پروفیل نور خطی 4.5 سانتی N25


پروفیل های نور خطی 4.5 سانتی یکی از محصولات نوین و جایگزین لامپ های قدیمی است که مناسب تمامی محیط ها جمله محیط های ورزشی ، اداری ، مسکونی ، تجاری ، درمانی و ... می باشد .

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146859344

یکی دیگر از محصولات و انواع پروفیل های نور خطی شرکت تولیدی پاخور پروفیل های نور خطی 4.5 سانتی می باشد که محصولی بسیار زیبا ، شکیل و کاربردی است . به دلیل اینکه این پروفیل نور خطی دارای سایز متوسطی است می توان از آن در بسیاری از مکان ها بهره برد . حال سوال نقشه گرفته در ذهن این است که پروفیل نور خطی چیست وچه کاربردهایی دارد ؟ در ادامه به توضیح مختصری در رابطه با این موضوع خواهیم پرداخت .

پروفیل نور خطی یا لاین نوری چیست ؟

پروفیل های نور خطی که با نام های زیادی از جمله چراغ خطی ، لاین نوری ، لاین لایت ، چراغ نوری و ... در بازار شناخته شده می باشد یک متریال از جنس و انواع مختلف است که جهت نور پردازی و طراحی روشنایی در یک مکان کاربرد فراوانی دارد . امروزه به جای استفاده از لامپ های قدیمی که به هیچ عنوان مقرون به صرفه نبودند همچنین دارای تشعشعات مضر فراوان بودند از پروفیل های نور خطی یا لاین های نوری استفاده می کنند . پروفیل های چراغ خطی ، نوری یک دست و با استفاده از LED هایی که در آن تعبیه می شود طیف رنگی های متفاوت و زیبایی را برای محیط فراهم می کند . با استفاده از کمی خلاقیت می توان از پروفیل های نور خطی به بهترین شکل ممکن جهت طراحی نور در کافه ها ، مراکز خرید ، سینما ها ، بیمارستان ها ، منازل مسکونی ، محیط های اداری و ...بهره برد . پروفیل های نور خطی دارای انواع و اقسام بسیاری می باشد که با توجه به نیاز شما عزیزان در ابعاد مختلف طراحی و اجرا می شوند . پروفیل های نور خطی 4.5 سانتی نیز یکی از انواع پروفیل های نور خطی می باشد که متناسب با محیط های مختلف طراحی شده است .

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

پروفیل های نور خطی 4.5 سانتی لبه دار

این پروفیل نور خطی جز یکی از پرکاربرد ترین پروفیل های نور خطی می باشد .پروفیل های نور خطی 4.5 سانتی به دلیل اینکه سایز و ابعاد متوسطی نسبت به سایر نور خطی های بزرگ و کوچک دارد می توان از آن در بسیاری از مکان ها استفاده نمود .پروفیل های نور خطی 4.5 سانتی از آلومینیوم آنادایز شده به همراه دیفیوزر تشکیل شده است . آلومینیوم به کار رفته به دلیل آنودایزینگ شدن دارای مقاومت و استقامت بالاتری نسبت به آلومینیومی معمولی می باشد به همین جهت ماندگاری بالایی نیز دارند . دیفیوزر های به کار رفته در پروفیل های 4.5 سانتی از جنس پلی کربنات می باشد که به نوردهی یک دست و بهتر ، به فضای مورد نظر کمک شاین به ذکری می کند . دیفیوزر های پروفیل نورخطی 4.5 سانتی انطاف پذیری بالایی نیز دارند که موجب می شود به راحتی قبال شکستن و ترک خودرگی نشوند و بتوان از آن ها تحت هر شرایطی با توجه به انعطاف پذیری آن استفاده نمود .

ابعاد و اجزای تشکیل دهنده پروفیل های نور خطی 4.5 سانتی

هرکدام از پروفیل های نور خطی دارای ابعاد و سایز های متفاوتی هستند . پروفیل های نور خطی 4.5 سانتی دارای ارتفاع سه سانتی متری و عرض 4.5 سانت می باشد که از نظر ابعاد و سایز ، مناسب تمام کسانی است که به دنبال یک سایز متوسط هستند .

اجزای تشکیل دهنده پروفیل های نور خطی 4.5 سانتی

لاین نوری 4.5 سانتی از اجزای مختلفی تشکیل شده است که می توان به چند مورد از اجزای شکیل دهنده آن در ادامه مطلب اشاره نمود .

بدنه اصلی

پروفیل های نور خطی 4.5 سانتی از بدنه آلومینیوم به رنگ  نقره ای با ارتفاع سه سانت تشکیل شده است که به دلیل آنادایزینگ ، آلومینیوم این پروفیل بسیار سبک و با مقاومت بالا می باشد .

