ترمز پله آلومینیومی نبشی کد S5


ترمز پله آلومینیومی نبشی ، یکی دیگر از محصولات ضد لغزش یا همان لب پله های گروه تولیدی پاخور می باشد که به صورت تماما آلومینیوم آنادایز شده ارائه می گردد. حالت و ظاهر این نوع ترمز پله به صورت نبشی 90 درجه است .

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

ترمز پله آلومینیومی نبشی ، یکی دیگر از محصولات ضد لغزش یا همان لب پله های گروه تولیدی پاخور می باشد که به صورت تماما آلومینیوم آنادایز شده ارائه می گردد.

ترمز پله ی آلومینیومی نبشی چه قسمتی از پله را پوشش می دهد؟

حالت و ظاهر این نوع ترمز پله به صورتی نبشی 90 درجه است که قسمت رویه ی آن ، 6 سانت از فضای جلویی پله را پوشش می دهد. قسمت جلویی یا سینه ی ترمز پله آلومینیومی نبشی نیز حدود 3 سانتی متر از لبه ی پله را می پوشاند که هم باعث جلوگیری از شکستگی و آسیب دیدن لبه ی پله می گردد و هم قسمت های ناقض و لب پر شده ی پله را پوشش می دهد.

در چه مکان های از ترمز پله آلومینیومی نبشی استفاده می شود ؟

قسمت رویه ی لب پله نبشی به صورت شیار های عرضی طراحی و تولید شده است ، بدین صورت که حالت آلومینیوم به صورت عاج هایی است که به خوبی اصطکاک و فرسایش ایجاد کرده و مانع لیز خوردن می شود. ترمز پله آلومینیومی نبشی گزینه ی مناسبی برای پله های داخلی و بیرونی ساختمان های مسکونی ، تجاری ، اداری ، اماکن عمومی مانند فروشگاه ها و مراکز خرید و سایر مکان ها با تردد بالا می باشد. حالت کلی و ظاهر ساده ی این محصول باعث شده است که علاوه بر کاربرد بسیار بالا ، از زیبایی منحصر به فردی نیز بهره ببرد و در پایان نصب ، به محیط اجرایی ، جلوه ی بسیار شکیلی نیز بدهد. قسمت رویه ی ترمز پله آلومینیومی نبشی می تواند از نوار شب تاب فسفری نیز پوشیده شود تا در مواقع تاریکی و اضطراری ، نور دهی مناسبی برای نمایان کردن پله ها داشته باشد.

نحوه ی محاسبه ی قیمت ترمز پله ی آلومینیومی نبشی

مبنای محاسبه ی قیمت ترمز پله آلومینیومی نبشی نیز بر حسب متر طول بوده و برای سفارشی هیچ محدودیتی طولی ندارد. همچنین نحوه ی نصب و اجرای لب پله نبشی نیز مانند سایر لب پله ها می تواند به دو صورت اجرا با چسب و یا اجرا با پیچ صورت بگیرد. 

از دیگر محصولات ترمز پله شرکت تولیدی پاخور می توان به : ترمز پله آلومینیومی دوبل ، ترمز پله آلومینیومی تک ، ترمز پله آلومینیومی دوبل تخت ، ترمز پله LED دار ، ترمز پله سیلیسی ، ترمز پله لاستیکی و ترمز پله سمباده ای اشاره نمود.

 

شاسیآلومینیوم 6063 آنادایز شده
رویهآلومینیوم
نحوه نصبچسب آهن و پلی اورتان ، پیچ و رولپلاک
ارتفاع3 میلی متر
حداکثر عرض7 سانتی متر
حداکثر طول6 متر

نقشه فنی ترمز پله آلومینیومی نبشی کد S5

مشاهده نقشه فنی ترمز پله آلومینیومی نبشی کد S5

نظرات ترمز پله آلومینیومی نبشی کد S5

ثبت نظر برای ترمز پله آلومینیومی نبشی کد S5

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی ترمز پله و محصولات ضد لغزش می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش ترمز پله و محصولات ضد لغزش با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت ترمز پله و محصولات ضد لغزش با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

ترمز پله LED خور کد S6

ترمز پله LED خور یکی از انواع ترمز پله می باشد که هم برای نور پردازی و هم برای جلوگیری از لیز خوردن ، سر خوردن و جلوگیری از اتفاقات ناگ...

ترمز پله LED خور کد S7

ترمز پله LED دار که همان طور که اسمشان مشخص است داری نوار LED در قسمت جلویی خود هستند. قسمت جلویی محصول از نوار های ال ای دی پوشیده می ...

ترمز پله سیلیسی کد S8

ترمز پله ی سیلیسی و یا ترمز پله مگاترد ، نسل جدیدی از ترمز پله هاس که امروزه توجه بسیاری از مجریان و مهندسین امور ساختمانی را به خود جل...

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
دارای گواهی ssl