پروفیل آلومینیومی گرده ماهی کد D1


پروفیل گرده ماهی آلومینیومی و یا پروفیل آلومینیومی گرده ماهی نام محصولی است که جهت پوشاندن قسمت های انتهایی و یا تقاطع دو محصول مانند موکت ، پارکت ، کفپوش ، پادری و... استفاده می شود. پروفیل گرده ماهی در انواع رنگ های مختلف قابل آنادایز شدن می باشد.

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

پروفیل گرده‌ماهی آلومینیومی و یا پروفیل آلومینیومی گرده ماهی نام محصولی است که جهت پوشاندن قسمت های انتهایی و یا تقاطع دو محصول مانند موکت ، پارکت ، کفپوش ، پادری و دیگر مکان هایی که خطوط قطع و وصل شدن دو متریال به هم ، ظاهر زیبایی ندارد ، استفاده می شود. پروفیل گرده ماهی در انواع رنگ های مختلف قابل آنادایز شدن می باشد تا با هر نوع کفپوشی قابل هماهنگ شدن باشد. عملیات آنودایزینگ آلومینیوم ، علاوه بر بخشیدن جلوه ی مناسب برای پروفیل و مسلما محیط اجرایی ، باعث افزایش استحکام و مقاومت آلومینیوم نیز می شود. حالت نیم دایره بودن این پروفیل باعث افزایش هرچه بیشتر زیبایی پروفیل گرده ماهی می شود. معمولا قسمت های متقاطع و نقطه ی هم رس و یا نقظه ی پایانی و دو موکت و یا پارکت ، جلوه ی مناسبی نداشته و ممکن است دکوراسیون داخلی ساختمان را تهدید نماید. با استفاده از پروفیل گرده ماهی می توانید جلوه ی مناسبی به این نقاط ببخشید. قیمت پروفیل گرده ماهی بر حسب متر طول محاسبه می گردد. نحوه ی نصب پروفیل گرده ماهی می تواند به دو روش استفاده از چسب و یا استفاده از پیچ صورت بگیرد. که در هر دو روش ، پروفیل گرده ماهی از استحکام و مقاومت مناسبی برخورد دار می باشد. همچنین از پروفیل گرده ماهی می توان در کنج دیوار ، درزهای خانه ، درب های شیشه ای و اتوماتیک و.... نیز استفاده نمود. علاوه بر آن در اجرای پادری آلومینیومی به صورت توکار ، می توان از پروفیل آلومینیومی گرده ماهی ، برای اطراف پادری اجرا شده ، به صورت یک قاب استفاده نمود.

 

شاسی آلومینیوم 6063 آنادایز شده
نحوه نصب چسب آهن و پلی اورتان ، پیچ و رولپلاک
ارتفاع 4.5 میلی متر
حداکثر عرض 3 سانتی متر
حداکثر طول 3 متر

نقشه فنی پروفیل آلومینیومی گرده ماهی کد D1

مشاهده نقشه فنی پروفیل آلومینیومی گرده ماهی کد D1

نظرات پروفیل آلومینیومی گرده ماهی کد D1

ثبت نظر برای پروفیل آلومینیومی گرده ماهی کد D1

1 2 3 4 5

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پروفیل های دکوراتیو پاخور می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پروفیل های دکوراتیو پاخور با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پروفیل های دکوراتیو پاخور با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

فرچه هوابندی

فرچه هوابندی نام محصولی است که در زیر درب های ساختمان مسکونی ، درب های اتوماتیک ، پله های برقی و... نصب و اجرا می گردد تا از ورود هر گو...