پروفیل نور خطی چهار سانتی کد N7


پروفیل نور خطی چهار سانتی امکان زیبا سازی و تامین منبع نور مکان های مختلف اداری و مسکونی را فراهم و سبک مدرن را به فضا و محیط ایجاد می کند.

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146859344

پروفیل نور خطی چهار سانتی کد N7 یکی از تکنولوژی های مدرن عصر حاضر است که توسط مهندسین با گردهمایی چندین قطعه و ابزار تشکیل شده است که تامین منبع نور اصلی و دکوراتیو را برای زیبا سازی محیط و فضاهای مختلف فراهم می کند.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

با پیشرفت تکنولوژی و جهت یافتن زندگی ها به سبک مدرن و معماری مدرن، استفاده از پروفیل های نور خطی از جمله پروفیل نور خطی چهار سانتی با استقبال زیادی از طراحان و معماران داخلی و خارجی، کارفرمایان و مالکان پروژه ها قرار گرفته است.

شرکت های زیادی در کشور در ساخت انواع تجهیزات ساختمانی مشغول به فعالیت هستند، که شرکت پاخور یکی از این شرکت های معتبر است که با سال ها تجربه در زمینه ساخت و ساز وسایل کاربردی ساختمانی، توانسته است توجه و رضایت مشتریان خود را جلب کند.

در این مقاله قصد داریم شما را با پروفیل نور خطی چهار سانتی آشنا کنیم و به توضیح ویژگی ها و کاربرد این وسیله روشنایی بپردازیم، پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

پروفیل نور خطی

پروفیل نور خطی با اجزای تشکیل دهنده هم چون رفلکتور، هیت سینک، بدنه آلومینیومی، چراغ ال ای دی، ریل آلومینیومی، ال ای دی نور خطی و ... یک وسیله روشنایی را برای مکان های مختلف با شرایط محیطی مختلف فراهم کرده است.

 پروفیل نور خطی چهار سانتی هم به عنوان تامین نور اصلی محیط و به عنوان دکوراتیو نور خطی کاربرد دارد و به صورت خطی قابل نصب و اجرا است.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

ویژگی های پروفیل نور خطی چهار سانتی

پروفیل های نور خطی و دیگر وسایل روشنایی باید از ویژگی های حداقلی برخوردار باشند که قابل استفاده باشند و برای مصارف عمومی کاربرد داشته باشند.

در اینجا ما به ویژگی های برتر پروفیل نور خطی چهار سانتی می پردازیم:

 • وزن سبک پروفیل نور خطی قابلیت استفاده و جا به جایی و حمل و نقل را برای مکان های مختلف آسان کرده است
 • دارای رنگ بدنه اکسترود شده (آنودایز شده) هستند که مقاومت آن را در برابر آسیب های بیرونی بالا می برد
 • استفاده از نور ال ای دی برای نورپردازی یکی از مزیت های پروفیل های نور خطی است که نور را به صورت یکنواخت پراکنده می کند و باعث افزایش عمر می شود
 • قابل استفاده به عنوان منبع نور و دکوراتیو در مکان های مختلف هم چون، زیر گذرها، پل ها، بیمارستان ها، رستوران ها، ایستگاه مترو، پارکینگ، رستوران ها، هتل ها، سال های نمایشی هم چون آمفی تئاتر، سال های ورزشی و تفریحی، بخش های مختلف ساختمان های اداری و مسکونی، مراکز خرید بزرگ، کلینیک، سینما، کارخانه و.... می باشد
 • تنوع در ابعاد، سایز و اندازه
 • تنوع در مدل های مختلف

انواع پروفیل نور خطی 

انواع پروفیل های نوع خطی در شکل و ظاهر و کاربرد نصب و اجرای آن ها در بخش ها مختلف ساختمان است که بیشتر در سقف ها، کف، پله ها، گوشه و در امتداد دیوارها مورد استفاده قرار می گیرند.

انتخاب مدل پروفیل اگر با مشاوره و کارشناسان شرکت خریداری شده همراه باشد، به زیبایی و نور و کیفیتی که انتظار دارید، دست خواهید یافت.

