پروفیل نور خطی دوسانتی توکار کد N1


پروفیل نور خطی یک سانتی از نمونه مدل های کوچک خانواده پروفیل های نور خطی است که قابلیت نصب و اجرا در مکان های مختلف بخش های ساختمان اداری و مسکونی را دارد.

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146859344

پروفیل نور خطی دوسانتی توکار کد N1 یکی از مدل های کوچک پروفیل های نور خطی است که با هنرهای طراحان در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان های اداری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد.

در این مقاله قصد داریم شما را با پروفیل نور خطی یک سانتی آشنا کنیم و به توضیح ویژگی ها، قابلیت ها و عملکردی که این مدل پروفیل در دنیای امروز دارد، بپردازیم، پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

به طور کلی پروفیل های نور خطی و دیگر روشنایی های موجود در بازار با هدف روشنایی محیط طراحی و تولید می شوند که در نوع انرژی، طراحی و نوع استفاده آن ها تفاوت دارند، از این رو مقاله را به توضیح روند تکاملی ابزارهای روشنایی می پردازیم.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

تاریخچه روشنایی و پروفیل نور خطی 

در گذشته برای روشنایی مکان هایی از قبیل: دفاتر، خرده فروشی ها، انبارها از لامپ های رشته ای بزرگ استفاده می شد و هیچ روشنایی خطی وجود نداشت.

در دهه 1950 از چراغ های فلئورسنت برای نورپردازی فضاهای بزرگ صنعتی استفاده می شد و با نورپردازی خطی جذاب خود توانست در کوتاه مدت توجه افراد زیادی را جلب کند، به گونه ای که در کارگاه ها، خرده فروشی ها و گاراژهای داخلی به کار برده شد.

در اوایل دهه 2000 جهش بزرگی در تولید چراغ های روشنایی اتفاق افتاد و چراغ ال ای دی وارد بازار شدند که به صورت خطی نور را ساطع می کردند.

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، تولیدات ابزارهای روشنایی شکل ساده تر و شیک تری به خود گرفتند امروزه با نام پروفیل های نور خطی شناخته شده اند.

در ادامه با ما همراه باشید که با این تکنولوژی مدرن و در عین حال ساده بیشتر آشنا شویم.

نورپردازی خطی:

نورپردازی خطی، نور را در طول خود در بخش های مختلف ساختمان از قبیل کف، راهرو، سقف، دیوارها، پله ها و... ساطع می کند.

این تکنولوژی مدرن قابلیت تنظیم شدت نور و کنترل از راه دور را فراهم می کند و از طرح ها و رنگ های متنوعی برخوردار است.

استفاده از نورپردازی خطی برای المان های نوری یا تامین نوری محیط باید از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار باشد که خرید آن توجیه زیبایی شناختی و اقتصادی را داشته باشد.

از این رو ما در اینجا به چند مورد از این ویژگی ها اشاره می کنیم:

 • قابلیت نصب در مکان های مختلف اداری و مسکونی
 • متنوع در طرح، ضخامت
 • متنوع در ابعاد و اندازه
 • متنوع در انواع مختلف
 • قابلیت نورپردازی به صورت خطی با استفاده از نور باکیفیت ال ای دی

برای اجرا و نصب پروفیل نور خطی در مکان های مختلف نیاز به دانستن آگاهی در ارتباط با طراحی و جانمایی، نوع پروفیل، ابعاد و اندازه، شدت نور می باشد که اگر به دست طراحان سپرده شود به بهترین نحو انجام خواهد گرفت.

مشاوران و کارشناسان شرکت پاخور به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما عزیزان و انتخاب پروفیل نور خطی هستند و بهترین راهکارها را در خصوص مکان نصب و نوع نصب ارائه خواهند داد.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

انواع پروفیل نور خطی

براساس فضای ساختمان و معماری در نظر گرفته شده، پروفیل ها را در انواع مختلفی طراحی و تولید می کنند که در ادامه مقاله بیشتر با انواع اصلی پروفیل های نور خطی آشنا خواهیم شد.

پروفیل های نور خطی آویز، روکار و توکار از انواع پروفیل های نور خطی هستند که با توجه به کاربری آن در فضاهای مشخص در عرض های متفاوتی برش خورده می شوند.

