پروفیل سپری 3 سانتی کد D5


پروفیل سپری 3 سانتی از نمونه پروفیل های جذاب دکوراتیو است که به عنوان تجهیزات دکوراتیو ساختمانی در فضای ساختمان های مختلف اداری، مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146859344

پروفیل سپری 3 سانتی از نمونه پروفیل های دکوراتیو می باشد که با قرارگیری در دسته تجهیزات صنعت ساختمانی امروزه کاربرد و استفاده های فراوانی در فضای ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی دارد.

پروفیل تی شکل و پروفیل دکوراتیو T از نام های دیگر پروفیل سپری 3 سانتی است که به عنوان پروفیل دکوری در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصول کاربردی که متصل کننده موکت، کاشی، سرامیک، پارکت، لمینت و دیگر محصولات مشابه است به عنوان پروفیل میانه یا پروفیل میانه آلومینیومی مورد استفاده کارفرمایان و مجریان پروژه قرار می گیرد.

قیمت پروفیل دکوراتیو سپری 3 سانتی با توجه به ویژگی ها و کاربردهایی که دارد، بسیار مقرون به صرفه و ارزان می باشد و امکان خریداری برای تمام اقشار جامعه فراهم شده است.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

معرفی پروفیل سپری 3 سانتی

پروفیل سپری 3 سانتی با قرارگیری در دسته پروفیل های باز از مقاطع توخالی تشکیل شده است و از جنس آلومینیوم 6063 آنادایز شده ساخته شده و به صورت ویژه ای برای مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصول کاربردی همانند دیگر پروفیل های دکوراتیو از نظر شکل، ابعاد و اندازه، طراحی ساخت، نحوه نصب متفاوت می باشد و خریدار می بایست با توجه به نوع نیاز خود و شرایط محیطی که برای نصب در نظر گرفته است، مدل مناسبی را خریداری کند تا نصب و کاربرد آن به بهترین شکل ممکن انجام گیرد و زیبایی خود را در معرض نمایش گذارد.

قیمت پروفیل دکوراتیو سپری 3 سانتی با توجه به کاربرد و ابعاد مناسبی که دارد، بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

 

ویژگی ها و مزایای استفاده از پروفیل سپری 3 سانتی

محصولی که به مرحله ساخت و اجرا می رسد باید مورد تایید طراحان و مهندسین از نظر استاندارد و کیفیت قرار گیرد و از ویژگی هایی که قرار است برای معرفی محصول ارائه شود، در ساختار آن وجود داشته باشد، از این رو ویژگی ها و خصوصیات عملکرد یک محصول برای خریداران نیز حائز اهمیت است.

با ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد می توان محصولی را به مصرف کنندگان عرضه کرد که قابلیت اجرا در ساختمان های مختلف را داشته باشد، پروفیل سپری 3 سانتی به عنوان یکی از پروفیل های دکوری از ویژگی های خاصی برخوردار هستند که در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم:

  • برخورداری از مقاومت و استحکام بالا
  • برخورداری از طول عمر بالا
  • برخورداری از نصب آسان و سریع بدون نیاز به نصاب ماهر
  • برخورداری از قیمت ارزان و اقتصادی
  • برخورداری از ابعاد و اندازه استاندارد
  • برخورداری از طراحی عالی و کیفیت ساخت
  • برخورداری از جنس عالی و باکیفیت
  • ایجاد نمایی زیبا و مدرن در فضای ساختمان های مختلف
  • و...

با توجه به ویژگی هایی که پروفیل سپری 3 سانتی در طراحی و ساخت خود دارد می توان برای زیباسازی ساختمان دلخواه خود خریداری نمود و فضای دلخواه خود را مدرن کرد.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

کاربرد پروفیل سپری 3 سانتی

پروفیل های دکوراتیو یکی از طراحی های مدرن عصر حاضر است که توسط مهندسین و طراحان ساخته شده است و زمانی ساخت این محصولات رقم خورد که کشور با تامین چوب به اندازه کافی مواجه شد، از این با ساخت این پروفیل های دکوری نه تنها می توان از قطع درختان جلوگیری نمود بلکه با تکنولوژی حاضر می توان زیبایی منحصر به فردی را به فضای ساختمان ها بخشید.