دیفیوزر

دیفیوزر نیز طلق یا ورقی است که بر روی بدنه اصلی فیکس می شود و موجب یک دست سازی نور و جلوگیری از پخش نور اضافی می گردد .

LED

منبع اصلی نور پروفیل های نور خطی LED می باشد که در بدنه اصلی تعبیه می شود . می توان LED ها را در طیف رنکی های تفاوتی تهیه نمود و در پروفیل های نور خطی استفاده کرد .

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

کاربرد پروفیل های نور خطی 4.5 سانت

نورخطی ها با توجه انواع و مدل های مختلفی که دارند دارای کاربرد و کارایی های فراوانی نیز می باشند . پروفیل های نور خطی 4.5 سانتی نیز دارای مزیت های فراوانی هستند و می توان از آن ها در مکان های بسیاری از جمله موارد زیر استفاده نمود .

 • نور پردازی در کناف
 • نور پردازی در سقف
 • نور پردازی نمای بیرونی ساختمان ها
 • طراحی نور در مراکز خرید ، منازل مسکونی و ...
 • نور پردازی در راه رو ها
 • و ...

به طور کلی می توان از پروفیل های نور خطی 4.5 سانتی بدون محدویت در هر مکانی بهره برد .

در چه مکان هایی می توان از پروفیل های نور خطی 4.5 سانتی استفاده نمود ؟

پروفیل های نور خطی 4.5 سانتی به هیچ عنوان محدویت مکانی ندارند و می توان از آن ها در همه مکان ها مانند موارد زیر استفاده نمود .

 • سینما
 • منازل مسکونی
 • محیط های اداری
 • راهرو های ورودی سختمان ها
 • مراکز خرید و پاساژ ها
 • بیمارستان ها
 • کافه ها
 • محیط های تجاری و رسمی
 • و ...
 •  

قیمت گذاری پروفیل های نور خطی 4.5 سانتی

قیمت گذاری و نحوه ی محاسبه ی قیمت چراغ نوری 4.5 سانتی به عوامل مختلفی از جمله جنس آلومینیوم به کار رفته ، جنس دیفیوزر های به کار رفته ، ابعاد و اندازه سفارش داده شده و ... بستگی دارد اما ای پروفیل های نور خطی دارای قیمت مناسبی جهت طراحی و نور پردازی می باشد .

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی : 09120467830 تماس تلفنی : 02146859440 تماس تلفنی : 02146866329

 

نصب پروفیل های نور خطی 4.5 سانتی

نحوه ی نصب این پروفیل ها نیز بسیار آسان بوده و با توجه به فضا و محیطی که برای نصب پروفیل های نور خطی 4.5 سانتی در نظر گرفته اید می توانید با استفاده از فنر ، سیم بکسل و تسمه های اتصال نور خطی را در محل مورد نظر فیکس و نصب کنید .

جنسآلومینیوم 6063 آنادایز شده
حداکثر طول 3متر
درپوش رویه پلی کربنات
نحوه نصب فنر ، پیچ و رولپلاک

نظرات پروفیل نور خطی 4.5 سانتی N25

ثبت نظر برای پروفیل نور خطی 4.5 سانتی N25

12345

دیگر محصولاتی که در دسته بندی پروفیل های نور خطی می باشد و می تواند مد نظر شما باشد.

فروش پروفیل های نور خطی با بالاترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

قیمت پروفیل های نور خطی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت صورت میگیرد.

چراغ سیلندری کد N21

چراغ های سیلندری از جمله محصولات لاین نوری می باشد که می توان از آن ها به عنوان منبع اصلی نور به صورت آویز ، توکار و روکار برای نورپرد...

منبع تغذیه کد N30

منبع تغذیه یک تبدیل کننده جریان برق به ولتاژ های بالا تر و پایین تر می باشد که منبع تغذیه های موجود در شرکت پاخور برای محصولاتی نظیر چر...

چراغ مگنتی خطی کد N35

چراغ های مگنتی خطی از جمله سیستم روشنایی نوین و به روز است که با استفاده از انرژی مغناطیسی که دارد به ریل های چراغ مگنتی وصل می شود و م...

لوستر 6 ضلعی کد N36

لوسترهای 6 ضلعی یک محصول بسیار کاربردی و زیبا جهت نورپردازی در محیط های مختلف است که به نام های دیگری از جمله لوستر دکوراتیور، لوستر خط...

با اطمینان خاطر خرید کنید

لوگو اینماد
دارای گواهی ssl