شرکت پاخور این امکان را برای شما عزیزان فراهم نموده است که با تماس با مشاورین این شرکت، مدل مورد نظر خود را انتخاب و از نصب و اجرای آن در بخش های مختلف ساختمان مشاوره بگیرید.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

در اینجا ما به چند نمونه از مدل های پروفیل نور خطی می پردازیم:

پروفیل نور خطی توکار:

پروفیل نور خطی توکار در متریال های مختلف چون سنگ و چوب قابل اجرا است و در سقف های کاذب مانند کناف و دیوارها در امتداد هم در عرض فریم های متنوع کاربرد دارد.

پروفیل نور خطی روکار:

پروفیل نور خطی به عنوان منبع نوری و دکوراتیو در معماری اکسپوز، و فضاهایی که سقف کاذب ندارند، قابل اجرا و نصب می باشد.

پروفیل نورخطی آویز:

پروفیل های نور خطی به دلیل سبک مدرن و آویزانی که دارند، با استقبال زیادی از جمله کسانی که به لوستر علاقه مند هستند، همراه شده است و از جمله ویژگی های این مدل پروفیل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت نصب در سقف های با ارتفاع زیاد
 • قرار گیری در بخشی از فضا به صورت آویز در میز کنفرانس، میز مدیریت، میز کارکنان و میز پذیرش و...
 • قابلیت استفاده به عنوان المان نوری و دکوراتیو و منبع نور اصلی فضا

پروفیل نور خطی توکار بدون فریم:

این مدل با کمی تفاوت تمامی ویژگی های پروفیل نور خطی توکار را دارا می باشد و فقط تفاوت آن در نداشتن فریم جانبی است.

پروفیل نور خطی دفنی:

پروفیل نور خطی به عنوان یک نشانه در کف مکان های اداری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد هم برای دکوارتیو و منبع نوری مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از پروفیل نور خطی دفنی اگر با موارد زیر همراه باشد، بهترین انتخاب و خرید را تجربه خواهید کرد.

 • ضریب ال ای دی ( IP) پروفیل نورخطی چهار سانتی متناسب باشد چرا که رابطه مستقیمی با مقاومت آن در برابر رطوبت و گرد و غبار دارد
 • ضریب ( IK) پروفیل که مقاومت آن در برابر آسیب ها و ضربه های فیزیکی است، بالا باشد

 

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

پروفیل نور خطی استوانه ای:

پروفیل های نور خطی به فرم استوانه ای نیز قابلیت نصب و اجرا هستند و نور و زیبایی خاص و دلنشینی به فضا می دهند.

انواع مختلف پروفیل های نور خطی: توکار، آویز، مخفی، پله ای، خمش پذیر، گرد و... دست طراحان و معماران را برای به کار گیری این تکنولوژی زیبا و به صرفه را هموار کرده است تا در مکان های مختلف اجرا و استفاده کنند.

پروفیل نور خطی چهار سانتی از نمونه های جذاب پروفیل های نور خطی است که با ابعاد متناسبی که دارد در بخش های مختلف ساختمان ( کف، دیوار، سقف و...) مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت پروفیل نور خطی

پروفیل های نور خطی و پروفیل نور خطی چهار سانتی براساس مشخصه های زیر قیمت گذاری می شوند:

کیفیت رنگ، آلیاژ به کار رفته، عرض پروفیل، جنس پروفیل، نوع پروفیل، قطعات و ابزار به کار رفته در پروفیل که کیفیت بالایی داشته باشند و...

کاربرد آلومینیوم در پروفیل نور خطی

امروزه فلز آلومینیوم به دلیل ویژگی های مناسب و کاربردی که دارد در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که در صنعت ساختمان سازی برای ساخت وسایل روشنایی یکی از این نمونه ها می باشد.

در اینجا به توضیح برخی از ویژگی های آلومینیوم می پردازیم:

 • سبک وزنی و حمل و نقل و جا به جایی آسان و راحت آن
 • مقاومت و استحکام بالا در برابر ضربه ها و آسیب های فیزیکی
 • انعطاف پذیری بالا و شکل پذیری مناسب
 • تنوع در طراحی اشکال
 • قابل استفاده در فضاها و شرایط محیطی مختل

کاربرد هیت سینک در پروفیل نور خطی

حرارتی که طی روشن شدن منابع نوری هم چون حرارت ساطع شده از چراغ ال ای دی پروفیل نور خطی باعث کاهش عمر باتری می شود و طول عمر آن را کاهش می دهد که این امر منجر به سوختگی و از کار افتادگی منبع نوری می شود.

