پروفیل سپری 2 سانتی کد D5


پروفیل سپری 2 سانتی از نمونه پروفیل های جذاب و کاربردی است که در فضای ساختمان های مختلف اداری، تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد و دارای ویژگی های فراوانی برای محیط می باشد

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146859344

پروفیل سپری 2 سانتی با نام های پروفیل تی شکل و پروفیل دکوراتیو T شناخته شده است و قابلیت خریداری در شرکت های مختلف را برای خریداران فراهم می کند، با این نکته مهم که باید از شرکت معتبری خریداری شود.

پروفیل دکوری سپری 2 سانتی از نمونه پروفیل های دکوری است که متصل کننده موکت، پارکت، سرامیک، کاشی و دیگر محصولات مشابه است و به عنوان تمام کننده موکت در فضاهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

پروفیل میانه یا پروفیل میانه آلومینیومی قابلیت پوشش درزهای و اتصال بین سرامیک، پارکت و... را دارا می باشد و با نصب و اجرای این محصول زیبایی می توان زیبایی را به محیط های مختلف بخشید.

قیمت پروفیل های دکوراتیو بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشند و با خرید عمده این محصولات می توان از ارسال رایگان آن به درب منزل برخوردار شد.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

معرفی پروفیل سپری 2 سانتی

پروفیل سپری 2 سانتی از نمونه محصولات با کیفیت پروفیل های دکوراتیو است که از آلومینیوم 6063 آنادایز شده ساخته شده است و کیفیت و طراحی ساخت قابل توجهی دارد.

این محصول زیبا و کاربردی قابلیت پوشش مناسب درزهای بین موکت، لمینت، کاشی و دیگر محصولات مشابه را دارا می باشد و در محیط های مختلف ساختمان های اداری، مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

پروفیل سپری 2 سانتی به عنوان تمام کننده موکت قابلیت سفارش برای خریداران در برش طول های مختلف فراهم می کند و خریداران می توانند با توجه به نیاز خود و شرایط محیطی اندازه و ابعاد مناسبی را سفارش و خریداری کنند.

این محصول با توجه به شباهت هایی که به پروفیل نبشی دارد اما بزرگ ترین تفاوت اصلی آن ها در شکل ظاهری، کاربرد و نحوه تولید است که هنگام خرید باید به این موضوع دقت کرد.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

ویژگی های استفاده از پروفیل سپری 2 سانتی

مهم ترین دغدغه افراد و خریداران در تهیه محصولات و تجهیزات ساختمانی، کیفیت و طراحی ساخت محصول است که پس از استفاده طولانی مدت، دوام و کیفیت اولیه خود را حفظ کند، از این رو مهندسین و طراحان با در نظر داشتن این نکته مهم، محصولات باکیفیتی به بازار عرضه کرده اند که علاوه بر کیفیت، از ویژگی های دیگری برخوردار هستند.

در اینجا ما به چند نمونه از ویژگی های مهم پروفیل سپری 2 سانتی اشاره می کنیم:

  • برخورداری از طول عمر بالا
  • برخورداری از کیفیت و طراحی ساخت برتر
  • برخورداری از نصب و اجرای ساده و آسان بدون نیاز به نصاب ماهر
  • برخورداری از مقاومت و استحکام بالا
  • برخورداری از وزن مناسب و سبک
  • ایجاد نما و سبکی مدرن در فضای ساختمان
  • قابل استفاده در مکان های مختلف
  • طراحی شده در ابعاد و اندازه های استاندارد
  • و...

بنابراین با داشتن ویژگی هایی که پروفیل سپری 2 سانتی برخوردار است می توان در مکان های دلخواه خود استفاده نمود و زیبایی را به فضای ساختمان فراهم نمود.

با خرید این محصول کاربردی علاوه بر اینکه می توان ساختمان را زیبا نمود بلکه سبکی مدرن را برای فضای ساختمان ایجاد کرد که قابل استفاده در زمان طولانی می باشد.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

کاربرد پروفیل سپری 2 سانتی

دلیل اصلی ویژگی ها و خصوصیاتی که در پروفیل های دکوراتیو اعمال شده است، جهت اجرا و ارائه کارایی و کاربرد آن ها در فضای ساختمان های مختلف است، بنابراین اولین سوالی که خریداران هنگام خرید باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند، کاربرد مناسب پروفیل است.

