پروفیل آلومینیومی گرده ماهی کد D1


پروفیل گرده ماهی آلومینیومی و یا پروفیل آلومینیومی گرده ماهی نام محصولی است که جهت پوشاندن قسمت های انتهایی و یا تقاطع دو محصول مانند موکت ، پارکت ، کفپوش ، پادری و... استفاده می شود. پروفیل گرده ماهی در انواع رنگ های مختلف قابل آنادایز شدن می باشد.

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146859344

پروفیل گرده‌ماهی آلومینیومی و یا پروفیل آلومینیومی گرده ماهی نام محصولی است که جهت پوشاندن قسمت های انتهایی و یا تقاطع دو محصول مانند موکت ، پارکت ، کفپوش ، پادری و دیگر مکان هایی که خطوط قطع و وصل شدن دو متریال به هم ، ظاهر زیبایی ندارد ، استفاده می شود. پروفیل گرده ماهی در انواع رنگ های مختلف قابل آنادایز شدن می باشد تا با هر نوع کفپوشی قابل هماهنگ شدن باشد.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

آنادایز آلومینیوم پروفیل گرده ماهی

عملیات آنودایزینگ آلومینیوم ، علاوه بر بخشیدن جلوه ی مناسب برای پروفیل و مسلما محیط اجرایی ، باعث افزایش استحکام و مقاومت آلومینیوم نیز می شود.

شکل ظاهری پروفیل گرده ماهی

حالت نیم دایره بودن این پروفیل باعث افزایش هرچه بیشتر زیبایی پروفیل گرده ماهی می شود. معمولا قسمت های متقاطع و نقطه ی هم رس و یا نقظه ی پایانی و دو موکت و یا پارکت ، جلوه ی مناسبی نداشته و ممکن است دکوراسیون داخلی ساختمان را تهدید نماید. با استفاده از پروفیل گرده ماهی می توانید جلوه ی مناسبی به این نقاط ببخشید.

قیمت گذاری پروفیل گرده ماهی

قیمت پروفیل گرده ماهی بر حسب متر طول محاسبه می گردد. نحوه ی نصب پروفیل گرده ماهی می تواند به دو روش استفاده از چسب و یا استفاده از پیچ صورت بگیرد. که در هر دو روش ، پروفیل گرده ماهی از استحکام و مقاومت مناسبی برخورد دار می باشد. همچنین از پروفیل گرده ماهی می توان در کنج دیوار ، درزهای خانه ، درب های شیشه ای و اتوماتیک و.... نیز استفاده نمود. علاوه بر آن در اجرای پادری آلومینیومی به صورت توکار ، می توان از پروفیل آلومینیومی گرده ماهی ، برای اطراف پادری اجرا شده ، به صورت یک قاب استفاده نمود.

پروفیل دکورایتو چیست؟

پروفیل های دکوراتیو، یکی از اقسام تجهیزات ساختمانی هستند که در اعطای یک جلوه هرچه زیباتر در درون ساختمان شما کاربرد دارند، همچنان که از واژه دکوراتیو در این خانواده بزرگ، می‌توان دریافت که این پروفیل ها زیبایی دوچندانی را با خود به همراه دارند. پروفیل های دکوراتیو دارای انواع مختلفی هستند که پروفیل گرده ماهی ، پروفیل سپری و پروفیل میانه جز پر کاربرد ترین پروفیل های دکوراتیو محسوب می شوند .

در این نوشتار و همراهی شما با مجموعه مهندسی پاخور که مفتخر به آن هستیم، قصد داریم تا پروفیل گرده ماهی را به صورت کامل خدمت شما معرفی و بررسی کنیم، تا انتهای نوشتار با وبلاگ پاخور همراه باشید.

معرفی ابتدایی پروفیل دکوراتیو

یکی از واژه های تخصصی در صنایع فلزی که امروزه در میان متخصصین به کار می‌رود، پروفیل است و ممکن است برای اولین بار که نام آن به گوش شما می‌خورد، درباره معنا، مفهوم و شیوه تهیه آن سوالاتی را در ذهن خود داشته باشید.

