پروفیل شیبدار مثلثی کد D4


پروفیل شیب دار مثلثی یکی از انواع پروفیل های دکوراتیو است که از جنس آلومینیوم آنادایز شده می باشد و کاربرد های فروانی برای در زمینه ساختمان سازی برای دکور محیط داخلی دارد

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146859344

یکی از زیباترین و منحصربفرد ترین محصولات موجود در خانواده پروفیل های دکوراتیو، پروفیل شیبدار مثلثی است که در این مقاله و همراهی شما با وبسایت پاخور قصد داریم آنرا به صورت کامل خدمت شما معرفی کنیم.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

پروفیل های بسیار زیادی در اندازه های مختلف برای استفاده وجود دارند اما پروفیل های دسته‌بندی دکوراتیو، دارای تنوع بسیار زیاد و کاربرد های فراوانی هستند که معرفی آنها خارج از لطف نخواهد بود، تا انتهای این مقاله برای آشنایی بهتری با این پروفیل، با وبسایت پاخور همراه باشید.

معرفی ابتدایی پروفیل شیبدار مثلثی

یکی دیگر از محصولات بسیار جذاب برای دکوراسیون مراکز اداری و مسکونی که در لیست پروفیل های دکوراتیو قرار دادر، پروفیل شیبدار مثلثی است که دارای یکی از حساس‌ترین و دقیق ترین تکنولوژی ساخت پروفیل است.

این پروفیل به شکل یک مثلث است که در امتداد یکی از ضلع های آن مثلث، امتدادی از جنس استیل به عنوان شیب برای آن پیشبینی شده است، این امتداد به میزان بسیار زیادی بر کاربرد نهایی این پروفیل می‌افزاید و سبب محبوبیت دوچندان پروفیل شیبدار مثلثی می‌گردد و می‌توان آنرا نیز در دسته پروفیل های بسته تقسیم بندی کرد.

عرض کلی این پروفیل به میزان هشت میلی‌متر و طول آن میز 39 میلی‌متر است، به دلیل استفاده از ورقه های بسیار نازک و با کیفیت استیل در تهیه این پروفیل، سبب می‌گردد تا مجدد پروفیل شیبدار مثلثی در دسته‌بندی مجموعه پروفیل دکوراتیو قرار داشته باشد.

باید توجه داشته باشید که در شیب روبه پایین این پروفیل، دنده های اضافه‌ای تعبیه شده‌اند تا به میزان هرچه بهتر، اجسامی که بر روی آن قرار می‌گیرد را بهتر و به صورت مناسب نگهداری کند.

کاربرد پروفیل شیبدار مثلثی

ابتدا باید گفت که بنابر تجربه دیرینه تیم مهندسی پاخور، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا برای استفاده هرچه بهتر از این پروفیل استیل، با استفاده از پیچ و رولپلاک اقدام به نصب آن بر روی مکان دلخواه و مورد نظر خود کنید، استفاده فراوان از این پروفیل توسط افراد متخصصی در حوزه های مختلف سبب شده است تا استفاده از این پروفیل در سایر صنایع مختلف نیز مشاهده شود و این نکته بیانگر کیفیت و سودمندی این پروفیل است.

 در کنار ذکر تمامی این موارد بهتر است تا با کاربرد های پروفیل شیبدار مثلثی نیز به شرح زیر آشنا شویم:

  • کاربرد در مراکز مسکونی: اگر در بین قالی و یا موکت منزل خود فواصلی دارید که گاهی اوقات بر هم خوردن نظم آن سبب بی نظمی مجدد در منزل شما می‌شود، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا در اولین فرصت ممکن اقدام به خرید و نصب پروفیل شیبدار مثلثی کنید.
  • کاربرد در مراکز اداری و خدماتی: یکی از محرز ترین کاربرد های این پروفیل در این اماکن کاملا مشخص می‌گردد، به عنوان مثال اگر در جلوی درب ورودی اداره خود از پادری اداری مخصوص استفاده می‌کنید، بهتر است برای جلوگیری از جابه‌جا شدن آن، از پروفیل شیبدار مثلثی برای ساکن نگهداری کردن از آن استفاده کنید، خارج این مورد برای موکت ها و فرش های درون مراکز اداری نیز استفاده از این پروفیل برای شما پیشنهاد می‌شود.

اگر قصد دارید تا درباره کاربرد های بیشتر این پروفیل اطلاعات بیشتری کسب کنید، می‌توانید از طریق راه های ارتباطی موجود با کارشناسان متخصص تیم پاخور تماس گرفته و نسبت به اخذ مشاوره قبل از خرید پروفیل شیبدار مثلثی به صورت رایگان اقدام کنید.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

نکاتی که بهتر است در هنگام تهیه پروفیل شیبدار مثلثی به آنها دقت کنید.