پروفیل نور خطی یک سانتی در واقع یکی از کوچک ترین مدل و عضو پروفیل های نور خطی است که در مکان های مختلف قابلیت نورپردازی و روشنایی محیط را دارد.

ظرافت و عرض کم پروفیل نور خطی یک سانتی یکی از آپشن های مثبت این مدل است چرا که فضای کمی را اشغال می کند و در هر بخش از ساختمان قابل اجرا و نصب است.

پروفیل نور خطی یک سانتی یکی از مدل های جذابی است که طراحان و معماران با نصب آن می توانند از ایجاد خیرگی جلوگیری می کند ولی در عین حال از شدت نور خوبی برخوردار است.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

پروفیل نور خطی توکار:

پروفیل های نور خطی توکار و نمونه های دیگر پروفیل، تلفیقی از هنر و تکنولوژی هستند که اگر متناسب با فضا، مدل مناسبی انتخاب شوند، زیبایی محیط را دو چندان می کنند.

پروفیل نور خطی توکار با قرار گیری در بین لت های چوبی و دیگر متریالی هم چون: سنگ، چوب، باکس ها، شیارهای مناسب، سنگ و... نورپردازی زیبا اجرا می کند که به صورت استتار و نامرئی در بخش های مختلف ساختمان نصب می شود.

اگر نصب و اجرای پروفیل های نور خطی توکار به درستی انجام گیرد، سطح نور، فریم چراغ و محل نصب قابل مشاهده نخواهد بود و زیبایی جذابی را برای فضا به ارمغان خواهد آورد.

هم چنین با پروفیل های نور خطی توکار می توان لاین های نوری منحنی و کروی با قوس های فضادار می توان در سقف، دیوار و کف اجرا کرد.

مشخصات فنی پروفیل نور خطی توکار:

 • مجهز به رفلکتور جهت پراکندگی نور
 • مجهز به منبع نور ال ای دی و تاثیر مثبت برسلامتی انسان
 • مجهز به دیفیوزر از جنس پلی کربنات
 • مجهز به بدنه آلومینیومی و مقاومت بالا در برابر ضربه

پروفیل نور خطی روکار:

پروفیل نور خطی روکار به صورت روکار و سطحی بر روی دیوارها، سقف ها و... نصب می شوند و زیبایی دلنشینی به محیط می دهند.

این مدل پروفیل برای کاربرد موثر و عملکرد عالی باید موارد زیر را داشته باشد:

در برابر نفوذ رطوبت و گرد و غبار مقاوم باشد، طول عمر بالایی داشته باشد و مطابق با کاربری محیط از رنگ نور مناسبی برخوردار باشد.

با توجه به موارد زیر می توان از پروفیل نور خطی روکار در مکان های مختلفی هم چون: مراکز تجاری، فروشگاه ها، انواع محیط های اداری، تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار داد.

 

پروفیل نور خطی آویز:

پروفیل نور خطی آویز قابلیت نصب در مکان های با سقف و ارتفاع زیاد را دارد و برای معماری مینیمال مورد استفاده قرار می گیرد.

مجتمع های تجاری، کافه ها، رستوران ها، لابی هتل، کانتر، بر روی میزهای کنفرانس و جلسات، جزیره آشپزخانه، کانتر و... از مکان های مناسب برای استفاده و نصب پروفیل های نور خطی آویز است.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

ویژگی های پروفیل نور خطی

پروفیل های نور خطی با انواع و طرح های مختلفی که دارند، توانسته اند توجه بیشتر افراد زیادی از جمله طراحان و معماران را به خود جلب کند که ما در اینجا به چند مورد از این ویژگی ها اشاره خواهیم کرد:

 • پروفیل های نور خطی از انعطاف پذیری بالایی برخوردار هستند و به صورت روکار، آویز و توکار و در اشکال مختلف T و L  طراحی و تولید می شوند
 • عملکرد خوب چراغ پروفیل که ال ای دی می باشد، از عمر بالا و مقاومت خوبی در طولانی مدت برخوردار است
 • قابلیت تغییر رنگ نور و شدت نور را از طریق کنترل از راه دور را دارا می باشد
 • زیبایی پروفیل های نور خطی یکی از ویژگی های بارز این تکنولوژی مدرن است

سخن آخر

پروفیل نور خطی یک سانتی با تمام قابلیت ها و ویژگی هایی که پروفیل ها دارند، توانسته است در بخش های مختلف ساختمان به کار برده شوند جهت تامین نور محیط و به عنوان المان نوری مورد استفاده قرار گیرند.

