پادری آلومینیومی دو سانتی کد M4


پادری آلومینیومی دوسانتی که همان طور که از نام آن ها مشخص است ، با ارتفاع تمام شده ی دو سانتی متر تولید می شوند. اسکلت اصلی پادری آلومینیومی دو سانتی متری ، فلز آلومینیوم کاملا آنادایز شده بوده و قسمت رویه از موکت بلژیکی و یا pvc پوشیده می شود.

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

پادری آلومینیومی دوسانتی که همان طور که از نام آن ها مشخص است ، با ارتفاع تمام شده ی دو سانتی متر تولید می شوند. اسکلت اصلی پادری آلومینیومی دو سانتی متری ، فلز آلومینیوم کاملا آنادایز شده بوده و قسمت رویه از موکت بلژیکی و یا pvc پوشیده می شود.

پادری آلومینیومی دوسانتی به چه صورت نصب و اجرا می شود ؟

این نوع از پادری آلومینیومی به دو صورت توکار و روکار اجرا می شود. برای اجرای پادری آلومینیومی دو سانت به صورت روکار ، بنا به محل های تردد ، برای اطراف پادری آلومینیومی ، رمپ های شیبدار اجرا می شود. این رمپ های شیبدار ، ارتفاع پادری آلومینیومی را از 2 سانت به 0 تبدیل کرده و از پاگیر شدن پادری جلوگیری می کند. این رمپ ها به گونه ای هستند که حتی برای تردد وسایل چرخ دار مانند ویلچر معلولان از روی پادری آلومینیومی ، هیچ گونه مشکلی وجود نداشته باشد و تردد از روی آنها به سادگی صورت می گیرد. برای اجرای پادری آلومینیومی به صورت توکار نیز باید چاله ای با ارتفاع 2 سانت و ابعاد مورد نظر در زمین حفر کرد. پس از قرار دادن پادری آلومینیومی دو سانتی در این محل ، پادری هم سطح کف ساختمان شده و کاملا در حالت استاندارد و بدون هیچ گونه پاگیر بودن اجرا می شود و اختلاف سطح برای پادری آلومینیومی ایجاد نمی شود. شکل ظاهری این نوع پادری به صورتی طراحی شده است که بتواند بیشترین حالت خاک گیری را داشته باشد.

فضای متناسب جهت استفاده از پادری آلومینیومی دو سانتی

با توجه به ضخامت آلومینیوم استفاده شده در پادری آلومینیومی دو سانتی ، این گروه مناسب برای مکان های پرتردد می باشد. همچنین این ضخامت و ارتفاع باعث می شود که پادری آلومینیومی دو سانتی ، از لحاظ کیفیت و دوام و ماندگاری ، با سایر پادری های آلومینیومی متمایز باشد. ارتفاع این پادری های آلومینیومی باعث شده است که بین پروفیل های آلومینیومی نگه دارنده موکت بلژیکی ، انبارک هایی برای جمع آوری گرد و خاک جمع شده توسط پادری آلومینیومی دو سانتی ایجاد شود. اصول اجرای این گروه به صورت توکار می باشد. زیرا در این روش پادری هم سطح کف تمام شده می شود و گرد و خاک و مواد زاید به محض ورود درون پادری گیر افتاده و جلوتر نمی رود. این پادری مخصوص فضاهای بیرونی و داخلی می باشد و از لحاظ اجرایی هیچ محدودیتی ندارد. اگر برای محیط داخلی استفاده شوند می بایست قسمت رویه ی پادری آلومینیومی تماما از موکت بلژیکی پوشیده شود. اگر محل قرار گیری پادری آلومینیومی دو سانتی در محیط های خارجی باشد ، بهتر است از مدل هایی استفاده شود که هم دارای موکت و هم دارای PVC باشند. زیرا pvc به دلیل داشتن شیارهای عرضی باعث جلوگیری از ورود گرد و خاک به داخل می شود و از موکت هم انتظار خاک گیری و رطوبت گیری بیشتری می رود. با این تفاسیر این گروه مخصوص فضاهای پرتردد مانند ادارات ، بانک ها ، برج های مسکونی ، مراکز آموزشی ، فروشگاه ها ، هتل ها و... می باشند.

رنگ و انواع پادری های آلومینیومی

رنگبندی این نوع پادری با توجه به رنگ های موجود pvc ( سه رنگ ) و رنگ های موجود در موکت های پادری ( هفت رنگ ) کاملا سلیقه ای به صورت تک رنگ و یا ترکیبی از رنگ های موجود اجرا می شود. از انواع دسته بندی های پادری آلومینیومی شرکت تولیدی مهندسی پاخور ، می توان به : پادری آلومینیومی یک سانتی ، پادری آلومینیومی شیاردار یک سانتی ، پادری آلومینیومی pvc موکت یک سانتی ، پادری آلومینیومی شیاردار موکت دو سانتی ، پادری آلومینیومی شیار دار موکت یک سانتی ، پادری موکتی ، پادری pvc کلاسیک ، پادری pvc کلاسیک موکتی و پادری بیمارستانی استیکی مت اشاره نمود.

 

شاسیآلومینیوم 6063 آنادایز شده
رویهموکت بلژیکی p.p
رنگ بندی7 رنگ موکت به صورت تک رنگ و یا ترکیب رنگ
ارتفاع2 سانتی متر
حاکثر عرض6 متر
حداکثر طولآزاد

نقشه فنی پادری آلومینیومی دو سانتی کد M4

مشاهده نقشه فنی پادری آلومینیومی دو سانتی کد M4

نظرات پادری آلومینیومی دو سانتی کد M4

نظر رضا مومیوند
پاسخ
رضا مومیوند – ۱۴۰۲/۰۱/۲۰

سلام خسته نباشید این پادری هاتون چه قیمته ؟

  • شرکت پاخور – ۱۴۰۲/۰۱/۲۰

    سلام زنده باشید پادری ها سفارش ساخت هستن و با توجه به ابعاد شما قیمت ها متغیر هستش برای اطلاع از قیمت ها و راهنمایی برای انتخاب پادری با شماره های موجود تو سایت تماس بگیرین تا مشاوران ما راهنمایتون کنن .

نظر سینا کمالی
پاسخ
سینا کمالی – ۱۴۰۲/۰۱/۱۹

سلام خسته نباشید واقعآ یکی از بهترین محصولاتی که میشه برای درهای ورودی استفاده کرد همین پادری آلومینیومی هاست ممنون از شرکت پاخور این محصولتون خیلی خوب بود

  • شرکت پاخور – ۱۴۰۲/۰۱/۲۰

    مبارکتون باشه

ثبت نظر برای پادری آلومینیومی دو سانتی کد M4

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پادری آلومینیومی و کفپوش ها می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پادری آلومینیومی و کفپوش ها با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پادری آلومینیومی و کفپوش ها با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
logo-samandehi