پروفیل های مختلف ممکن است بر حسب نقطه نظر مهندسی صنایع فلزی، دارای ویژگی های گوناگونی باشند، اما پروفیل های دکوراتیو به دلیل ماهیت کاربرد اصلی خود، نیاز به وزن سبک و استحکام هرچه بیشتر دارند، پروفیل دکوراتیو از ورقه های بسیار نازک استیل به علاوه یکسری ترکیبات خاص ساخته می‌شوند تا در عین استفاده برای دکوراسیون داخلی، دارای وزن سبک و مقاومت در برابر فرسایش باشند و به این دلیل از پروفیل های دکوراتیو، گاهی با عنوان پروفیل استیل نیز یاد می‌شود همچنین به دلیل برخی از محصولات زیر شاخه ی پروفیل دکوراتیو مانند پروفیل میانه ممکن است پروفیل های دکوراتیو را با این نام نیز بشناسند .

پروفیل گرده ماهی مورد بحث ما که توسط مجموعه مهندسی پاخور ارائه می‌شود، با استفاده از استیل بسیار کیفیت و ورقه های نازک آن ساخته می‌شود و می‌تواند برای ارائه یک شاهد مثال این قسمت، از پروفیل گرده ماهی یا پروفیل نبشی یاد کرد.

 پروفیل گرده ماهی

یکی از واژه های عرفی دیگر که در میان جامعه متخصصین پروفیل ارائه می‌شود، پروفیل گرده ماهی است و بهتر است تا همراه با معرفی کامل ویژگی های پروفیل گرده ماهی، دلیل مزین شدن این پروفیل دکوراتیو را به این نام نیز بررسی کرد.

پروفیل گرده ماهی ارائه شده در مجموعه مهندسی پاخور، یکی از جذاب ترین پروفیل های زینتی است که در حوزه مراکز مسکونی و خدماتی بسیار پرفروش است و به عبارتی می‌توان آن را مورد تحسین هر سلیقه سخت پسندی قلمداد کرد، این پروفیل به هنگام نصب در جای مناسب به میزان مناسبی یک فضای منحنی خالی برای شخصی های دلخواه به شما ارائه می‌دهد.

وجود قوس کمان مانند در پروفیل گرده ماهی، سبب شده است تا این پروفیل بسیار زیاد شبیه باله های بالایی ماهی قزل آلا شود و در میان متخصصین و صنعت کاران به صورت عرفی از این پروفیل با عبارت پروفیل گرده ماهی یاد می‌کنند.

ارائه این پروفیل به صورت برش های منظمی از جنس استیل است که قوس کمان محور آن به اندازه 4.5 میلی‌متر است و در کنار طول 30 سانتی‌متری، یکی از جذاب ترین انتخاب های مجموعه پاخور است.

پروفیل گرده ماهی را می‌توانید به عنوان تجهیزات ساختمانی مخصوص دکوراسیون، در مناطق دلخواه خود بر حسب نظر طراح داخلی ساختمان به کار ببرید و در کنار زینت بسیار به ساختمان، از ویژگی های منحصر بفرد آن نیز لذت ببرید.

ویژگی های پروفیل گرده ماهی

پس از اینکه به صورت کامل با پروفیل گرده ماهی آشنا شدیم، بهتر است تا شما مخاطب گرامی مجموعه پاخور، با ویژگی های جذاب این پروفیل دکوراتیو از جنس استیل آشنا شوید که به شرح زیر هستند.

 وزن بسیار سبک پروفیل

در تولید این پروفیل از ورقه های بسیار با کیفیت و سبک استیل استفاده شده است و در صورت نصب در اماکن مختلف، فشار مضاعفی را به محل نصب خود وارد نمی‌کند و در اثر گذشت زمان نیز خم نمی‌شود.

خاصیت ضد زنگ

بر خلاف ذات اصلی فلزاتی مانند فولاد و استیل عادی، مجموعه پاخور در تهیه پروفیل گرده ماهی از مواردی مانند چند درصد کروم و سایر ترکیبات مواد آلی استفاده کرده است تا این پروفیل پس از سالیان دراز استفاده نیز دچار زنگ زدگی و تغییر رنگ نگردد، حتی در اثر ارتباط بسیار زیاد با عوامل مختلف فرسایش، این پروفیل تغییر رنگ نمی‌دهد.

 مقاومت در اختلاف دما های مختلف

یکی از لزوم بررسی ابتدایی فلزات برای استفاده در مناطق مختلف، قابلیت استفاده این فلز در شرایط دمایی مختلف است، به دلیل چهار اقلیم بودن همیشگی کشور ایران، در برخی نقاط شمالی و جنوبی با محدودیت استفاده از برخی فلزات و آلیاژ ها هستیم اما پروفیل گرده ماهی به دلیل ترکیبات سودمند و تکنولوژی ساخت بالا، از این مسئله به دور است و می‌توان در هر شرایط جوی از آن استفاده کرد.

