ضربه گیر دیوار کد P6


محافظ دیوار ، ضربه گیر دیوار و یا وال گارد یکی دیگر از سری محصولات ایمنی پارکنیگ شرکت پاخور می باشد که امروزه در بین مجریان و مشتریان عزیزمان ، بسیار مورد توجه قرار گرفته است تا آنجا که در اکثر پارکینگ های مجهز ، ضربه گیر دیوار دیده می شود.

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

محافظ دیوار ، ضربه گیر دیوار و یا وال گارد یکی دیگر از سری محصولات ایمنی پارکینگ شرکت پاخور می باشد که امروزه در بین مجریان و مشتریان عزیزمان ، بسیار مورد توجه قرار گرفته است تا آنجا که در اکثر پارکینگ های مجهز ، ضربه گیر دیوار دیده می شود. برخورد وسیله ی نقلیه با دیوار هنگام رفت و آمد و یا اصابت درب خودرو به دیوار ، باعث بروز مشکلاتی برای خودرو و یا دیوار پارکینگ می گردد. به طور مشابه در کارخانه ها و بیمارستان ها و... احتمال وقوع خسارات به هنگام حمل و نقل چرخ های دستی ، برانکارد و.... وجود دارد. جنس محافظ دیوار از فوم لاستیک بوده و در ساخت آن از حفره های هوای ریزی استفاده شده است که بتواند در هنگام برخورد ، ضربه را به بهترین شکل باز گرداند. محافظ دیوار و یا ضربه گیر دیوار حالت ارتجاعی بسیار خوبی داشته و به بهترین شکل به عنوان یک ضربه گیر و گارد عمل نمی نماید. محافظ دیوار در پارکنیگ ها و در محل پارک خودروهایی که مجاور دیوار هستند نصب و اجرا می شود تا در هنگام باز کردن درب اتومبیل ، از آسیب دیدگی درب و دیوار جلوگیری شود. طریقه ی نصب و اجرای ضربه گیر دیوار و یا همان ضربه گیر های دیوار پارکینگ ، به وسیله ی چسب های مخصوص و ضد آب صورت می گیرد که از دوام و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار هستند. قیمت ضربه گیر دیوار پارکینگ بر حسب متر طول تعیی می شود. ارتفاع تمام شده ی ضربه گیر دیوار 15 سانتی متر می باشد که می تواند به صورت تک لاین و دو لاین اجرا شود. در اجرای دو لاین و یا همان دوبل ، می توان در بین ضربه گیر های نصب شده ، فاصله ی یک سانتی قرار داد و این فاصله را با استفاده از نوار های شبرنگ پر نمود. این شب رنگ ها در مواقع تاریکی در هنگام تابش نور ، به خوبی مانند یک هشدار دهنده عمل می نمایند. از دیگر محصولات ایمنی پارکینگ گروه تولیدی پاخور ، می توان به ضربه گیر ستون و یا گارد ستون و متوقف کننده خودرو نیز اشاره نمود.

 

شاسی لاستیک
رویه شبرنگ
نحوه نصب چسب پلی اورتان ، پیچ و رولپلاک
ارتفاع 15 سانت
حداکثر طول آزاد

نقشه فنی ضربه گیر دیوار کد P6

مشاهده نقشه فنی ضربه گیر دیوار کد P6

نظرات ضربه گیر دیوار کد P6

ثبت نظر برای ضربه گیر دیوار کد P6

1 2 3 4 5

دیگر محصولاتی که در دسته بندی محصولات ایمنی پارکینگ می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش محصولات ایمنی پارکینگ با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت محصولات ایمنی پارکینگ با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

ضربه گیر دیوار کد P6

محافظ دیوار ، ضربه گیر دیوار و یا وال گارد یکی دیگر از سری محصولات ایمنی پارکنیگ شرکت پاخور می باشد که امروزه در بین مجریان و مشتریان ع...