منبع تغذیه کد N30


منبع تغذیه یک تبدیل کننده جریان برق به ولتاژ های بالا تر و پایین تر می باشد که منبع تغذیه های موجود در شرکت پاخور برای محصولاتی نظیر چراغ ها و ریل های مگنتی کاربرد دارد .

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146859344

در طراحی و دکور ساختمان ها علاوه وسایلی نظیر مبلمان ، فرش و ... که برای دکور فضای داخلی استفاده می شود نور پردازی و روشنایی محیط نکته بسیار مهمی به شمار می آید . روشنایی محیط موجب جلوه زیبایی برای وسایل استفاده شده می شود و هم چنین نور پردازی طراحی شده زیبایی دو چندانی را به محیط های مورد استفاده می دهد .

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

هر روزه محصولات نوین و جدیدی برای روشنایی و طراحی دکور به بازار عرضه می شود که پروفیل های نور خطی و چراغ های مگنتی از این دسته محصولات هستند .

چراغ های مگنتی یکی از محصولات جدید و به روزی هستند که جایگزین بسیار مناسبی برای سیستم روشنایی قدیمی است . در گذشته برای روشنایی محیط از لامپ های قدیمی و فلورسنت استفاده می شد که جهت نوردهی آن ها نیازمند سیم ، سرپیچ و اتصالات بسیاری بود و همین امر موجب برهم ریختگی محیط و فضای مورد استفاده می شدند .

امروزه با وجود ریل ها و چراغ های مگنتی نیازی به اتصلات اضافی نمی باشد . یکی از اتصلاتی که همراه ریل های مگنتی وجود دارد منبع های تغذیه می باشند .

منبع تغذیه یکی از اتصلات کاربردی در ریل های مگنتی است که موجب مصرف بهینه و تولید انرژی متناسب با چراغ های ماژولار می شود .

منبع تغذیه چیست؟

منبع تغذیه یک تبدیل کننده جریان برق معمولی به ولتاژ های بالا تر و یا پایین تر می باشد که منبع تغذیه های موجود در شرکت پاخور برای محصولاتی نظیر چراغ ها و ریل های مگنتی کاربرد دارد . برخی از محصولات مانند چراغ های مگنتی که دارای ال ای دی هایی با ولتاژ پایین تر هستند نیازمند یک منبع تغذیه برای تامین ولتاژ مورد نیاز خود می باشند زیرا جریان مستقیم برق با ولتاژ بالا می تواند موجب سوختن ال ای دی های به کار رفته در چراغ های ماژولار شود .

منبع تغذیه را با نام های دیگری از جمله تراس برق، آداپتور و مبدل برق نیز می شناسند که با توجه به کاربرد و کارایی آن ها در محصولات مختلف با نام های مختلفی نیز شناخته می شوند . برای مثال  در محصولات و متریال های نور پردازی به نام منبع تغذیه و یا تراس شناخته می شود در محصولات موبایل و ... به  نام آداپتور شناخته می شود .

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

کاربرد های منبع تغذیه کد N30

از منبع های تغذیه در محصولات بسیار زیادی استفاده می شود برای مثال می توان از این منبع های تغذیه در ریل های مگنتی ، پروفیل های نور خطی و ... استفاده نمود .

به طور کلی منبع های تغذیه جریان متناوب یا همان جریان AC را به ولتاژ های پایین تر یا همان جریان DC تبدیل می کنند به همین دلیل می توان از منبع های تغذیه در تمامی وسایل الکترونیکی که نیاز مند ولتاژ های متفاوت می باشند و فاقد منبع تغذیه در درون خود هستند ، استفاده نمود .

توان خروجی منبع تغذیه کد N30

در انتخاب منبع های تغذیه برای استفاده در محصولات الکترونیکی یک نکته بسیار مهم وجود دارد آن هم مقدار ولتاژ منبع های تغذیه می باشد .

