پروفیل نبشی دور پادری کد D6


پروفیل نبشی دور پادری به شکل ال است که از آلومینیوم آنادایز شده 6063 ساخته شده و با داشتن ویژگی های مناسب برای بیشتر ساختمان های اداری، مسکونی و تجاری قابل استفاده می شود

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146859344

پروفیل نبشی دور پادری به عنوان یکی از تجهیزات مهم و کاربردی در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد و خریداران باید متناسب با شرایط محیطی این محصول زیبا را تهیه و خریداری کنند.

پروفیل نبشی آلومینیومی نمونه خاص پروفیل های دکوراتیو است که با ساختار و طراحی متفاوتی که دارد در فضای ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

پروفیل نبشی دور پادری به عنوان ابزار سرامیک و تمام کننده سرامیک و دیگر محصولات مشابه نظیر کاشی، پارکت، لمینت و... در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت پروفیل های دکوراتیوی نظیر پروفیل نبشی دور پادری با توجه به ویژگی ها و کاربردی که دارد، مناسب و مقرون به صرفه است.

 

معرفی پروفیل نبشی دور پادری

پروفیل نبشی دور پادری که در زبان انگلیسی به آن Angle bar گفته می شود با ظاهر L از دو ضلع نامساوی عمود بر هم ساخته شده است که به صورت بال نامساوی نیز شناخته شده است.

این محصول زیبا از جنس آلومینیوم آنادایز شده 6063 ساخته شده است که وزن پروفیل نبشی تابعی از سایز آن و سایز آن تابعی از ضلع آن می باشد و با توجه به این ساختار می توان در ابعاد و اندازه های دلخواه و استاندارد این محصول کاربردی را تهیه و خریداری کرد.

بنابراین با توجه به شکل و ظاهری که پروفیل نبشی دور پادری دارد، می توان متناسب با شرایط محیطی و ابعاد و اندازه های دلخواه خریداری نمود.

 

ویژگی ها و مزایای استفاده از پروفیل نبشی دور پادری

ساخت و استفاده از پروفیل های دکوراتیو زمانی آغاز شد که استفاده از چوب با محدودیت مواجه شد و از این رو باید محصولی طراحی میشد که به اندازه چوب کارایی و کاربرد لازم را داشته باشد.

از این رو مهندسین و طراحان با استفاده از تکنولوژی و ابزار های به روز، پروفیل های دکوراتیو را طراحی کردند که از ساختار ساده و در عین حال کاربردی برخوردار است.

پروفیل نبشی دور پادری نمونه ای از این پروفیل های دکوری است که با وزن مناسب و شکل و ظاهری متفاوت برای ساختمان های مختلف اداری، تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد.

در اینجا ما به چند نمونه از ویژگی های پروفیل نبشی دورپادری اشاره می کنیم که در ساختار آن اعمال شده است:

 • برخورداری از قیمت مناسب و اقتصادی
 • برخورداری از وزن سبک و ایده آل برای اجرا در ساختمان های مختلف
 • برخورداری از طول عمر بالا
 • برخورداری از مقاومت و استحکام بالا
 • ایجاد نمایی زیبا و مدرن
 • قابلیت استفاده در مکان های مختلف
 • برخورداری از نصب سریع و آسان بدون نیاز به نصاب ماهر

با توجه به ویژگی های ذکر شده که در پروفیل نبشی دور پادری وجود دارد، می توان از این محصول به صورت گسترده ای استفاده نمود و با خرید عمده از ارسال رایگان آن به درب منزل برخوردار شد.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

کاربرد پروفیل نبشی دور پادری

پروفیل های دکوراتیو با داشتن ویژگی ها و خصوصیاتی که در تولید و ساخت خود دارند، برای اجرا و کاربرد ویژه ای توسط خریداران تهیه می شود که متناسب با نیاز خود و شرایط محیطی مورد نظر استفاده شوند.

کاربرد هر محصول با نوع دیگر متفاوت است و به دلیل تنوع مدل های مختلف پروفیل ها، می توان متناسب با نوع نیاز، مدل مناسبی را انتخاب کرد و در فضای ساختمان ها به کار برد.

در اینجا به کاربرد پروفیل نبشی دور پادری اشاره می کنیم:

 • پوشش مناسب برای لبه های موکت
 • تمام کننده موکت، پارکت، سرامیک و دیگر محصولات مشابه
 • پوشش مناسب برای کناره های موکت
 • و...