شرکت پاخور

شرکت پاخور با شناخت نیاز علاقه مندان به پروفیل های نور خطی و نیاز بازار داخلی اقدام به تولید محصولات و تجهیزات ساختمانی کرده است که از کیفیت و زیبایی بالایی برخوردار هستند.

این شرکت با دارا بودن گواهی استاندارد کارخانه ای از سازمان ملی استاندارد و هم چنین با تکیه بر کادر مجرب و متخصص و رزومه کاری درخشان، توانسته است همراهی شما عزیزان را برای ساخت محصولات جدید را داشته باشد.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

از انواع دیگر محصولات پروفیل نور خطی که توسط این شرکت طراحی و تولید می شود به شرح زیر است:

پروفیل نور خطی دو تیکه کد N8 ، پروفیل نور خطی قرنیز 8 سانتی led خور کد N16 ، پروفیل نور خطی قرنیز 4 سانتی led خور کد N15 ، پروفیل نور خطی کناف فنر خور کد N10 ، پروفیل نور خطی کناف 3 سانتی کد N11 ، پروفیل نور خطی لوستری کد N13 ، پروفیل نور خطی ده سانتی کد N14 ، پروفیل نور خطی پنج سانتی بدون لبه کد N12 ، پروفیل نور خطی پنج سانتی لبه دار کد N12 ، پروفیل نور خطی چهار سانتی کد N7 ، پروفیل نور خطی سه سانتی کد N6 ، پروفیل نور خطی آسانسور کد N5 ، پروفیل نور خطی توکار بدون لبه کد N3 ، نور خطی کناف کد کد N9 ، پروفیل نور خطی توکار لبه دار با تیغه وسط کد N4 ، پروفیل نور خطی کنج کد N2 ، پروفیل نور خطی دوسانتی توکار کد N1 و ...

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین و کارشناسان ما از طریق پل های ارتباطی ثبت شده در سایت ارتباط برقرار کنید تا مشاورین ما که به صورت شبانه روزی ( 24 ساعته ) مشغول به فعالیت هستند، پاسخگوی شما عزیزان باشند.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

در این مقاله سعی شد اطلاعات تکمیلی و جامع درخصوص پروفیل نور خطی یک سانتی ارائه شود، اگر تجربه استفاده از انواع مدل پروفیل های نور خطی از جمله پروفیل نور خطی یک سانتی را دارید، خوشحال می شویم نظرات و پیشنهادات تان را با ما به اشتراک بگذارید که کدام مدل را ترجیح می دهید و معیار انتخاب شما چه چیزی بوده است؟

شاسیآلومینیوم 6063 آنادایز شده
حداکثر طول3 متر
درپوش رویهپلی کربنات
نحوه نصب پیچ و رولپلاک

نقشه فنی پروفیل نور خطی دوسانتی توکار کد N1

مشاهده نقشه فنی پروفیل نور خطی دوسانتی توکار کد N1

نظرات پروفیل نور خطی دوسانتی توکار کد N1

ثبت نظر برای پروفیل نور خطی دوسانتی توکار کد N1

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پروفیل های نور خطی می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پروفیل های نور خطی با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پروفیل های نور خطی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

چراغ سیلندری کد N21

چراغ های سیلندری از جمله محصولات لاین نوری می باشد که می توان از آن ها به عنوان منبع اصلی نور به صورت آویز ، توکار و روکار برای نورپرد...

منبع تغذیه کد N30

منبع تغذیه یک تبدیل کننده جریان برق به ولتاژ های بالا تر و پایین تر می باشد که منبع تغذیه های موجود در شرکت پاخور برای محصولاتی نظیر چر...

چراغ مگنتی خطی کد N35

چراغ های مگنتی خطی از جمله سیستم روشنایی نوین و به روز است که با استفاده از انرژی مغناطیسی که دارد به ریل های چراغ مگنتی وصل می شود و م...

لوستر 6 ضلعی کد N36

لوسترهای 6 ضلعی یک محصول بسیار کاربردی و زیبا جهت نورپردازی در محیط های مختلف است که به نام های دیگری از جمله لوستر دکوراتیور، لوستر خط...

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
دارای گواهی ssl