از این رو با تعبیه کردن هیت سینک که وظیفه خنک کننده نور و پراکنده کردن نور به صورت یکنواخت را برعهده دارد، به مراتب افزایش طول عمر باتری را کاهش می دهد.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

مزیت مهم پروفیل نور خطی

مقاومت بالای پروفیل های نور خطی از مزیت های اصلی آن به شمار می رود، چرا که هر چقدر مقاومت پروفیل در برابر آسیب های بیرونی بیشتر باشد، در طولانی مدت می توان از آن استفاده کرد.

شرکت پاخور

شرکت پاخور با شناخت نیاز علاقه مندان به پروفیل های نور خطی و نیاز بازار داخلی اقدام به تولید محصولات و تجهیزات ساختمانی کرده است که از کیفیت و زیبایی بالایی برخوردار هستند.

این شرکت با دارا بودن گواهی استاندارد کارخانه ای از سازمان ملی استاندارد و هم چنین با تکیه بر کادر مجرب و متخصص و رزومه کاری درخشان، توانسته است همراهی شما عزیزان را برای ساخت محصولات جدید را داشته باشد.

از انواع دیگر محصولات پروفیل نور خطی که توسط این شرکت طراحی و تولید می شود به شرح زیر است:

پروفیل نور خطی دو تیکه کد N8 ، پروفیل نور خطی قرنیز 8 سانتی led خور کد N16 ، پروفیل نور خطی قرنیز 4 سانتی led خور کد N15 ، پروفیل نور خطی کناف فنر خور کد N10 ، پروفیل نور خطی کناف 3 سانتی کد N11 ، پروفیل نور خطی لوستری کد N13 ، پروفیل نور خطی ده سانتی کد N14 ، پروفیل نور خطی پنج سانتی بدون لبه کد N12 ، پروفیل نور خطی پنج سانتی لبه دار کد N12 ، پروفیل نور خطی چهار سانتی کد N7 ، پروفیل نور خطی سه سانتی کد N6 ، پروفیل نور خطی آسانسور کد N5 ، پروفیل نور خطی توکار بدون لبه کد N3 ، نور خطی کناف کد کد N9 ، پروفیل نور خطی توکار لبه دار با تیغه وسط کد N4 ، پروفیل نور خطی کنج کد N2 ، پروفیل نور خطی دوسانتی توکار کد N1 و ...

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین و کارشناسان ما از طریق پل های ارتباطی ثبت شده در سایت ارتباط برقرار کنید تا مشاورین ما که به صورت شبانه روزی ( 24 ساعته ) مشغول به فعالیت هستند، پاسخگوی شما عزیزان باشند.

آیا شما تجربه استفاده از پروفیل نور خطی چهار سانتی در محیط خود داشته اید؟ دلیل انتخاب شما چه چیزی بوده است؟

خوشحال می شویم نظرات و پیشنهادات تان را با ما به اشتراک بگذارید.

شاسیآلومینیوم 6063 آنادایز شده
حداکثر طول3 متر
درپوش رویهپلی کربنات
نحوه نصبفنر ، پیچ و رولپلاک

نقشه فنی پروفیل نور خطی چهار سانتی کد N7

مشاهده نقشه فنی پروفیل نور خطی چهار سانتی کد N7

نظرات پروفیل نور خطی چهار سانتی کد N7

ثبت نظر برای پروفیل نور خطی چهار سانتی کد N7

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پروفیل های نور خطی می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پروفیل های نور خطی با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پروفیل های نور خطی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

چراغ سیلندری کد N21

چراغ های سیلندری از جمله محصولات لاین نوری می باشد که می توان از آن ها به عنوان منبع اصلی نور به صورت آویز ، توکار و روکار برای نورپرد...

منبع تغذیه کد N30

منبع تغذیه یک تبدیل کننده جریان برق به ولتاژ های بالا تر و پایین تر می باشد که منبع تغذیه های موجود در شرکت پاخور برای محصولاتی نظیر چر...

چراغ مگنتی خطی کد N35

چراغ های مگنتی خطی از جمله سیستم روشنایی نوین و به روز است که با استفاده از انرژی مغناطیسی که دارد به ریل های چراغ مگنتی وصل می شود و م...

لوستر 6 ضلعی کد N36

لوسترهای 6 ضلعی یک محصول بسیار کاربردی و زیبا جهت نورپردازی در محیط های مختلف است که به نام های دیگری از جمله لوستر دکوراتیور، لوستر خط...

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
دارای گواهی ssl