 قابلیت جوش

ممکن است فکر کنید که به دلیل استفاده از ورقه های نازک و سبک استیل در تهیه این پروفیل دکوراتیو، قابلیت جوشکاری و اعمال تغییرات مختلف از بین می‌رود، اما خبر خوش این است که قابلیت شخصی‌سازی های دلخواه برای شما از بین نرفته و وجود مقاومت زیاد این پروفیل همچنان مشهود است.

 نصب و اجرای آسان

از دیگر ویژگی های پروفیل گرده ماهی مورد بحث ما، سهولت در نصب و اجرا است که به میزان زیادی در کاهش زحمت احداث و حتی کاهش هزینه های استفاده در ارتباط است، این پروفیل به دلیل وجود این ویژگی در کنار سایر موارد، باعث شده است تا بازار مصرف و استفاده از آن همیشه پابرجا باشد.

در صورتی که در ارتباط با قیمت پروفیل، تهیه، اجرا و استفاده از پروفیل گرده ماهی نیازمند طرح سوال تخصصی هستید، می‌توانید از طریق راه های ارتباطی وبسایت پاخور، با کارشناسان مجرب ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

سخن آخر

بسیار خرسندیم که شما همراه گرامی سایت پاخور را تا انتهای این نوشتار به همراه داریم، در این بحث به معرفی کامل و ویژگی های پروفیل گرده ماهی اقدام کردیم و امیدواریم در راستای پاسخ به سوالات شما مشتری گرامی، گام مثبتی برداشته باشیم.

در صورتی که به کسب اطلاعات بیشتر از پروفیل های دکوراتیو، پروفیل میانه ، پروفیل گرده ماهی و ... علاقه دارید، از شما دعوت می‌کنیم تا از سایر قسمت های سایت ما مانند بخش خرید از فروشگاه اینترنتی آنلاین نیز بازدید فرمایید و با ذکر نظرات سازنده خود ، ما را در ارائه بهتر محصولات به خود یاری فرمایید.

همچنین می‌توانید با مراجعه به قسمت خرید اینترنتی آنلاین و یا از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت ، از قیمت پروفیل به صورت مناسب بهره‌مند شوید

 

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

شاسیآلومینیوم 6063 آنادایز شده
نحوه نصبچسب آهن و پلی اورتان ، پیچ و رولپلاک
ارتفاع4.5 میلی متر
عرض3 سانتی متر
طول شاخه3 متر
ضخامت آلومینیوم3 میلی متر

نقشه فنی پروفیل آلومینیومی گرده ماهی کد D1

مشاهده نقشه فنی پروفیل آلومینیومی گرده ماهی کد D1

نظرات پروفیل آلومینیومی گرده ماهی کد D1

پاسخ
رضا باقرپور – ۱۴۰۱/۱۲/۰۷

سلام خسته نباشید این گرده ماهی رو تقریبا چند ماه پیش تهیه کردم برای محیط اداری خیلی خوب بود فقط کاش رنگ های پرطرفدار دیگه ای مثل سفیدم هم بزارین ممنون از تیم خوبتون

ثبت نظر برای پروفیل آلومینیومی گرده ماهی کد D1

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پروفیل های دکوراتیو پاخور می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پروفیل های دکوراتیو پاخور با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پروفیل های دکوراتیو پاخور با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

پروفیل Z کد D7

پروفیل z یکی دیگر از پروفیل های کاربردی در دسته پروفیل های دکوراتیو میباشد که با توجه به طراحی خاص خود برای محیط های مختلفی همچون منازل...

پروفیل عصایی کد D10

پروفیل عصایی انحنای شبیه به عصا دارد به همین دلیل با این نام شناخته می شود . علت وجود این انحنا در پروفیل عصایی بازدهی بیشتر آن و جلوگی...

پروفیل کنج کاشی کد D15

پروفیل کنج کاشی نمونه ای از ابزار کاشی و سرامیک است که به عنوان پروفیل بین کفپوش و سرامیک در اکثر محیط های اداری، تجاری و مسکونی استفاد...

فرچه هوابندی

فرچه هوابندی نام محصولی است که در زیر درب های ساختمان مسکونی ، درب های اتوماتیک ، پله های برقی و... نصب و اجرا می گردد تا از ورود هر گو...

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
دارای گواهی ssl