پروفیل شیبدار باز کد D2


یکی از اعضای خانواده پروفیل های دکوراتیو، پروفیل شیبدار باز است که در زمره پرفروش ترین پروفیل های استیل و دکوراتیو قرار دارد و کاربردهای فراوانی برای محیط های داخلی دارد

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146859344

با پیشرفت های بسیار زیاد حوزه صنایع ساختمان سازی و دکوراسیون های داخلی، آ پای آلیاژ های مختلفی برای تهیه پروفیل به میان میدان آمد تا بتوان در راستای تهیه یک ویو بسیار زیبا و بهتر در یک ساختمان از آنها استفاده کرد.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

یکی از اقسام این وسایل زینتی، پروفیل دکوراتیو را می‌تواند مثال زد که دارای خانواده بسیار گسترده‌ای است و در این همراهی شما با وبلاگ مجموعه مهندسی پاخور، قصد داریم تا شما را به صورت کامل با پروفیل شیبدار باز آشنا کنیم، با ما تا انتهای این پست از مجموعه مقالات عمومی پاخور همراه باشید.

معرفی ابتدایی پروفیل دکوراتیو

از زمان عصر مفرغ که به چندین سده قبل از میلاد مسیح باز می‌گردد، استفاده از آهن و سایر فلزات دیگر برای بشر همیشه مشهود بوده و به دلیل مقاومت بسیار زیاد آهن نسبت به سایر عناصر طبیعت، از این کالای پر استفاده حتی در قرآن کریم نیز با عنوان حدید یاد شده است.

در کنار به عادات خانه‌سازی بشر، دکوراسیون داخلی و مزون های مختلف داخل خانه نیز برای وجود یک روحیه شاداب‌تر مورد توجه بشر بوده و در هنگام رجوع به کاشانه یک آشنای خود، می‌توانید این موارد زینتی را در خانه و حتی بیرون خانه مشاهده کنید.

با پیشرفت روزافزون علم در حوزه صنایع فلزی، پروفیل ها به بازار عرضه شدند که در ابتدا بسته به نوع کاربری که داشتند، در وزن و جنس های مختلفی دسته‌بندی می‌شوند، پروفیل های دکوراتیو که از آنها با عبارت پروفیل آلومینیومی نیز یاد می‌شود، از جنس ورقه های بسیار نازک و سبک آلومینیومی آنادایز شده ساخته می‌شوند که در کنار ویژگی های بسیار زیاد، بر خلاف سایر موارد دکوراسیون محور سنگین، دارای وزن بسیار کمی است.

اگر بخواهیم برای انواع پروفیل های دکوراتیو نیز مثال های مختلفی داشته باشیم می‌توانیم از پروفیل شیبدار باز، پروفیل میانه، پروفیل نبشی و پروفیل گرده ماهی یاد کنیم.

معرفی اجمالی پروفیل شیبدار باز

یکی از اعضای خانواده گسترده پروفیل های دکوراتیو، پروفیل شیبدار باز است که در زمره پرفروش ترین پروفیل های استیل و دکوراتیو قرار دارد، این پروفیل به مانند سایر موارد متنوع دیگر نیز دارای اقسام و ویژگی های مختلفی است.

پروفیل شیبدار باز را در هنگام مواجه ابتدایی با آن، از روی شکل مخصوص و منحصر بفرد موجود قابل تشخیص است، پروفیل شیبدار باز مورد بحث ما جلو باز است که زاویه اصلی تشکیل دهنده‌اش در حدود 160 درجه است و طول کلی آن را یک پروفیل به میزان 46 سانتی‌متر تشکیل می‌دهد.

البته جلو باز بودن آن، در کاهش میزان مقاومت آن اثری ندارد و مانند ویژگی اصلی موجود در پروفیل های استیل و دکوراتیو، این پروفیل از سطح مقاومت بسیار زیادی برخوردار است.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

اقسام مختلف پروفیل شیبدار باز و بسته به ترتیب زیر تقسیم بندی می‌شود:

  • پروفیل شیبدار باز
  • پروفیل شیبدار یک سانتی‌متری
  • پروفیل شیبدار دو سانتی متری موکت‌خور

در صورت وجود هرگونه سوال و یا ابهامی پیرامون پروفیل شیبدار باز، می‌توانید از طریق فیلد های ارتباطی موجود در وب سایت پاخور با مجموعه ما تماس گرفته و از راهنمایی های موجود توسط کارشناسان مجرب ما به صورت رایگان، بهره‌مند شوید.