منبع های تغذیه با ولتاژ های بسیار متفاوتی وجود دارند تا متناسب با دستگاه ها و محصولات بتوان ولتاژ مناسب آن ها را انتخاب نمود .

منبع های تغذیه شرکت تولیدی پاخور با دو ولتاژ می باشد که برای چراغ های مگنتی موجود بسیار مناسب و کاربردی است  . توان منبع های تغذیه شرکت پاخور شامل دو توان زیر می باشد .

  • منبع تغذیه با توان 200 وات
  • منبع تغذیه با توان 100 وات

مزیت های استفاده از منبع تغذیه کد N30

منبع های تغذیه با توجه کاربردی که دارند موجب مصرف بهینه در ریل های چراغ مگنتی می شوند . از منبع های تغذیه برای مناسب سازی توان خروجی در ریل های مگنتی استفاده می شود که دارای مزایا و ویژگی های فراوانی است در ادامه این مطلب به چند مورد از ویژگی های منبع تغذیه با توجه به استفاده در ریل های مگنتی خواهیم پرداخت .

  • اولین ویژگی مهم استفاده از منبع های تغذیه در چراغ های مگنتی ایجاد ایمنی بیشتر در ریل های مگنتی می باشد . منبع های تغذیه با تبدیل جریان متناوب برق به ولتاژ ها و توان پایین تر موجب امنیت بیشتر محصولات مگنتی می شود تا با خیالی آسوده از آن ها استفاده کنید .
  • نصب آسان منبع های تغذیه دومین ویژگی در این محصول به حساب می آید به دلیل قابل حمل بودن و نصب آسانی که منبع های تغذیه دارند می توان آن ها را به راحتی بر روی ریل های مگنتی نصب نمود .
  • سومین ویژگی استفاده از منبع های تغذیه تامین توان خروجی متناسب با چراغ های ماژولار می باشد .
  • مصرف بهینه انرژی منبع های تغذیه در ریل های مگنتی یکی دیگر از ویژگی های استفاده از این محصول می باشد .

حفظ و نگهداری چراغ های مگنتی چراغ های مگنتی با جریان های متفاوتی کار می کنند و استفاده از جریان مستقیم برق ممکن موجب آسب رساندن به چراغ های مگنتی شود به همین جهت منبع های تغذیه موجب حفظ و نگهداری چراغ های مگنتی می شود .

  • قابلیت استفاده در ریل مگنتی توکار و روکار
  • و ...

این موارد بخشی از ویژگی های استفاده از منبع تغذیه در ریل های مگنتی می باشد .

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

نحوه ی سفارش منبع تغذیه کد N30

جهت سفارش و دریافت مشاوره ی رایگان در رابطه با منبع تغذیه می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با مشاوران متخصص ما در این زمینه در تماس باشید و یا از طریق فروشگاه اینترنتی آنلاین می توانید سفارش خود را ثبت نماید .

ولتاژ ورودی180 ، 265 ولت
ولتاژ خروجی48 ولت
توان خروجی 100 ، 200 وات
جریان خروجی 4/16 آمپر
رنگ بدنه مشکی

نظرات منبع تغذیه کد N30

ثبت نظر برای منبع تغذیه کد N30

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پروفیل های نور خطی می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پروفیل های نور خطی با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پروفیل های نور خطی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

چراغ سیلندری کد N21

چراغ های سیلندری از جمله محصولات لاین نوری می باشد که می توان از آن ها به عنوان منبع اصلی نور به صورت آویز ، توکار و روکار برای نورپرد...

چراغ مگنتی خطی کد N35

چراغ های مگنتی خطی از جمله سیستم روشنایی نوین و به روز است که با استفاده از انرژی مغناطیسی که دارد به ریل های چراغ مگنتی وصل می شود و م...

لوستر 6 ضلعی کد N36

لوسترهای 6 ضلعی یک محصول بسیار کاربردی و زیبا جهت نورپردازی در محیط های مختلف است که به نام های دیگری از جمله لوستر دکوراتیور، لوستر خط...

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
دارای گواهی ssl