به دلیل وجود محبوبیت و تقاضای قابل توجه درباره این محصول در بازار ایران و بازار های بین المللی، بهتر است به هنگام خرید به نکاتی دقیق توجه داشته باشید و آنها را در خرید مدنظر قرار دهید، توجه به این قبیل موارد می‌تواند در صرفه‌جویی به شما کمک بسیار شایان ذکری داشته باشد، نکات مهم خرید و قیمت پروفیل به شرح زیر دسته‌بندی می‌شود:

  • هنگام تهیه این محصول به میزان وزن آن دقت داشته باشید

ماهیت اصلی پروفیل های دکوراتیو، تهیه از ورق های سبک استیل است و در این پروفیل ها به خصوص پروفیل شیبدار مثلثی، استفاده از استیل بسیار مهم است، محصولی که قصد تهیه آنرا دارید باید وزنی همتراز با فلز استیل داشته باشد نه فلزات دیگر

  • به سلامت ظاهری محصول دقت داشته باشید

یکی دیگر از موارد بسیار مهم، وجود سلامت ظاهری و عدم وجود خط و خش در بدنه‌ی پروفیلی است که شما قصد تهیه و استفاده از آن را دارید، به شما توصیه می‌کنیم از خرید محصولاتی که تورفتگی و آسیب دارند خودداری کنید.

  • به شاخص قیمتی خرید خود دقت کنید

ما برای کاربر هیچوقت خرید پروفیل را در قیمت های بالا توصیه نمی‌کنیم، اما قیمت پروفیل شیبدار مثلثی باید بر حسب مواردی قیمت داشته باشد که اصالت و کیفیت کالا حفظ شود، خرید مواردی که دارای قیمت پایین‌تری نسبت به بازار اصلی این کالا است می‌تواند نشانه کالایی باشد که فاقد کیفیت اصلی است و توسط تولید کنندگان دارای نشان تجاری استاندارد تولید نشده است.

  • به حجم خرید خود توجه کنید

در صورتی که حجم خرید بالایی دارید، بهتر است از فروشندگانی خرید کنید که خودشان نیز تولید کننده اصلی این محصولات هستند، رعایت این نکته می‌تواند باعث شود تا هزینه نهایی به صورت عمده در فاکتور برای شما درج شود و از رقم خرده فروشی آن نیز خارج گردد

در صورتی که قصد خرید پروفیل شیبدار مثلثی را دارید؛ از شما دعوت می‌کنیم تا خرید خود را از مجموعه پاخور انجام دهید، ما ضمانت کیفیت و بهترین قیمت را به شما سروران گرامی ارائه ‌می‌دهیم و کارشناسان مجرب ما در تمام ساعات شبانه روز، آماده پاسخگویی به سوالات شما خواهند بود.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

کلام آخر

بسیار مفتخریم که شما همراهان گرامی را تا انتهای این مقاله به همراه خود داریم، در این مقاله به معرفی پروفیل شیبدار مثلثی اقدام کردیم و نکات مهمی نیز پیرامون خرید آن را حسب تجربه دیرین خود ذکر کردیم، امیدواریم توانسته باشیم در راستای پاسخ به سوالات شما سروران گرامی گام مثبتی برداشته باشیم.

در صورتی که قصد استعلام  انواع مختلف قیمت پروفیل را دارید، از شما دعوت می‌کنیم تا از سایر قسمت های وبسایت ما دیدن کرده و در صورت وجود هرگونه ابهام، سوال یا نیاز به مشاوره‌ای،می‌توانید از طریق کارشناسان مجموعه پاخور با ما در ارتباط باشید.

جنسآلومینیوم 6063 آنادایز شده
طول شاخه3 متر
عرض4 سانتی متر
ارتفاع8 میلیمتر

نظرات پروفیل شیبدار مثلثی کد D4

ثبت نظر برای پروفیل شیبدار مثلثی کد D4

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پروفیل های دکوراتیو پاخور می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پروفیل های دکوراتیو پاخور با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پروفیل های دکوراتیو پاخور با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

پروفیل Z کد D7

پروفیل z یکی دیگر از پروفیل های کاربردی در دسته پروفیل های دکوراتیو میباشد که با توجه به طراحی خاص خود برای محیط های مختلفی همچون منازل...

پروفیل عصایی کد D10

پروفیل عصایی انحنای شبیه به عصا دارد به همین دلیل با این نام شناخته می شود . علت وجود این انحنا در پروفیل عصایی بازدهی بیشتر آن و جلوگی...

پروفیل کنج کاشی کد D15

پروفیل کنج کاشی نمونه ای از ابزار کاشی و سرامیک است که به عنوان پروفیل بین کفپوش و سرامیک در اکثر محیط های اداری، تجاری و مسکونی استفاد...

فرچه هوابندی

فرچه هوابندی نام محصولی است که در زیر درب های ساختمان مسکونی ، درب های اتوماتیک ، پله های برقی و... نصب و اجرا می گردد تا از ورود هر گو...

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
دارای گواهی ssl