ترمز پله سمباده ای کد S12


ترمز پله ی سمباده ای نیز یکی دیگر از سری ترمز پله های پاخور می باشد که همان طور که از اسم آن مشخص است ، ظاهری شبیه به سمباده دارد. سمباده و یا سنباده و یا کاغذ ماسه ( که اصطلاح رایج آن در بین عوام به صورت سمباده می باشد )

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

ترمز پله ی سمباده ای نیز یکی دیگر از سری ترمز پله های پاخور می باشد که همان طور که از اسم آن مشخص است ، ظاهری شبیه به سمباده دارد. سمباده ، سنباده و یا کاغذ ماسه ( که اصطلاح رایج آن در بین عوام به صورت سمباده می باشد ) ، ورق هایی از جنس کاغذ ، مقوا و یا پارچه می باشند که دانه های سخت که کار سایندگی را بر عهده دارند ، بر روی آن ها با استفاده از چسب های مخصوص و ضد آب ، نصب گردیده است. سمباده در صنعت کاربرد های بسیار متنوعی دارد مانند سابیدن انواع چوب و فلزات و گچ و... ولی به طور خلاصه کارایی کلی آن ها جهت سابیدن می باشد. ترمز پله ی سمباده ای نیز وظیفه ی ایجاد محیط ساینده و ضد لغزش برای تردد را دارد. ترمز پله ی سمباده ای را می توان همان سنباده ی پشت چسب دار دانست که آماده ی نصب و اجرا بوده و به راحتی در محل مورد نظر ثابت می شود.

ترمز پله ی سمباده ای متناسب با چه محیط هایی می باشد ؟

کاربرد عمومی ترمز پله سمباده ای برای محل های داخلی و کم تردد می باشد. علت آن هم شکل ظاهری و نحوه ی تولید آن ها است. به دلیل پشت چسبدار بودن ترمز پله سمباده ای ، نباید آن ها را در محیط های بیرونی و در شرایط جوی طبیعی مانند بارش باران و برف قرار داد ، زیرا بعد از مدتی ممکن است چسب ترمز پله سمباده ای از بین برود. همان طور که ذکر شد این ترمز پله در محیط های داخلی منازل مسکونی ، دفاتر و ادارات ، فروشگاه های محلی ، مطب پزشکان و سایر محیط ها با تردد کم ، مناسب می باشد.

قیمت ترمز پله ی سمباده ای

ترمز پله سمباده ای به صورت رول های 20 متری عرضه می گردد که خود دارای دو عرض مختلف 2.5 و 5 سانتی متری موجود می باشد. مبنای محاسبه ی قیمت ترمز پله سمباده ای بر حسب متر طول بوده و قیمت آن به صورت رولی ارائه می گردد. برای اجرای ترمز پله ی سمباده ای می بایست که محل مورد نظر را از قبل با استفاده از پارچه ی مرطوب ، تمیز کرده تا نتیجه ی بهتری از چسبندگی ترمز پله داشته باشیم.

انواع ترمز پله 

از دیگر محصولات ترمز پله شرکت تولیدی پاخور می توان به : ترمز پله آلومینیومی دوبل ، ترمز پله آلومینیومی تک ، ترمز پله آلومینیومی دوبل تخت ، ترمز پله آلومینیومی نبشی ، ترمز پله LED دار ، ترمز پله سیلیسی و ترمز پله لاستیکی اشاره نمود.

 

شاسیکاغذ
رویهسمباده ای
نحوه نصب پشت چسبدار
ارتفاع کمتر از 1 میلی متر
حداکثر عرض5 سانتی متر
حداکثر طول15 متر

نقشه فنی ترمز پله سمباده ای کد S12

مشاهده نقشه فنی ترمز پله سمباده ای کد S12

نظرات ترمز پله سمباده ای کد S12

ثبت نظر برای ترمز پله سمباده ای کد S12

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی ترمز پله و محصولات ضد لغزش می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش ترمز پله و محصولات ضد لغزش با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت ترمز پله و محصولات ضد لغزش با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

ترمز پله LED خور کد S6

ترمز پله LED خور یکی از انواع ترمز پله می باشد که هم برای نور پردازی و هم برای جلوگیری از لیز خوردن ، سر خوردن و جلوگیری از اتفاقات ناگ...

ترمز پله LED خور کد S7

ترمز پله LED دار که همان طور که اسمشان مشخص است داری نوار LED در قسمت جلویی خود هستند. قسمت جلویی محصول از نوار های ال ای دی پوشیده می ...

ترمز پله سیلیسی کد S8

ترمز پله ی سیلیسی و یا ترمز پله مگاترد ، نسل جدیدی از ترمز پله هاس که امروزه توجه بسیاری از مجریان و مهندسین امور ساختمانی را به خود جل...

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
دارای گواهی ssl