پادری آلومینیومی شیار دار یک سانتی کد M2


پادری آلومینیومی یک سانتی شیاردار ، به صورت تلفیقی از pvc شیاردار و فلز آلومینیوم تولید می شوند. طراحی پادری آلومینیومی شیاردار به گونه ای است که pvc های شیاردار به وسیله ی آلومینیوم به هم متصل شده اند.

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

پادری آلومینیومی یک سانتی شیاردار ، به صورت تلفیقی از pvc شیاردار و فلز آلومینیوم تولید می شوند. طراحی پادری آلومینیومی شیاردار به گونه ای است که pvc های شیاردار به وسیله ی آلومینیوم به هم متصل شده اند. در حالت کلی 90 درصد ساختار پادری آلومینیومی شیاردار ، از pvc شیار دار پوشیده شده است. همان گونه که از اسم این گروه پادری آلومینیومی مشخص است ، به دلیل  شیار های موجود در بین pvc ها و یا همان عاج های پی وی سی ، برف ، گل و لای ، سنگ ریزه و دیگر آلودگی های درشت چسبیده در زیر کفش ، بین شیارها گیر کرده و از ورود آنها به فضای داخلی ساختمان جلوگیری می شود. طراحی پادری آلومینیومی شیاردار به گونه ای است که بتواند بیشترین حالت اصطکاک و فرسایش را ایجاد کند و در بهترین حالت نقش خود را به عنوان یک ضد لغزش ایفا می کند.

پادری آلومینیومی یک سانتی شیار دار را در چه مناطقی می توان استفاده نمود ؟

ارتفاع آج های  pvcشیاردار این گروه از پادری های آلومینیومی ، به گونه ای طراحی شده است که بیشترین حالت فرسایش را ایجاد کند. از این رو پادری آلومینیومی شیار دار و یا همان پادری گروه 200 ، انتخاب بسیار مناسبی برای مناطق سردسیر و دارای بارندگی و محیط خارجی مانند پله های ساختمان ، رمپ های شیبدار مانند مسیر های معلول بر بیمارستان ها ، جهت جلوگیری از لیز خوردن و گرفتن مواد زاید درشت که به کف کفش چسبیده است ، می باشد. نوع آنودایزینگ تمامی پروفیل های آلومینیومی شرکت پاخور ، به گونه ای است که هر گونه شرایط جوی طبیعی به هیچ عنوان روی آنها تاثیر نمی گذارد ، از این رو استفاده از آنها در محیط های بیرونی بلامانع است.

نظافت پادری آلومینیومی شیار دار

همچنین پادری آلومینیومی شیاردار ، از لحاظ نظافت هیچ محدودیتی نداشته و کاملا قابلیت شست و شو را دارند. همان گونه که می دانید ، آلودگی در داخل pvc نفوذ نکرده و فقط در انبارک های آنها ذخیره می شوند ، از این رو به سادگی هر چه تمام ، حتی با یک طی نخی مرطوب ، کاملا تمیز شده و هر گونه مواد زاید از روی آنها حذف می گردند.

اجرای پادری آلومینیومی یک سانتی شیار دار

پادری  pvc شیاردار مخصوص روکار بوده و برای اجرای آن می بایست از رمپ های شیبدار آلومینیومی استفاده شود. جابجایی پادری آلومینیومی شیبدار با ارتفاع یک سانتی متر ، بسیار آسان بوده و با توجه به مواد اولیه مصرفی ، انعطاف پذیری مناسب و مطلوبی دارند.

علت محبوبیت پادری آلومینیومی یک سانتی شیار دار 

 با توجه به این مطالب و قیمت بسیار مقرون به صرفه ی آنها ، باعث محبوبیت پادری آلومینیومی یک سانتی متر ، در بین مشتریان شده است. این نوع پادری آلومینیومی با توجه به خصوصیات و نوع کاربرد ، مخصوص محیط های خارجی ، همراه با بارش و بارندگی ، مکان های لیز و لغزنده و قسمت هایی که احتیاج به اصطکاک دارند ، ورودی های ساختمان ها ، پله ها ، فضای خارجی ادارات ، سازمان های با تردد متوسط ، رمپ های شیبدار و... می باشد. رنگبندی این نوع پادری با توجه به رنگ های موجود pvc ( سه رنگ مختلف ) کاملا سلیقه ای بوده و به صورت تک رنگ و یا ترکیب رنگ های موجود اجرا می شود.و این عوامل باعث محبوبیت روز افزون این پادری شده است  

از انواع دسته بندی های پادری آلومینیومی شرکت تولیدی مهندسی پاخور ، می توان به : پادری آلومینیومی یک سانتی ، پادری آلومینیومی pvc موکت یک سانتی ، پادری آلومینیومی دو سانتی ، پادری آلومینیومی شیاردار موکت دو سانتی ، پادری آلومینیومی شیار دار موکت یک سانتی ، پادری موکتی ، پادری pvc کلاسیک ، پادری pvc کلاسیک موکتی و پادری بیمارستانی استیکی مت اشاره نمود.

 

شاسیآلومینیوم 6063 آنادایز شده
رویهترکیب آلومینیوم و PVC شیاردار
حداکثر عرض6 متر
حداکثر طولآزاد
رنگ بندی3 رنگ به صورت تک رنگ و ترکیب رنگ
ارتفاع1 سانتی متر

نقشه فنی پادری آلومینیومی شیار دار یک سانتی کد M2

مشاهده نقشه فنی پادری آلومینیومی شیار دار یک سانتی کد M2

نظرات پادری آلومینیومی شیار دار یک سانتی کد M2

ثبت نظر برای پادری آلومینیومی شیار دار یک سانتی کد M2

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پادری آلومینیومی و کفپوش ها می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پادری آلومینیومی و کفپوش ها با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پادری آلومینیومی و کفپوش ها با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
دارای گواهی ssl