فرچه هوابندی


فرچه هوابندی نام محصولی است که در زیر درب های ساختمان مسکونی ، درب های اتوماتیک ، پله های برقی و... نصب و اجرا می گردد تا از ورود هر گونه گرد و غبار و آلودگی به محیط داخلی جلوگیری شود.

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

فرچه هوابندی نام محصولی است که در قسمت پایینی و یا اطراف درب های ساختمان مسکونی ، درب های اتوماتیک ، پله های برقی و... نصب و اجرا می گردد تا از ورود هر گونه گرد و غبار و آلودگی و یا حتی حشرات به محیط داخلی جلوگیری شود. این فرچه های زیر درب ، تا حد زیادی از ورود آلودگی که از فضای خالی زیر درب و یا اطراف آن ، می توانند به محیط داخلی نفوذ کنند جلوگیری می کند و به خوبی مانع ورود حشرات موذی به داخل می شوند. فرچه های هوابندی به صورت شاخه های یک متری آماده ی فروش می باشند. جنس فرچه ها از الیاف pvc درجه یک بوده و عمر مفیدی دارند. ارتفاع فرچه های هوابندی در سایزهای مختلف 2 سانت ، 4 سانت ، 5 سانت ، 6 سانت و 7 سانت آماده فروش هستند. لازم به ذکر است ارتفاع ذکر شده فقط مختص به فرچه های pvc می باشد. ارتفاع پروفیل آلومینیومی نگهدارنده فرچه ها نیز 2 سانتی متر می باشد. در حالت عادی ، پروفیل آلومینیومی نگهدارنده فرچه های هوابندی به رنگ نقره ای و یا همان رنگ آلومینیوم ، آنودایز شده اند. ولی شما عزیزان می توانید جهت هماهنگی هرچه بیشتر پروفیل فرچه هوابندی با محیط اجرایی و دکوراسیون داخلی ، پروفیل آلومینیومی را در رنگ های مختلف ، آنودایز کنید. مهار کردن فرچه هوابندی به وسیله ی پیچ صورت می گیرد. درون بسته بندی این محصول 3 عدد پیچ سرمته موجود می باشد که به راحتی و با استفاده از پیچ گوشتی در زیر درب نصب می گردد. اما می توان برای جلوگیری از تغییر حالت درب و یا محیط اجرایی ، فرچه هوابندی را با چسب نیز اجرا نمود. قیمت فرچه هوابندی به صورت شاخه ی می باشد.

 

شاسی آلومینیوم 6063 آنادایز شده
نحوه نصب چسب آهن و پلی اورتان ، پیچ و رولپلاک
ارتفاع مویی 2 و 4 و 5 و 6 و 7 سانتی متر
حداکثر عرض 2 میلی متر
حداکثر طول 1 متر

نقشه فنی فرچه هوابندی

مشاهده نقشه فنی فرچه هوابندی

نظرات فرچه هوابندی

ثبت نظر برای فرچه هوابندی

1 2 3 4 5

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پروفیل های دکوراتیو پاخور می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پروفیل های دکوراتیو پاخور با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پروفیل های دکوراتیو پاخور با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

فرچه هوابندی

فرچه هوابندی نام محصولی است که در زیر درب های ساختمان مسکونی ، درب های اتوماتیک ، پله های برقی و... نصب و اجرا می گردد تا از ورود هر گو...