در اینجا ما به چند نمونه از کاربرد پروفیل سپری 2 سانتی اشاره می کنیم:

این محصول در پوشش درزهای اجرایی کف، دیوار، سرامیک، موکت، کاشی و دیگر محصولات مشابه کاربرد گسترده ای دارد و به عنوان تمام کننده موکت مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به نوع نیاز و شرایط محیطی مورد نظر می توانید این محصول کاربردی را در مکان دلخواه خود به کار ببرید و با خرید این محصول می توانید از ارسال رایگان آن برخوردار شوید.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

نحوه نصب و اجرای پروفیل سپری 2 سانتی

امروزه طراحان و معماران داخلی با توجه به اسکلت اصلی ساختمان های مدرن، از محصولات پروفیل های دکوراتیو نظیر پروفیل سپری 2 سانتی و پروفیل نبشی بسیار استفاده می کنند و کاربرد دارند.

از این رو خریداران باید متناسب با اسکلت ساختمان و کسب آگاهی و اطلاعات کافی در زمینه مدل های مختلف پروفیل های دکوراتیو، مدل مناسب را انتخاب و خریداری کنند.

پس از مرحله خرید، اجرا و نصب پروفیل های دکوراتیو مطرحی می شود که به طور کلی پروفیل ها به دو روش زیر نصب و اجرا می شوند:

1: با استفاده از چسب های مخصوص مانند چسب آهن یا پلی اورتان

2: با استفاده از پیچ و رولپلاک

پروفیل سپری 2 سانتی نیز با پیچ و رولپلاک نصب و اجرا می شوند و خریداران به راحتی می توانند از پس اجرای آن بدون نیاز به نصاب ماهر برآیند.

 

قیمت پروفیل سپری 2 سانتی

پروفیل های دکوراتیو با توجه به اینکه توسط شرکت های مختلف طراحی و ساخته می شوند، از رنج قیمتی متفاوتی برخوردار هستند و به طور کلی براساس فاکتورهای مختلفی نظیر جنس پروفیل، کیفیت و طراحی ساخت، ابعاد و اندازه های مختلف و... اشاره کرد.

مهم ترین چیز در انتخاب پروفیل های دکوراتیو، کیفیت پروفیل است که اگر توسط شرکت های معتبر طراحی و ساخته شوند، بهترین عملکرد را ارائه می دهند و به عنوان ابزار تمام کننده موکت قیمت مناسب و به صرفه ای دارند.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

سخن آخر

پروفیل تی شکل، پروفیل دکوراتیو T از نام های شناخته شده پروفیل سپری 2 سانتی هستند که به عنوان متصل کننده موکت و تمام کننده موکت مورد استفاده قرار می گیرند.

پروفیل میانه یا پروفیل میانه آلومینیومی به عنوان پروفیل دکوری در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و به دلیل قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای که دارند، برای تمامی افراد مناسب و قابل خریداری است.

جنسآلومینیومی 6063 آنادایز شده
طول شاخه3 متر
عرض20 میلیمتر
ارتفاع8 میلیمتر

نظرات پروفیل سپری 2 سانتی کد D5

ثبت نظر برای پروفیل سپری 2 سانتی کد D5

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پروفیل های دکوراتیو پاخور می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پروفیل های دکوراتیو پاخور با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پروفیل های دکوراتیو پاخور با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

پروفیل Z کد D7

پروفیل z یکی دیگر از پروفیل های کاربردی در دسته پروفیل های دکوراتیو میباشد که با توجه به طراحی خاص خود برای محیط های مختلفی همچون منازل...

پروفیل عصایی کد D10

پروفیل عصایی انحنای شبیه به عصا دارد به همین دلیل با این نام شناخته می شود . علت وجود این انحنا در پروفیل عصایی بازدهی بیشتر آن و جلوگی...

پروفیل کنج کاشی کد D15

پروفیل کنج کاشی نمونه ای از ابزار کاشی و سرامیک است که به عنوان پروفیل بین کفپوش و سرامیک در اکثر محیط های اداری، تجاری و مسکونی استفاد...

فرچه هوابندی

فرچه هوابندی نام محصولی است که در زیر درب های ساختمان مسکونی ، درب های اتوماتیک ، پله های برقی و... نصب و اجرا می گردد تا از ورود هر گو...

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
دارای گواهی ssl