طبیعی محیط است
  • از بی خوابی جلوگیری می کند
  • بر روان و انگیزه افراد تاثیر موثری دارد

شرکت پاخور

شرکت پاخور با شناخت نیاز علاقه مندان به پروفیل های نور خطی و نیاز بازار داخلی اقدام به تولید محصولات و تجهیزات ساختمانی کرده است که از کیفیت و زیبایی بالایی برخوردار هستند.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

این شرکت با دارا بودن گواهی استاندارد کارخانه ای از سازمان ملی استاندارد و هم چنین با تکیه بر کادر مجرب و متخصص و رزومه کاری درخشان، توانسته است همراهی شما عزیزان را برای ساخت محصولات جدید را داشته باشد.

از انواع دیگر محصولات پروفیل نور خطی که توسط این شرکت طراحی و تولید می شود به شرح زیر است:

پروفیل نور خطی دو تیکه کد N8 ، پروفیل نور خطی قرنیز 8 سانتی led خور کد N16 ، پروفیل نور خطی قرنیز 4 سانتی led خور کد N15 ، پروفیل نور خطی کناف فنر خور کد N10 ، پروفیل نور خطی کناف 3 سانتی کد N11 ، پروفیل نور خطی لوستری کد N13 ، پروفیل نور خطی ده سانتی کد N14 ، پروفیل نور خطی پنج سانتی بدون لبه کد N12 ، پروفیل نور خطی پنج سانتی لبه دار کد N12 ، پروفیل نور خطی چهار سانتی کد N7 ، پروفیل نور خطی سه سانتی کد N6 ، پروفیل نور خطی آسانسور کد N5 ، پروفیل نور خطی توکار بدون لبه کد N3 ، نور خطی کناف کد کد N9 ، پروفیل نور خطی توکار لبه دار با تیغه وسط کد N4 ، پروفیل نور خطی کنج کد N2 ، پروفیل نور خطی دوسانتی توکار کد N1 و ...

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین و کارشناسان ما از طریق پل های ارتباطی ثبت شده در سایت ارتباط برقرار کنید تا مشاورین ما که به صورت شبانه روزی ( 24 ساعته ) مشغول به فعالیت هستند، پاسخگوی شما عزیزان باشند.

در این مقاله سعی شد اطلاعات تکمیلی و جامع درخصوص پروفیل نور خطی دو سانتی لبه دار ارائه شود، اگر تجربه استفاده از انواع مدل پروفیل های نور خطی از جمله پروفیل نور خطی دو سانتی لبه دار را دارید، خوشحال می شویم نظرات و پیشنهادات تان را با ما به اشتراک بگذارید که کدام مدل را ترجیح می دهید و معیار انتخاب شما چه چیزی بوده است؟

شاسیآلومینیوم 6063 آنادایز شده
حداکثر طول3 متر
درپوش رویه پلی کربنات
نحوه نصبپیچ و رولپلاک

نقشه فنی پروفیل نور خطی توکار بدون لبه کد N3

مشاهده نقشه فنی پروفیل نور خطی توکار بدون لبه کد N3

نظرات پروفیل نور خطی توکار بدون لبه کد N3

ثبت نظر برای پروفیل نور خطی توکار بدون لبه کد N3

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پروفیل های نور خطی می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پروفیل های نور خطی با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پروفیل های نور خطی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

چراغ سیلندری کد N21

چراغ های سیلندری از جمله محصولات لاین نوری می باشد که می توان از آن ها به عنوان منبع اصلی نور به صورت آویز ، توکار و روکار برای نورپرد...

منبع تغذیه کد N30

منبع تغذیه یک تبدیل کننده جریان برق به ولتاژ های بالا تر و پایین تر می باشد که منبع تغذیه های موجود در شرکت پاخور برای محصولاتی نظیر چر...

چراغ مگنتی خطی کد N35

چراغ های مگنتی خطی از جمله سیستم روشنایی نوین و به روز است که با استفاده از انرژی مغناطیسی که دارد به ریل های چراغ مگنتی وصل می شود و م...

لوستر 6 ضلعی کد N36

لوسترهای 6 ضلعی یک محصول بسیار کاربردی و زیبا جهت نورپردازی در محیط های مختلف است که به نام های دیگری از جمله لوستر دکوراتیور، لوستر خط...

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
دارای گواهی ssl