بنابراین با استفاده از پروفیل های دکوراتیوی نظیر پروفیل نبشی دور پادری می توان در مکان های مختلفی نظیر سالن های نمایشی، سالن های تفریحی، هتل ها، رستوران ها، بیمارستان ها و... استفاده نمود.

پروفیل نبشی دور پادری به عنوان ابزار سرامیک از قیمت مناسبی برخوردار است و خریداران با خرید عمده این محصول می توان از ارسال رایگان آن به درب منزل برخوردار شد.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

نحوه نصب و اجرای پروفیل نبشی دور پادری

به دلیل تنوع مدل های پروفیل دکوراتیو و ساخت توسط شرکت های مختلف، امروزه شاهد حجم بالایی از این محصولات زیبایی در بازار و سایت ها هستیم که خریداران باید متناسب با نیاز خود و شرایط محیطی نسبت به مدل مناسب اقدام به خریداری کنند.

مرحله نصب و اجرا در پروفیل های دکوراتیو به دو صورت زیر انجام می گیرد:

1: با استفاده از چسب های مخصوص نظیر چسب آهن و پلی اورتان

2: با استفاده از پیچ و رولپلاک

پروفیل نبشی دور پادری با استفاده از دو روش زیر امکان نصب و اجرا را دارد و تمامی افراد با خرید ابزار سرامیک می توانند به آسانی آن را نصب و اجرا کنند و زیبایی را به فضای ساختمان ها ببخشند.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

قیمت پروفیل نبشی دور پادری

پروفیل های دکوراتیو با توجه به اینکه توسط شرکت های مختلفی طراحی و ساخته می شوند از رنج قیمتی مختلفی برخوردار هستند که این محصولات براساس فاکتورهای مختلف نظیر جنس پروفیل، ابعاد و اندازه، متراژ طول، طراحی و کیفیت ساخت و... اشاره کرد.

پروفیل دکوراتیو نبشی دور پادری برای خریداران در سایت های معتبر به صورت آنلاین و حضوری قابل عرضه است و در صورت خریداری به صورت عمده می توان از ارسال رایگان آن به درب منزل برخوردار شد.

 

سخن آخر

پروفیل نبشی دور پادری یکی از نمونه پروفیل های جذاب دکوراتیو است که به صورت ال انگلیسی ساخته شده است و از کیفیت و طراحی ساخت مناسبی برخوردار است.

پروفیل نبشی آلومینیومی یا نبشی آلومینیومی خاص به عنوان تمام کننده سرامیک و ابزار سرامیک در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و زیبایی و نمای مدرن به فضای ساختمان ها می بخشد.

قیمت مناسب پروفیل دکوری نبشی دور پله امکان اجرا و نصب را برای تمامی اقشار جامعه فراهم کرده است و با خرید به صورت عمده می توان از ارسال رایگان آن برخوردار شد.

جنسآلومینیوم 6063 آنادایز شده
طول شاخه3 متر
عرض24 میلیمتر
ارتفاع9 میلیمتر
ضخامت آلومینیوم2 میلیمتر

نظرات پروفیل نبشی دور پادری کد D6

ثبت نظر برای پروفیل نبشی دور پادری کد D6

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پروفیل های دکوراتیو پاخور می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پروفیل های دکوراتیو پاخور با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پروفیل های دکوراتیو پاخور با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

پروفیل Z کد D7

پروفیل z یکی دیگر از پروفیل های کاربردی در دسته پروفیل های دکوراتیو میباشد که با توجه به طراحی خاص خود برای محیط های مختلفی همچون منازل...

پروفیل عصایی کد D10

پروفیل عصایی انحنای شبیه به عصا دارد به همین دلیل با این نام شناخته می شود . علت وجود این انحنا در پروفیل عصایی بازدهی بیشتر آن و جلوگی...

پروفیل کنج کاشی کد D15

پروفیل کنج کاشی نمونه ای از ابزار کاشی و سرامیک است که به عنوان پروفیل بین کفپوش و سرامیک در اکثر محیط های اداری، تجاری و مسکونی استفاد...

فرچه هوابندی

فرچه هوابندی نام محصولی است که در زیر درب های ساختمان مسکونی ، درب های اتوماتیک ، پله های برقی و... نصب و اجرا می گردد تا از ورود هر گو...

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
دارای گواهی ssl