پادری آلومینیومی pvc موکت یک سانتی کد M3


نسل جدید پادری آلومینیومی تولید شده گروه تولیدی مهندسی پاخور ، پادری آلومینیومی pvc موکتی یک سانتی می باشد. شکل ظاهری این گروه از پادری های آلومینیومی به صورت شاسی های نگهدارنده موکت از جنس pvc بوده که اتصال مابین آنها به وسیله ی پروفیل های آلومینیومی صورت می گیرد.

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

نسل جدید پادری آلومینیومی تولید شده گروه تولیدی مهندسی پاخور ، پادری آلومینیومی pvc موکتی یک سانتی می باشد. شکل ظاهری این گروه از پادری های آلومینیومی به صورت شاسی های نگهدارنده موکت از جنس pvc بوده که اتصال مابین آنها به وسیله ی پروفیل های آلومینیومی صورت می گیرد. همان طور که در عکس ها مشاهده می نمایید ، تراکم موکت در پادری آلومینیومی pvc موکتی یک سانتی بسیار بیشتر از مدل های دیگر پادری بوده و همچنین ضخامت عرضی آنها نیز بیشتر است.

تفاوت پادری آلومینیومی pvc موکت با سایر پادری آلومینیومی ها

نکته ی بسیار حائز اهمیت که خود باعث تفاوت اصلی پادری آلومینیومی یک سانتی pvc موکتی با سایر پادری های آلومینیومی شده است ، جنس شاسی اصلی نگه دارنده موکت است که در این گروه ، pvc می باشد. با توجه به شکل ظاهری این دسته از پادری آلومینیومی ، تقریبا 90 درصد آن از موکت پوشیده می شود که تقریبا پر تراکم ترین مدل موکتی پادری آلومینیومی می باشد. از این رو اغلب از پادری آلومینیومی pvc موکت یک سانتی در محیط های داخلی استفاده می شود. با توجه به یک سانتی بودن این گروه از پادری آلومینیومی ، برای محیط هایی با تردد متوسط و یا کم تردد مناسب می باشد.

پادری آلومینیومی pvc موکت متناسب با چه محیط هایی است ؟

اغلب از پادری آلومینیومی یک سانتی pvc موکتی در محیط هایی مانند منازل مسکونی ، دفاتر و ادارات ، شرکت های تجاری ، بانک ها و... استفاده می شود. قیمت بسیار مقرون به صرفه ، تراکم موکت بسیار بالا ، شکل ظاهری زیبا و... از دلایل محبوبیت این قبیل پادری آلومینیومی در بین مشتریان عزیز می باشد.

اجرای پادری آلومینیومی pvc موکت

پادری آلومینیومی یک سانتی pvc موکت نیز مانند سایر پادری های آلومینیومی می تواند هم به صورت روکار و هم به صورت توکار اجرا گردد. ولی معمولا از آن اغلب به صورت روکار استفاده می شود. جهت اجرا به صورت روکار نیز باید در اطراف آن و در قسمت هایی که تردد وجود دارد ، از رمپ های شیبدار به صورت قاب پادری استفاده گردد. این گروه از پادری آلومینیومی انحصارا تماما موکتی بلژیکی بوده و مانند پادری های آلومینیومی دیگر در دو حالت موکتی و PVC اجرا نمی گردد. این گروه پادری آلومینیومی نیز مانند مابقی پادری ها از رنگ بندی های مختلفی برخورد دار است و با توجه به هفت رنگ مختلف موجود موکت ها ، می تواند قسمت رویه ی آن به صورت تک رنگ و یا ترکیب رنگ ، کاملا سلیقه ای تولید گردد. دوام و ماندگاری و کیفیت و کارایی این گروه از پادری آلومینیومی بسیار بالا بوده و می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای ورودی های ساختمان های مسکونی ، اداری ، تجاری و ورزشی باشد. معمولا مشتریان عزیزمان برای اجرای پادری در داخل آسانسور ، از پادری های گروه 600 و یا همان پادری موکتی با رمپ دور دوز استفاده می کردند ؛ ولی با تولید پادری آلومینیومی یک سانتی pvc موکتی ، در حال حاضر امکان اجرای پادری آلومینیومی شاسی دار در داخل آسانسور هم فراهم شد.

مزیت مهم پادری آلومینیومی pvc موکت

یکی از مهم ترین مزیت این روش ، یعنی استفاده از پادری آلومینیومی pvc موکتی در داخل آسانسور در عوض پادری موکتی با رمپ دور دوز ، امکان تعویض موکت بعد از مدت مشخصی است.

از انواع دسته بندی های پادری آلومینیومی شرکت تولیدی مهندسی پاخور ، می توان به : پادری آلومینیومی یک سانتی ، پادری آلومینیومی شیاردار یک سانتی ، پادری آلومینیومی دو سانتی ، پادری آلومینیومی شیاردار موکت دو سانتی ، پادری آلومینیومی شیار دار موکت یک سانتی ، پادری موکتی ، پادری pvc کلاسیک ، پادری pvc کلاسیک موکتی و پادری بیمارستانی استیکی مت اشاره نمود.

 

شاسیآلومینیوم 6063 آنادایز شده و PVC
رویهموکت بلژیکی p.p
رنگ بندی7 رنگ موکت به صورت تک رنگ و یا ترکیب رنگ
ارتفاع1 سانتی متر
حداکثر عرض6 متر
حداکثر طولآزاد

نقشه فنی پادری آلومینیومی pvc موکت یک سانتی کد M3

مشاهده نقشه فنی پادری آلومینیومی pvc موکت یک سانتی کد M3

نظرات پادری آلومینیومی pvc موکت یک سانتی کد M3

پاسخ
الهام سعیدی – ۱۴۰۲/۰۳/۲۴

سلام وقتتون بخیر / می بخشین شما برای پادری ها نصاب دارین / توی شهرستان هم میاین برای نصب؟

  • شرکت پاخور – ۱۴۰۲/۰۳/۲۸

    سلام و درود |‌ بله برای نصب پادری های آلومینیومی نصاب داریم و در هر نقطه از کشورمان این کار قابل انجام می باشد | برای مشاوره تخصصی در این زمینه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ثبت نظر برای پادری آلومینیومی pvc موکت یک سانتی کد M3

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پادری آلومینیومی و کفپوش ها می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پادری آلومینیومی و کفپوش ها با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پادری آلومینیومی و کفپوش ها با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
دارای گواهی ssl