پادری آلومینیومی شیار دار موکت یک سانتی کد M6


پادری آلومینیومی شیار دار موکت یک سانتی ، تلفیقی از پروفیل های یک سانتی گروه 100 و pvc شیاردار با ارتفاع یک سانت می باشد. پادری آلومینیومی شیاردار موکت یک سانتی را می توان هم خانواده ی پادری گروه 350 یا همان پادری آلومینیومی شیار دار موکت دو سانتی دانست .

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

پادری آلومینیومی شیار دار موکت یک سانتی، تلفیقی از پروفیل های یک سانتی گروه 100 و pvc شیاردار با ارتفاع یک سانت می باشد. پادری آلومینیومی شیاردار موکت یک سانتی را می توان هم خانواده ی پادری گروه 350 یا همان پادری آلومینیومی شیار دار موکت دو سانتی دانست، با این تفاوت که ارتفاع آنها یک سانت بوده و عرض pvc اجرا شده به مراتب بزرگتر می باشد. نحوه ی اتصال بین پروفیل های نگهدارنده موکت نیز به وسیله ی همین pvc های شیاردار صورت می گیرد. این گروه در بین مشتریان پاخور، به پادری آلومینیومی شیاردار موکت یک سانتی معروفند.

مزیت های استفاده از پادری آلومینیومی شیار دار موکت

پادری های آلومینیومی شیاردار موکت به گونه ای طراحی شده اند که باران گیر و برف گیر باشند. به این صورت که برف و گل و لای و سایر آلودگی های درشت چسبیده به کف کفش، بین شیارهای pvc گیر افتاده و جلوتر نمی روند و از ورود آنها به محیط داخلی جلوگیری می شود. از این رو مناسب برای مناطق سردسیر و دارای بارندگی، محیط های داخلی همراه با تردد متوسط، بعد از درب ورودی و پاگرد های سر پوشیده و... می باشد. رنگبندی این نوع پادری با توجه به رنگ های موجود pvc ( سه رنگ موجود قرمز و مشکی و طوسی ) و رنگ های موجود موکت ( هفت رنگ مختلف، از جمله : طوسی، مشکی، قهوه ای، گردویی، شتری، قرمز و سبز ) کاملا سلیقه ای به صورت تک رنگ و یا ترکیب رنگ های موجود اجرا می شود. همان طور که در بخش پادری آلومینیومی دو سانتی شیار دار موکت هم اشاره شد، پادری آلومینیومی شیار دار موکت یک سانتی نیز به خوبی هم به عنوان یک خاک گیر و رطوبت گیر عمل کرده و هم به درستی نقش خود را به عنوان یک پادری آلومینیومی، جهت جلوگیری از ورود مواد زاید مانند گل و لای و برف و سنگ ریزه و... ایفا می کند. همین طور بر روی پله ها و ورودی ها و سایر نقاط ساختمان که خطر سقوط افراد در آن جا زیاد است، می توان از پادری آلومینیومی شیار دار موکت یک سانتی یه عنوان یک ضد لغزش استفاده نمود. با این کار با اجرای یک محصول، کارایی زیادی را به ساختمان خود بخشیده ایم و به صورت تمام عیار بر ارزش آن نیز می افزاییم.

ماندگاری و دوام پادری های آلومینیومی شیار دار موکت

لازم به ذکر است pvc های تعبیه شده در پادری آلومینیومی شیار دار موکت یک سانتی در تمامی شرایط جوی و در هر حالت و دمایی، شکل ظاهری خود را از دست نداده و به هیچ عنوان دچار پارگی و ترک خوردگی و تغییر رنگ نمی شوند. با توجه به ارتفاع پادری آلومینیومی شیار دار موکت یک سانتی، که همان طور که از اسم آنها مشخص است، یک سانت می باشد، می توان نسبت به محل ترددی که بر روی پادری آلومینیومی صورت می گیرد، رمپ های آلومینیومی شیبدار تعبیه شده و این ارتفاع به صفر تبدیل شود تا از هر گونه پاگیر بودن پادری آلومینیومی جلوگیری شود. راه حل دیگر نیز اجرای پادری آلومینیومی شیار دار موکت یک سانتی به صورت توکار می باشد. برای این کار با توجه به ابعاد مد نظر پادری آلومینیومی، چاله ای با ارتفاع یک سانتی متر در زمین حفر می شود. با قرار گرفتن پادری آلومینیومی شیار دار موکت یک سانتی در داخل چاله، پادری اجرا شده با کف تمام شده کاملا هم سطح می شود. شایان ذکر است که کف چاله ی حفر شده باید صد در صد صاف و مسطح باشد تا از هر گونه شکل گیری و تغییر ظاهر پادری آلومینیومی شیار دار موکت یک سانتی جلوگیری شود.

انواع دسته بندی پادری های آلومینیومی

از انواع دسته بندی های پادری آلومینیومی شرکت تولیدی مهندسی پاخور، می توان به : پادری آلومینیومی یک سانتی، پادری آلومینیومی شیاردار یک سانتی، پادری آلومینیومی pvc موکت یک سانتی، پادری آلومینیومی دو سانتی، پادری آلومینیومی شیاردار موکت دو سانتی، پادری موکتی، پادری pvc کلاسیک، پادری pvc کلاسیک موکتی و پادری بیمارستانی استیکی مت اشاره نمود.

 

 

شاسیآلومینیوم 6063 آنادایز شده و PVC
رویهترکیب موکت بلژیکی و PVC شیاردار
رنگ بندی7 رنگ موکت و 3 رنگ PVC به صورت تک رنگ و یا ترکیب رنگ
ارتفاع1 سانتی متر
حداکثر عرض6 متر
حداکثر طولآزاد

نقشه فنی پادری آلومینیومی شیار دار موکت یک سانتی کد M6

مشاهده نقشه فنی پادری آلومینیومی شیار دار موکت یک سانتی کد M6

نظرات پادری آلومینیومی شیار دار موکت یک سانتی کد M6

ثبت نظر برای پادری آلومینیومی شیار دار موکت یک سانتی کد M6

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پادری آلومینیومی و کفپوش ها می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پادری آلومینیومی و کفپوش ها با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پادری آلومینیومی و کفپوش ها با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
logo-samandehi