پادری آلومینیومی یک سانتی کد M1


پادری آلومینیومی یک سانتی موکتی ، همان طور که از اسم این نوع پادری آلومینیومی مشخص است ، ارتفاع تمام شده ی آنها یک سانتی متر می باشد. شاسی اصلی این گروه از پادری آلومینیومی ها ، فلز آلومینیوم بوده و قسمت رویه از موکت و یا pvc پوشیده می شود.

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

پادری آلومینیومی یک سانتی موکتی ، همان طور که از اسم این نوع پادری آلومینیومی مشخص است ، ارتفاع تمام شده ی آنها یک سانتی متر می باشد. شاسی اصلی این گروه از پادری آلومینیومی ها ، فلز آلومینیوم بوده و قسمت رویه از موکت و یا pvc پوشیده می شود. لازم به ذکر است که اگر پادری آلومینیومی در شرایط محیطی داخلی اجرا گردد می توان از مدل های تماما موکتی استفاده نمود. در هنگام اجرای پادری آلومینومی در محیط های بیرونی و در معرض شرایط جوی طبیعی ، بسته به محدودیت های فنی ، می توان از مدل های ترکیب موکت و PVC استفاده نمود. معمولا پادری آلومینیومی یک سانتی به صورت روکار اجرا می شود و بسته به محل های تردد ، برای اطراف پادری رمپ های شیبدار تعریف می گردد. بر فرض مثال برای اجرای پادری آلومینیومی یک سانتی بر روی پله های ورودی یک منزل مسکونی ، می بایست انتهای پادری به سینه ی پله چسبیده و سه طرف مابقی پادری آلومینیومی به صورت سه طرف رمپ ، دارای قاب شود. اجرای رمپ آلومینیومی شیبدار در اطراف پادری آلومینیومی ، علاوه بر رساندن ارتفاع پادری از یک سانتی متر به صفر میلی متر و حذف خطر پاگیر بودن پادری آلومینیومی ، باعث مشخص شدن محل قرار گیری پادری در هنگام خارج کردن آن و همچنین عدم تکان خوردن پادری آلومینیومی و ثابت ماندن آن نیز می گردد. در بعضی مواقع به دلیل محدودیت ارتفاع می توان پادری آلومینیومی یک سانتی را داخل زمین نیز نصب کرد.

پادری آلومینیومی یک سانتی به چه صورت هایی اجرا می شود ؟

این نوع پادری را می توان به دو صورت توکار و روکار اجرا نمود. معمولا بنا به شرایط ساختاری پادری آلومینیومی یک سانتی بهتر است آنها را به صورت روکار نصب کرد. همان طور که ذکر شد ، بهتر است برای از بین بردن اختلاف سطح و پا گیر نشدن ، رمپ های شیبدار برای اطراف پادری آلومینیومی استفاده نمود. شرایط فنی ایجاب می کند رمپ های اطراف کاملا ثابت باشد ( با استفاده از چسب های مخصوص و متناسب برای هر نوع شرایط جوی و محیطی و یا به وسیله ی پیچ و رول پلاک ) و خود پادری حالت بذار بردار داشته باشد تا در صورت نیاز بتوان آن را به راحتی شست و شو و نظافت نمود.

متریال پادری آلومینیومی یک سانتی

جنس بدنه ی اصلی پادری آلومینیومی یک سانتی ، از آلومینیوم آنادایز شده است که قسمت رویه ی آن از pvc درجه یک و یا موکت %100 پلی پروپیلن پوشیده می شود. اتصال بین پروفیل ها به وسیله ی مغزی pvc درجه یک به رنگ های طوسی و مشکی صورت می گیرد. این نوع پادری های آلومینیومی مناسب برای فضای داخلی دفاتر ، آپارتمان ها ، ادارات و سایر فضاها با تردد متوسط می باشند. پادری آلومینیومی یک سانتی را می توان به روش های مختلف اجرا نمود. به طور مثال برای محیط های خارجی قسمت رویه با pvc باید پوشیده شود. برای قسمت های داخلی و مسقف ، مدل موکتی مناسب تر می باشد.

کاربرد پادری آلومینیومی یک سانتی

این نوع پادری آلومینیومی با توجه به خصوصیات و نوع کاربرد ، مخصوص فضاهای داخلی و اغلب با تردد متوسط مانند ادارات ، ساختمان های مسکونی ، آپارتمان ها ، دفاتر کاری ، ورودی درمانگاه ها ، مجتمع های آموزشی و... می باشد. رنگبندی آن ها نیز با توجه به رنگ های موجود pvc ( سه رنگ طوسی و مشکی و قرمز ) و رنگبندی موکت های موجود ( هفت رنگ مختلف ) کاملا سلیقه ای به صورت تک رنگ و یا ترکیب رنگ اجرا می شود.

از انواع دسته بندی های پادری آلومینیومی شرکت تولیدی مهندسی پاخور ، می توان به موارد زیر اشاره نمود : پادری آلومینیومی شیار دار یک سانتی ، پادری آلومینیومی pvc موکت یک سانتی ، پادری آلومینیومی دو سانتی ، پادری آلومینیومی شیاردار موکت دو سانتی ، پادری آلومینیومی شیار دار موکت یک سانتی ، پادری موکتی ، پادری pvc کلاسیک ، پادری pvc کلاسیک موکتی و پادری بیمارستانی استیکی مت اشاره نمود.

 

شاسیآلومینیوم 6063 آنادایز شده
رویهموکت بلژیکی پلی پروپیلن
حداکثر عرض6 متر
حداکثر طولآزاد
رنگ بندی 7 رنگ به صورت تک رنگ و ترکیب رنگ
ارتفاع 1 سانتی متر

نقشه فنی پادری آلومینیومی یک سانتی کد M1

مشاهده نقشه فنی پادری آلومینیومی یک سانتی کد M1

نظرات پادری آلومینیومی یک سانتی کد M1

نظر سمیه محسنی
پاسخ
سمیه محسنی – ۱۴۰۱/۱۱/۱۰

حدود یک سال پیش پادری آلومینیومی تهیه کردم برای شرکت واقعآ از زیبایی و کیفیت کار راضی بودم پیگیری و نصب به موقع محصول خیلی خوب بود . مچکرم از تیم عالی و با اخلاقتون

ثبت نظر برای پادری آلومینیومی یک سانتی کد M1

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پادری آلومینیومی و کفپوش ها می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پادری آلومینیومی و کفپوش ها با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پادری آلومینیومی و کفپوش ها با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
logo-samandehi