ترمز پله آلومینیومی دو کانال کد S1


ترمز پله آلومینیومی دوبل و یا همان ترمز پله آلومینیومی دو کانال به صورتی طراحی و ساخته شده است که هشت سانت از قسمت جلویی پله را می پوشاند. قسمت جلویی این ترمز پله به گونه ای است که حالت نیم دایره و یا همان کرو مانند را داشته و باعث پوشش لبه ی پله نیز می شود.

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

ترمز پله آلومینیومی دوبل و یا همان ترمز پله آلومینیومی دو کانال به صورتی طراحی و ساخته شده است که هشت سانت از قسمت جلویی پله را می پوشاند. قسمت جلویی این ترمز پله به گونه ای است که حالت نیم دایره و یا همان کرو مانند را داشته و باعث پوشش لبه ی پله نیز می شود.

اجزای ترمز پله آلومینیومی دو کانال

قسمت رویه ی ترمز پله آلومینیومی دوبل از دو ردیف pvc  شیاردار پوشیده می شود که بهترین حالت اصطکاک و فرسایش را ایجاد کرده و به خوبی نقش خود را در جلوگیری از لیز خوردن افراد ایفا می کند. pvc قسمت رویه در رنگ های مختلفی آماده می باشد که به صورت کاملا سلیقه ای می تواند تک رنگ و یا دو رنگ اجرا گردد. برای قسمت رویه و جلویی ترمز پله آلومینیومی دوبل ، نوار شبتاب فسفری تعبیه شده است که نور را در خود ذخیره می کند تا در هنگام تاریکی به خوبی پله ها را نمایان کند.

دوام ترمز پله آلومینیومی دوبل

این ترمز پله ها مخصوص فضاهای بیرونی و پرتردد هستند . در ساخت شاسی اصلی ترمز پله آلومینیومی دوبل از آلومینیوم آنادایز شده استفاده شده است تا در شرایط جوی طبیعی هیچ اتفاق و تغییری در آن رخ نداده و به خوبی و سالیان سال کارایی خود را از دست ندهد.

نحوه ی اجرای ترمز پله آلومینیومی دو کانال در محیط های مختلف

اجرای ترمز پله آلومینیومی دوبل به دو صورت پیچ و چسب صورت می گیرد که کاملا سلیقه ای می باشد. در محل هایی که محدودیتی برای سوراخ کردن زیره ی ترمز پله آلومینیومی دوبل وجود نداشته باشد بهتر است که مهار کردن ترمز پله آلومینیومی دوبل به وسیله ی پیچ صورت بگیرد و در محل های که محدودیت اجرایی و تغییرات در کف وجود دارد ، مهار کردن آن با استفاده از چسب های مخصوص و ضد آب صورت می گیرد.

قیمت ترمز پله آلومینیومی دوبل

مبنای محاسبه ی قیمت ترمز پله آلومینیومی دوبل به صورت متر طول بوده و تمامی ابعاد و اندازه های دریافتی کاملا سفارشی است و محدودیتی برای مقدار و میزان سفارش ترمز پله آلومینیومی دوبل وجود ندارد.

از ترمز پله های آلومینیومی دوبل در چه مکان هایی استفاده می شود ؟

معمولا این مدل ترمز پله در اماکن پر جمعیت مانند مراکز تجاری ، ادارات ، بیمارستان ها ، هتل ها ، رستوران ها و... مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین محیط هایی که بنا به نوع پایان کار خود نیاز به دریافت HSE هستند ، یکی از ملزوماتی که می بایست انجام دهند ، نمایان کردن پله ها برای شرایط اضطراری ، با استفاده از نوار های شب تاب می باشد. بدین منظور استفاده از ترمز پله آلومینیومی دوبل که هم باعث ایجاد اصطکاک و فرسایش شده و مانع لیز خوردن می شود و همچنین به دلیل داشتن دو ردیف نوار شبتاب به خوبی این امر را اجرا می کند ، گزینه ی مناسبی می تواند باشد.

ترمز پله های تولیدی شرکت پاخور

از دیگر محصولات ترمز پله شرکت تولیدی پاخور می توان به : ترمز پله آلومینیومی تک ، ترمز پله آلومینیومی دوبل تخت ، ترمز پله آلومینیومی نبشی ، ترمز پله LED دار ، ترمز پله سیلیسی ، ترمز پله لاستیکی و ترمز پله سمباده ای اشاره نمود.

 

شاسیآلومینیوم 6063 آنادایز شده
رویهلاستیک و pvc
نحوه نصبچسب آهن و پلی اورتان ، پیچ و رولپلاک
ارتفاع3 میلی متر
حداکثر عرض8 سانتی متر
حداکثر طول6 متر

نقشه فنی ترمز پله آلومینیومی دو کانال کد S1

مشاهده نقشه فنی ترمز پله آلومینیومی دو کانال کد S1

نظرات ترمز پله آلومینیومی دو کانال کد S1

پاسخ
پوریا کرم پور – ۱۴۰۲/۰۱/۳۰

سلام خسته نباشید من از این مدل از ترمز پله ها خرید کردم برای پله های ساختمون خیلی خوب بودن قسمت شکسته ی پله رو اون قسمت دایره ای شکل ترمز پله پوشش داد پله های ساختمون خیلی قشنگ شده ممنونم

پاسخ
اسدخانی – ۱۴۰۱/۰۵/۱۹

خیلی خوب است

ثبت نظر برای ترمز پله آلومینیومی دو کانال کد S1

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی ترمز پله و محصولات ضد لغزش می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش ترمز پله و محصولات ضد لغزش با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت ترمز پله و محصولات ضد لغزش با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

ترمز پله LED خور کد S6

ترمز پله LED خور یکی از انواع ترمز پله می باشد که هم برای نور پردازی و هم برای جلوگیری از لیز خوردن ، سر خوردن و جلوگیری از اتفاقات ناگ...

ترمز پله LED خور کد S7

ترمز پله LED دار که همان طور که اسمشان مشخص است داری نوار LED در قسمت جلویی خود هستند. قسمت جلویی محصول از نوار های ال ای دی پوشیده می ...

ترمز پله سیلیسی کد S8

ترمز پله ی سیلیسی و یا ترمز پله مگاترد ، نسل جدیدی از ترمز پله هاس که امروزه توجه بسیاری از مجریان و مهندسین امور ساختمانی را به خود جل...

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
دارای گواهی ssl