از این رو هر کدام از مدل های دکوراتیو از کاربرد ویژه ای برخوردار هستند که در اینجا ما به کاربرد پروفیل سپری 3 سانتی اشاره می کنیم:

  • پوشش مناسب برای درزهای اجرایی در کف، دیوار، درزهای بین سرامیک، موکت، پارکت، لمینت و دیگر محصولات مشابه

قیمت پروفیل دکوراتیو با توجه به اقتصادی و مناسب بودن و هم چنین ویژگی ها و کاربردهای قابل قبول، بهترین گزینه برای اجرا و نصب در ساختمان های مختلف اداری، تجاری و مسکونی است که باعث زیبایی فضای محیط می شود.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

نحوه نصب و اجرای پروفیل سپری 3 سانتی

نصب و اجرای پروفیل های دکوراتیو گزینه پایانی خرید است، به این معنا که خریدار پس از بررسی مدل مناسب پروفیل متناسب با شرایط محیطی، از شرکت معتبر محصول را خریداری می کند و پس از دریافت کالا، موضوع نصب آن مطرح است که اهمیت زیادی دارد.

به طور کلی پروفیل های دکوراتیو به دو صورت زیر قابل نصب و اجرا هستند:

1: با استفاده از چسب های مخصوص مانند چسب آهن یا پلی اورتان

2: با استفاده از پیچ و رولپلاک

پروفیل سپری 3 سانتی قابلیت نصب و اجرا را به دو روش بالا را دارا می باشد و تمامی افراد می توانند به راحتی این محصول را در محیط دلخواه خود نصب و اجرا کنند.

 

قیمت پروفیل سپری 3 سانتی

پروفیل های دکوراتیو با توجه به ساخت توسط شرکت های مختلف از رنج قیمتی مختلفی از این محصولات در بازار شاهد هستیم که خریداران می توانند متناسب با نیاز خود، اقدام به خرید کنند.

فاکتورهای مختلفی در قیمت گذاری پروفیل های دکوراتیو تاثیرگذار هستند که از جمله آن ها می توان به جنس پروفیل، ابعاد و اندازه آن، متراژ طول، کیفیت و طراحی ساخت اشاره کرد.

با توجه به اینکه قیمت پروفیل دکوراتیو مناسب و اقتصادی است، خریداران می توانند به صورت عمده نسبت به تهیه این محصولات زیبایی اقدام کنند و از ارسال رایگان آن به درب منزل برخوردار شوند.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

سخن آخر

پروفیل تی شکل، پروفیل دکوراتیو T از نمونه های پروفیل دکوری است که با نام پروفیل سپری 3 سانتی در بازار و سایت های معتبر قابل خریداری است.

این مدل پروفیل میانه یا پروفیل میانه آلومینیومی در واقع به عنوان متصل کننده موکت، پارکت، کاشی، سرامیک و دیگر محصولات مشابه برای فضای ساختمان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت پروفیل دکوراتیو سپری 3 سانتی با توجه به کاربردهایی که دارد، ارزان و مقرون به صرفه می باشد.

جنسآلومینیوم 6063 آنادایز شده
طول شاخه3 متر
عرض30 میلیمتر
ارتفاع8 میلیمتر

نظرات پروفیل سپری 3 سانتی کد D5

ثبت نظر برای پروفیل سپری 3 سانتی کد D5

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پروفیل های دکوراتیو پاخور می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پروفیل های دکوراتیو پاخور با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پروفیل های دکوراتیو پاخور با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

پروفیل Z کد D7

پروفیل z یکی دیگر از پروفیل های کاربردی در دسته پروفیل های دکوراتیو میباشد که با توجه به طراحی خاص خود برای محیط های مختلفی همچون منازل...

پروفیل عصایی کد D10

پروفیل عصایی انحنای شبیه به عصا دارد به همین دلیل با این نام شناخته می شود . علت وجود این انحنا در پروفیل عصایی بازدهی بیشتر آن و جلوگی...

پروفیل کنج کاشی کد D15

پروفیل کنج کاشی نمونه ای از ابزار کاشی و سرامیک است که به عنوان پروفیل بین کفپوش و سرامیک در اکثر محیط های اداری، تجاری و مسکونی استفاد...

فرچه هوابندی

فرچه هوابندی نام محصولی است که در زیر درب های ساختمان مسکونی ، درب های اتوماتیک ، پله های برقی و... نصب و اجرا می گردد تا از ورود هر گو...

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
دارای گواهی ssl