ویژگی های مهم پروفیل شیبدار باز

در کنار معرفی انواع و اقسام مختلف پروفیل شیبدار باز، اکنون بهتر است تا با مصادیق بسیار گسترده‌ای که ز ویژگی های پروفیل شیبدار باز است به صورت کامل آشنا شویم، ویژگی های مختلف پروفیل شیبدار باز به شرح زیر است:

  • جنس آلیاژ ضد زنگ دارد

در تولید ابتدایی این پروفیل شیبدار باز، از مواد و آلیاژ های ترکیبی مختلفی استفاده شده است تا خاصیت ضد زنگ این پروفیل نیز مانند سایر پروفیل های دکوراتیو مجموعه پاخور حفظ شود و در اثر ارتباط با عوامل فرسایش، این پروفیل تغییر رنگ ندهد.

  • وجود موارد بسیار متنوع

پروفیل شیبدار باز در مصادیق بسیار زیادی قابل دسترسی و استفاده است، یکی از معدود پروفیل های دکوراتیو که چند مدل مختلف و قابل استفاده دارد پروفیل شیبدار است که در موارد مختلفی مانند پروفیل شیبدار باز، پروفیل شیبدار یک سانتی و پروفیل شیبدار موکت‌خور تقسیم بندی می‌شوند.

  • وزن بسیار سبک

بر خلاف ذات اصلی فلزات که همراه با مقاومت بسیار زیاد، دارای وزن بسیار زیادی نیز هستند، این پروفیل با بهره از بهترین مواد اولیه در تولید خود، دارای وزن بسیار زیادی نیست و در صورتی که بر روی یک نما یا بدنه دکوراسیون محور ساختمان متصل گردد، به آن فشار مضاعفی وارد نمی‌کند.

  • شیب 160 درجه

یکی دیگر از موارد منحصر بفرد در پروفیل شیبدار باز، وجود یک شیب بزرگ تر از 90 درجه است که تنوع کاربری بسیار بزرگی را به آن اعطا می‌کند و وجود این شیب به شما این امکان را می‌دهد تا از پروفیل شیبدار باز، در مناطق مختلفی از نمای بیرونی و درونی ساختمان خود استفاده کنید.

  • پوشش رنگی ضد زنگ

علاوه بر مواردی که در تصدیق ضد زنگ  بودن این پروفیل دکوراتیو ذکر کردیم، پوشش نهایی این پروفیل نیز با بهره از رنگ های مخصوص، دارای خاصیت دوچندان ضد زنگ است و مهر نهایی بهره‌ از استفاده طولانی مدت از این پروفیل قلمداد می‌شود.

  • کاربرد متنوع

در انواع مختلف پروفیل شیبدار باز، موارد بسیار زیادی برای استفاده شما نهفته است، شما می‌توانید علاوه بر بهره از مدل باز آن در نما و دکوراسیون خود، برای استحکام هرچه بهتر موکت ها و فرش های خودتان که بر روی پله نصب شده است، از مدل دو سانتی آن نیز استفاده کنید. و یا حتی در سایر موارد از پروفیل باز نیز بر حسب سلیقه خود استفاده کنید.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

سخن آخر

از اینکه تا انتهای این پست از مجموعه مقالات پاخور با شما همراه هستیم بسیار خرسندیم، در این نوشتار به معرفی کامل و بررسی پروفیل شیبدار باز اقدام کردیم و جزئیات مهم و مفیدی را بر حسب تجارب کاری مجموعه پاخور، در اختیار شما قرار دادیم.

در صورتی که به این قبیل مطالب پیرو پروفیل استیل ، پروفیل میانه ، پروفیل سپری و آگاهی از قیمت پروفیل علاقه‌مند هستید، از شما دعوت می‌کنیم تا از سایر قسمت های سایت مجموعه پاخور بازدید کرده و نظرات خودتان را در قسمت درج نظرات برای ما ثبت کنید.

جنسآلومینیوم 6063 آنادایز شده
ارتفاع8 میلی متر
عرض46 میلی متر
طول شاخه3 متر

نظرات پروفیل شیبدار باز کد D2

ثبت نظر برای پروفیل شیبدار باز کد D2

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پروفیل های دکوراتیو پاخور می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پروفیل های دکوراتیو پاخور با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پروفیل های دکوراتیو پاخور با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

پروفیل Z کد D7

پروفیل z یکی دیگر از پروفیل های کاربردی در دسته پروفیل های دکوراتیو میباشد که با توجه به طراحی خاص خود برای محیط های مختلفی همچون منازل...

پروفیل عصایی کد D10

پروفیل عصایی انحنای شبیه به عصا دارد به همین دلیل با این نام شناخته می شود . علت وجود این انحنا در پروفیل عصایی بازدهی بیشتر آن و جلوگی...

پروفیل کنج کاشی کد D15

پروفیل کنج کاشی نمونه ای از ابزار کاشی و سرامیک است که به عنوان پروفیل بین کفپوش و سرامیک در اکثر محیط های اداری، تجاری و مسکونی استفاد...

فرچه هوابندی

فرچه هوابندی نام محصولی است که در زیر درب های ساختمان مسکونی ، درب های اتوماتیک ، پله های برقی و... نصب و اجرا می گردد تا از ورود هر گو...

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
دارای گواهی ssl