پادری آلومینیومی pvc کلاسیک موکتی کد M9-1


این دسته از پادری های تولیدی پاخور به پادری های pvc موکت معروفند. این نوع پادری تلفیقی از pvc و موکت است. این مدل مانند پادری گروه 700 و یا همان پادری های pvc کلاسیک ، از جنس pvc درجه یک ساخته می شوند. با این تفاوت که قسمت رویه ، به وسیله ی موکت پوشیده شده است .

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146859344

این دسته از پادری های تولیدی پاخور به پادری های آلومینیومی pvc موکت معروفند.

جنس پادری های آلومینیومی PVC کلاسیک موکتی

این نوع پادری تلفیقی از pvc و موکت است. این مدل مانند پادری گروه 700 و یا همان پادری های pvc کلاسیک، از جنس pvc درجه یک ساخته می شوند. با این تفاوت که قسمت رویه، به وسیله ی موکت پوشیده شده است. به عبارت دیگر شاسی نگهدارنده ی موکت ها از جنس pvc می باشد. شیار های موجود بر روی pvc ها به عنوان یک ساینده عمل می کند که باعث جلوگیری از ورود گل و لای و سایر مواد زاید چسبیده به کف کفش به محیط داخلی می شود. موکت های رویه ی پادری pvc موکت نیز به خوبی به عنوان رطوبت گیر و خاک گیر ایفای نقش می کنند. پادری pvc موکت به دلیل قابلیت حمل و نقل آسان و مقرون به صرفه بودن و همچنین انعطاف پذیری بالا و وقف دادن خود با هر گونه شرایط محیطی، باعث محبوبیت بالا نزد مشتریان شده است.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

از پادری های pvc کلاسیک موکتی در چه مکان هایی استفاده می شود ؟

پادری pvc موکت با توجه به خصوصیات و نوع کاربرد مخصوص فضاهای داخلی و اغلب با تردد متوسط مانند ادارات، ساختمان های مسکونی آپارتمان ها، دفاتر کاری، ورودی درمانگاه ها مجتمع های آموزشی و... می باشد. یکی از مزیت های اصلی پادری pvc موکت نسبت به مابقی پادری های آلومینیومی، در انعطاف پذیری آن است. گروه های دیگر پادری آلومینیومی، به دلیل استفاده از پروفیل آلومینیوم، نمی توانند در قسمت هایی که کف آنجا ناهموار است اجرا گردند. از این رو کف تمام شده باید کاملا مسطح و هموار باشد. زیرا وجود پستی و بلندی در محل اجرایی پادری آلومینیومی، باعث می شود که پادری بر روی زمین ثابت نشده و درهنگام رفت و آمد، علاوه بر ایجاد سروصدا باعث افت کارایی و ایجاد نارضایتی شود. پادری pvc موکت می توانند خود را با محیط استفاده شده وقف داده و پس از مدت کوتاهی به شکل کف اجرا شده درآیند.

رنگ های موجود پادری pvc کلاسیک موکتی

رنگبندی این نوع پادری با توجه به رنگ های موجود pvc و رنگبندی موکت های موجود ( هفت رنگ مختلف ) کاملا سلیقه ای اجرا می شود. رمپ های شیب دار تعبیه شده برای اطراف پادری به خوبی ارتفاع پادری pvc موکت را به صفر تبدیل کرده و هر گونه خطر آفرینی پادری به صورت پاگیری و... را از بین می برد. اتصال بین رمپ شیبدار و پادری pvc موکت با استفاده از حرارت و جوش pvc صورت می گیرد که در پایان کار، پادری و رمپ کاملا به صورت یک دست و یک تیکه دیده می شود. اجرای پادری pvc موکت به صورت ترکیبی از رنگ های مختلف موکت و pvc با یک دیگر، کاملا بی نظیر بوده و جلوه ی بسیار شکیلی به محیط اجرایی می دهد. پادری pvc موکت کاملا قابل شست و شو بوده و برای نظافت آن ها هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. پادری pvc موکت مانند سایر پادری آلومینیومی می تواند به دو صورت متحرک و یا ثابت اجرا شود. در محیط هایی که امنیت پادری فراهم بوده و از عدم سرقت آن اطمینان دارید بهتر است پادری pvc موکت به صورت پرتابل و یا قابل حمل اجرا گردد تا در صورت نیاز برداشته شده و شست و شو داده شود.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

دسته بندی پادری های آلومینیومی شرکت تولیدی پاخور

از انواع دسته بندی های پادری آلومینیومی شرکت تولیدی مهندسی پاخور، می توان به : پادری آلومینیومی یک سانتی، پادری آلومینیومی شیاردار یک سانتی، پادری آلومینیومی pvc موکت یک سانتی، پادری آلومینیومی دو سانتی، پادری آلومینیومی شیاردار موکت دو سانتی، پادری آلومینیومی شیار دار موکت یک سانتی، پادری موکتی، پادری pvc کلاسیک و پادری بیمارستانی استیکی مت اشاره نمود.

 

 

شاسیPVC
رویهترکیب موکت بلژیکی و PVC شیاردار
رنگ بندی7 رنگ موکت و 2 رنگ PVC به صورت تک رنگ و یا ترکیب رنگ
ارتفاع14 میلی متر
حداکثر عرض1 و 1.5 متر
حداکثر طولآزاد

نقشه فنی پادری آلومینیومی pvc کلاسیک موکتی کد M9-1

مشاهده نقشه فنی پادری آلومینیومی pvc کلاسیک موکتی کد M9-1

نظرات پادری آلومینیومی pvc کلاسیک موکتی کد M9-1

ثبت نظر برای پادری آلومینیومی pvc کلاسیک موکتی کد M9-1

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پادری آلومینیومی و کفپوش ها می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پادری آلومینیومی و کفپوش ها با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پادری آلومینیومی و کفپوش ها با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
دارای گواهی ssl