پادری موکتی ، پادری آلومینیومی موکتی کد M8


این پادری ها که اغلب به پادری های موکتی با رمپ دور دوز معروف هستند ، از همان موکت های استفاده شده در پادری ها ساخته می شوند. علت این نام گذاری به خاطر لاستیک شیبداری است که اطراف پادری که با ابعاد مورد نظر برش خورده ، دوخته می شود تا به مقاومت و ماندگاری موکت بیافزاید .

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

این پادری ها که اغلب به پادری های موکتی با رمپ دور دوز معروف هستند، از همان موکت های استفاده شده در پادری ها ساخته می شوند. علت این نام گذاری به خاطر لاستیک شیبداری است که اطراف پادری که با ابعاد مورد نظر برش خورده، دوخته می شود تا هم اختلاف سطح را از بین ببرد و هم به مقاومت و ماندگاری و زیبایی موکت بیافزاید. از آنجا که در پیکربندی این پادری ها از هیچ فلزی استفاده نمی شود، مخصوص فضا های تردد متوسط و داخلی، مانند لابی ها، فضاهای داخلی ادارات، مجتمع های مسکونی، مراکز آموزشی و... می باشند. این پادری ها پس از عملیات گرفتن گل و لای و گرد و غبار توسط پادری های آلومینیومی، وظیفه نم گیری و نظافت نهایی کف کفش در ورودی ها را بر عهده دارند. رنگبندی این نوع پادری با توجه به رنگ های موجود موکت ( هفت رنگ ) کاملا سلیقه ای به صورت تک رنگ اجرا می شود.

علت استفاده از پادری موکتی برای آسانسور ها

معمولا از پادری موکتی با رمپ دور دوز در آسانسور ها به وفور استفاده می شود. علت آن هم عدم استفاده شاسی نگه دارنده در تولید این نوع پادری می باشد. پادری موکتی با رمپ دور دوز بدون شاسی و فلز است و انعطاف پذیری فوق العاده ای دارد و می تواند برای هر گونه محیطی مناسب باشد.

موکت های پادری موکتی از چه جنسی می باشد ؟

جنس موکت پادری موکتی با رمپ دور دوز، موکت پلی پرو پیلن بوده که در بازار به موکت های p.p هم معروف هستند. پس از فراگیر شدن موکت های پلی پرو پیلن، اسامی مختلفی بر روی آنها گذاشته شد. از جمله این اسامی می توان به موکت های راه کبریتی، موکت های آنتی اسلیپ، موکت های ضد کوبش، موکت های pvc ( علت این نام گذاری، جنس الیاف این موکت ها است که از نوعی pvc در جه یک ساخته می شوند ) و... و... اشاره نمود. همان طور که ذکر شد جنس موکت استفاده شده در پادری های آلومینیومی و یا پادری موکتی با رمپ دور دوز، پلی پرو پیلن می باشد. این بدان معنی است که هر گونه آلودگی جذب شده توسط موکت از کف کفش، تنها درون انبارک های خاک گیر موکت ذخیره شده و به هیچ عنوان به الیاف آن نفوذ نمی کند. از این رو با ساده ترین مواد شست و شو و یا حتی به وسیله ی آب فشار قوی به صورت کامل تمیز و پاکیزه شده و دقیقا موکت مانند روز های اول خود استفاده می شود.

مراحل اجرای پادری موکتی

معمولا بهترین حالت اجرای پادری آلومینیومی به صورت سه مرحله ای است، یعنی مرحله ای اول پادری زداینده و یا همان پادری آلومینیومی شیار دار که به صورت تماما pvc  شیار دار است، مرحله ثانویه پادری آلومینیومی تلفیقی موکت و pvc که هم خاک گیر و رطوبت گیر و هم زداینده باشد، مرحله ی سوم نیز پادری موکتی با رمپ دور دوز که تماما موکتی بوده و نقش انتهایی نظافت را بر عهده داشته و کف کفش را به طور کامل پاک و تمیز می نماید. پادری موکتی با رمپ دور دوز با توجه به جنس الیافی که دارد به هیچ عنوان مشتعل نیست و در هنگام بروز حوادث احتمالی، هیچ گونه خطری نمی آفریند.

از انواع دسته بندی های پادری آلومینیومی شرکت تولیدی مهندسی پاخور، می توان به : پادری آلومینیومی یک سانتی، پادری آلومینیومی شیاردار یک سانتی، پادری آلومینیومی pvc موکت یک سانتی، پادری آلومینیومی دو سانتی، پادری آلومینیومی شیاردار موکت دو سانتی، پادری آلومینیومی شیار دار موکت یک سانتی، پادری pvc کلاسیک، پادری pvc کلاسیک موکتی و پادری بیمارستانی استیکی مت اشاره نمود.

 

 

شاسی موکتی به همراه زیره فوم
رویه موکت بلژیکی p.p
رنگ بندی 7 رنگ موکت به صورت تک رنگ
ارتفاع 8 میلی متر
حداکثر عرض آزاد
حداکثر طول 2 متر

نقشه فنی پادری موکتی ، پادری آلومینیومی موکتی کد M8

مشاهده نقشه فنی پادری موکتی ، پادری آلومینیومی موکتی کد M8

نظرات پادری موکتی ، پادری آلومینیومی موکتی کد M8

ثبت نظر برای پادری موکتی ، پادری آلومینیومی موکتی کد M8

1 2 3 4 5

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پادری آلومینیومی و کفپوش ها می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پادری آلومینیومی و کفپوش ها با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پادری آلومینیومی و کفپوش ها با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.